Lopende veilingen

30 - 39 van 122 veilingen

Sorteren op

Sierbord Hummel “Apple Tree Boy and Girl”

      Een echt collectorsitem van de Hummel plate collection “little Companions”. Het bord “de app...
Huidig bod: € 19,89
Bied nu! Doe een bod

Vintage setjes thee servies - glazen + melkpotje + suikerpotje

      2 leuke sets met vintage theeglazen. 1 set zit nog in de verpakking en bevat 6 theeglazen, suikerpotje en melk...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

ALESSI: Twee rode fruit- of broodschalen ‘A di Alessi’-Girotondo

    2 leuke rode schalen Girotondo van de’ A di Alessi’ collectie. De 'A di Alessi' collectie komt voort...
Huidig bod: € 8,99
Bied nu! Doe een bod

Vintage wijnkoeler Jean Couzon

Vintage wijnkoeler Jean Couzon. Ook heel leuk als vaas te gebruiken. Materiaal:  inox 18/10. Herkomst: Frankrijk. De emmer ...
Huidig bod: € 4,19
Bied nu! Doe een bod

2 antieke poppen

2 antieke poppen.  Hoofd is in porselein, benen/voet en handen in klei.  In goede staat. van 1 pop (bruin kleed) is er een lichte ...
Huidig bod: € 17,47
Bied nu! Doe een bod

Vintage soepterrine met deksel.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage soepterrine met deksel. Voorzien van sierhandvaten en sierhandvat op het deksel. Aan de onderzijde geteken...
Huidig bod: € 5,78
Bied nu! Doe een bod

Solingen bestek set met bijbehorende koffer (incompleet).

Afhaalpunt: Tienen. Vervaardigd uit roestvrij staal (18/10) en versierd met 23/24 karaats vergulde randen. Normaal zou het bestek uit ...
Huidig bod: € 64,03
Bied nu! Doe een bod

Rumtopf pot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Pot van het type Rumtopf, dit staat eveneens op de voorzijde geschreven. Op de bovenzijde past een dekse...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas. De bovenzijde is voorzien van een decoratie in het glas. Op de schotel st...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Epiag sauskom

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sauskom van het merk Epiag. Op de onderzijde staat de tekst Epiag, Cecho-Slovakia.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 122 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account