Lopende veilingen

40 - 49 van 155 veilingen

Sorteren op

Solingen bestekset in draagtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bestekset van het merk Solingen in een draagtas.
Huidig bod: € 30,20
Bied nu! Doe een bod

Manocchi retro kookpotten

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van verschillende retro kookpotten met deksel van het merk Manocci. Op de onderzijde van de potten s...
Huidig bod: € 15,53
Bied nu! Doe een bod

H. Bequet Whisky fles

Getekend H. Bequet 886, Piéce D’Art, Fles met stop in aardewerk met het opschrift Whisky. Prachtig stuk, vertoont lichte gebrui...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

vier glasramen

vier glasramen in kader van lood. De glasramen zijn in goede staat. Met ketting om op te hangen.
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Art Nouveau karaf - Societe Ceramique Maesricht

Made in Holland. Gemerkt.
Huidig bod: € 28,96
Bied nu! Doe een bod

Servies Boch Rambouillet (12 personen)

55-deig servies. Boch Rambouillet Belgium. 1841 - 1966 Afmetingen: dessertborden: diameter 19 cm diepe borden: diameter 20,5 cm ...
Huidig bod: € 92,62
Bied nu! Doe een bod

Villeroy & Boch Jam potjes

Set van 3 Villeroy & Boch Jam potjes 1748 Old Luxembourg Country collection
Huidig bod: € 10,43
Bied nu! Doe een bod

3 flessenopeners

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 3 flessenopeners gemaakt uit metaal, elk met een apart uiterlijk.
Huidig bod: € 1,30
Bied nu! Doe een bod

Engelse serviesset

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Serviesset bestaande uit onderdelen van verschillende Engelse merken. Op de onderzijde staan de namen va...
Huidig bod: € 6,42
Bied nu! Doe een bod

Euroglass ijsemmer

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) IJsemmer gemaakt uit glas van het merk Euroglass.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 155 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account