20 - 29 van 234 veilingen

schilderij van belgische kunstschilder Leonard Jordaens

Mooi werk, Olieverf op paneel typisch zijn stijl met die kleuren perfecte staat Afm:H=49cm B=43cm
Huidig bod: € 70,00

Antiek 17de eeuwse tegels uit Mechelen polychroom

Huidig bod: € 36,51

Kunstwerk kader met Bijbelse figuren door Beeldhouwer Pol Van Esbroeck 1911-2010

Huidig bod: € 1,80

Chrisotfle Schaaltje/onderlegger

Verzilverde Chrisotfle Schaaltje/onderlegger vertoont enkele kleine krasjes
Huidig bod: € 10,63

Messenset Solingen met Zilveren handvat(800)

Set 2 keer 6 messenRoestvrij staal Zilveren handvat (800) Mooie vintage staat
Huidig bod: € 58,31

Kunstwerk gekleurde ets gesigneerd 13/150

Huidig bod: € 25,99

Kunstwerk schilderij Antwerpen gesigneerd

Huidig bod: € 27,58

Antiek kleine naaimachine Warwick Hand Rothwell The warwick CA 1888

Huidig bod: € 105,10

12 KLM Delfts blauw miniatuur huisjes

Huidig bod: € 25,20

Haardstel met Reuze Union Match Lucifers

Huidig bod: € 13,81
20 - 29 van 234 veilingen