Lopende veilingen

40 - 49 van 134 veilingen

Sorteren op

Set 2 porseleinen borden met afbeeldingen van personen (Royal Sphinx)

Afhaalpunt: Tienen. Set van 2 porseleinen borden met afbeeldingen van personen en vermelding van de namen van de dorpen Nunspeet en Volen...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Lynns porseleinen theepot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Theepot van het merk Lynns, gemaakt uit porselein. Op e onderzijde staat de tekst Lynns, fine China, mad...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

4 Beelden Jie Verkstad Design Elsi Bourelius

4 Beelden van het bekende Zweedse keramiekmerk Jie Gantofta  Elsi Borelious en gestickerd
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

4 tinnen borden

Mooi 4 oud plat tinnen bord Diameter  18 cm voorzien van de stempel in het tin tin koper depondt Borgloon in zeer goede staat
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Origineel tinnen maatbeker 3 stuks

3 stuks van Origineel tinnen maatbeker 2 van 2 dicliter 1 van 1 dicleter met stempel beneden tin 95% zinn in zeer goede staat
Huidig bod: € 1,10
Bied nu! Doe een bod

Limoges bloemenvaas - Haviland

Haviland Limoges bloemenvaas - vintage wit porselein, heeft een wervelende achtergrond, met de hand versierd met paarsebloemen  
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod

Antiek: Weegschaal in gietijzer met schalen in koper

Een mooie antieke balans weegschaal Periode: 2e helft 19e/1e helft 20e eeuw Materiaal: het onderstel is gemaakr van gietijzer, het mechani...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Servies Villeroy & Boch Scarlett 16 delig

Een prachtig 16- delig servies van Villeroy & Boch uit de SCARLETT reeks. Design door Christine Reuter in de jaren '70. 1) D...
Huidig bod: € 38,84
Bied nu! Doe een bod

Delft Blauw:Handgeschilderd:kestballen Nr019158

 kerstballen in Delftsblauw met molen decoratie. Kerstbal heeft een doorsnede van 5 cm. en is voorzien van goudkleurige ophang construc...
Huidig bod: € 45,00
Bied nu! Doe een bod

Lot vaas en schaaltje Val Saint Lambert, gesigneerd

De vaas en het schaaltje zijn beiden gesigneerd. De afmetingen van de schaal zijn: 20 cm lengte en 16 cm breedte. De afmetingen van de...
Huidig bod: € 12,90
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 134 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account