Lopende veilingen

40 - 49 van 122 veilingen

Sorteren op

Royal Sphinx Delfts sierbord

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierbord van het merk Royal Sphinx, in Delfts blauw. Op de onderzijde staat de tekst Royal Sphinx, Maast...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

2 sierkandelaars

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 sierkandelaars gemaakt uit aardewerk. Beide kandelaars zijn rijkelijk versierd. Op de onderzijde staat...
Huidig bod: € 5,36
Bied nu! Doe een bod

4 schaaltjes "sabena"

Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Boch sauskom

Een redelijk oud exemplaar. Vertoont weinig gebruikssporen. Is volledig vrij van beschadigingen. Heeft de originele stempel onderaan. Te ...
Huidig bod: € 6,63
Bied nu! Doe een bod

Oud Arabisch (?) juwelenkistje

Oud juwelenkistje, vermoedelijk Arabisch Met de hand gemaakt Afgewerkt met emaillemotieven en beenderen binnenzijde afgewerkt met l...
Huidig bod: € 18,27
Bied nu! Doe een bod

"Revelution" van Tide 63 Delig Bestek

Vroeger spaarde je moeder de puntjes die op de dozen Tide waspoeder stonden, met een paar centen kocht je een bestek. "Revelution&qu...
Huidig bod: € 30,58
Bied nu! Doe een bod

Handgeschilderde vaas

Hoge handgeschilderde glazen vaas. Licht blauw met witte bloemen.  
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

Portugese pot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Portugese pot gemaakt uit aardewerk. De pot is voorzien van verschillende blauwe decoraties. Op de onder...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Oosterse bestekset

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosterse bestekset in een houten opbergdoos. In de doos zitten verschillende eetstokjes.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Oosterse theekopjes

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van 12 oosterse theekopjes. Elk kopje is rijkelijk versierd. Op de onderzijde van elk kopje staan oo...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 122 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account