Lopende veilingen

40 - 49 van 243 veilingen

Sorteren op

antieken porseleinen tempel leeuw - groot

Foo Choo Hond Blauw/Groen Glazuur in goede staat wel zijn er aantal vlekken te zien (zie foto voor meer details) afm: H=26cm B...
Huidig bod: € 8,99
Bied nu! Doe een bod

antieken porseleinen tempel leeuw - klein

Foo Choo Hond Blauw/Groen Glazuur in goede staat afm: H=12cm B=3.5cm
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

antieken porseleinen tempel leeuw

Foo Choo Hond Geel/Groen Glazuur -Bloem van het leven. perfecte staat afm: H=20cm B=5.5cm
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

glazen wijndispenser

Oude Glazen wijn dispenser uit de jaren '60. Druiventrossen in het glas gegraveerd. Metalen houder met druivenblad en druipschaal.
Huidig bod: € 1,97
Bied nu! Doe een bod

Oranje schaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Ronde oranje gevlekte schaal.  Handgemaakt, met groene en zwarte tinten. Schotel heeft een diam...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

art deco beeld vrouw met hoelahoep

Messing op Marmer 2 stukjes af aan de hoek van de marmer afm: H=35cm B=18cm Alleen ophalen.
Huidig bod: € 125,20
Bied nu! Doe een bod

Verzilverd kommetje

Afhaalpunt Tienen verzilverd kommetje 20 cm x 12.5 cm x 6 cm
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

3 verzilverde kommetjes

Afhaalpunt tienen 3 verzilverde kommetjes 23 cm x 15 cm x 6 cm
Huidig bod: € 8,41
Bied nu! Doe een bod

verzamelstuk Elvis Presley Bord

Mooi verzamelobject van Elvis Presley, sierbord met diameter 26 cm
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage zwarte vaas

Mooie speciaal gevormd met reliëf, zwarte vintage vaas gemerkt: Made in Belgium en vormnummer 350, waarschijnlijk uit Thulin. afmet...
Huidig bod: € 7,09
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 243 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account