Lopende veilingen

20 - 29 van 208 veilingen

Sorteren op

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Bohemia Crystalex bel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bel gemaakt uit kristal van het merk Bohemia Crystalex. Op de bel staat de tekst Bohemia Cyrstalex, hand...
Huidig bod: € 12,50
Bied nu! Doe een bod

Kaiser vintage schaal

Vintage Viola  porseleinen schaal van Kaiser. Met 3 compartimenten voor hapjes. Gemaakt in Duitsland. Ondertekend door de ontwerper....
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen badkuip + zeepjes

Een Porseleinen badkuip Dit prachtige model verkeert in fantastische conditie, maar toont een aantal gebruiks- en ouderdomssporen. u kunt...
Huidig bod: € 11,30
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen coupe blauw

Prachtige coupe in koningsblauw (buitenkant), binnenin handbeschilderd porselein, bloemenmotief. Verguld bronzen voet en afwerking (er...
Huidig bod: € 75,60
Bied nu! Doe een bod

2 potten met deksel blauw-wit

Twee zeer fraai  dekselvazen uit de 19e eeuw. Geschilderd rondom met  bloemen(blauw en goudkleurig). Zeer mooi van vorm en ...
Huidig bod: € 33,10
Bied nu! Doe een bod

Vierkante asbak

Vierkante metalen asbak "ULTIMA 15" met afneembaar deksel, geperforeerd met raster.  Ontwerp: Holger Backström & Bo ...
Huidig bod: € 25,38
Bied nu! Doe een bod

6-Delige koperen pannenset

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Koperen pannenset bestaande uit 6 delen.
Huidig bod: € 50,97
Bied nu! Doe een bod

Antieke Keramische badkamer set

Mooie oude vintage badkamer set. Bestaat uit : waskom en emmer + zeepbakje , haarkam bakje In goede vintage staat.
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

2 Koperen theepotten/ketels

2 Antieke koperen theepotten/ketels. Een  grote theepot met houten hendvat, en bloemen tekeningen. Hoogte : 22 cm. + kleine...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 208 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account