Lopende veilingen

40 - 49 van 229 veilingen

Sorteren op

Porseleinen potje met afbeelding Rozenkransbasiliek uit Lourdes (Limoges).

Afhaalpunt: Tienen. Porseleinen potje met deksel en de van afbeelding Rozenkransbasiliek uit Lourdes. Op 4 goudkleurige pootjes en afg...
Huidig bod: € 3,51
Bied nu! Doe een bod

KRISTAL (AS)BAKJE APPELVORM (VANNES LE CHATEL).

Afhaalpunt Tienen.  Kristal (as)bakje in appelvorm. (VANNES LE CHATEL) Afmeting: 19 x 9 cm
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Altrohlau bewaarpotten

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van bewaarpotten van het merk Altrohlau. De naam van het merk staat op de onderzijde van elke pot.
Huidig bod: € 9,89
Bied nu! Doe een bod

Vintage porseleine Pierrot

Grote vintage porseleine pierrot. gezicht, handen en voeten zijn uit porselein, het lijfje is uit stof. afm: 58 cm
Huidig bod: € 1,40
Bied nu! Doe een bod

Kristallen karaf Saint Louis, France

Prachtig stuk!  Een heel elegante, kristallen karaf. Sticker met vermelding : Saint Louis, Cristal France, depuis 1767 Karaf is i...
Huidig bod: € 47,25
Bied nu! Doe een bod

Vintage:12 glazen voorraadpotten + 4 glazen met Apelstjes ( Gemerkt Gulf )

12 Voorraadpotten met Apelstjes jaren '70 4 potten 20 cm, 4 potten 16 cm, 4 potten 12,50 alen met gesloten deksels + 4 waterglazen...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

6 kristallen borrelglaasjes + karaf

Prachtig setje groene borrelglaasjes op voet met karaf Groen glas met doorzichtige uitsnijdingen in stervorm Hoogte karafje : 19 ...
Huidig bod: € 14,70
Bied nu! Doe een bod

Koffiepot + melkkan + theepot Rusland (stupa)

Russische makelij - prachtige stukken - Koffiekan en melkkan hebben dezelfde tekening (paard aan één zijde en haan aan ande...
Huidig bod: € 39,90
Bied nu! Doe een bod

Notenkraker Soldaat

Houten notenkraker in de vorm van een  soldaat, is volledig gemaaktvan hout. maar de sabel ontbreekt. De vroegste ontwerpen van notenk...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

2 beeldjes van Cherised Teddies, Honey en Junior

2 mooie beeldjes van het merk "Cherised Teddies" Honey : Rechtopstaand beertje met strandemmertje en honingpot Onderaan...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 229 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account