20 - 29 van 266 veilingen

Antiek Blikken art-deco vaas

Huidig bod: € 43,04

kunstwerk ceramiek aardewerk olifant

leuk werk gesigneerd BV  Fagonne Main Ruche Joyeuze voor bevestiging aan de muur perfecte staat Afm : H=13,5cm L=22cm
Huidig bod: € 5,26

Beeld Porceval made in Spain

Beeld van elegante vrouw uit porcelein Made Spain  Porceval Perfecte staat Afm:H=13cm L=30,5cm
Huidig bod: € 4,10

porceleinen Bloempot met uil Porceval Villa Marchante made in Spain

Mooie porceleinen bloempot met uil in perfecte staat als nieuw Afm:H=30cm B=21cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 13,10

Porceleinen beeldjes van meisjes Zaphin Made in Spain

2 sierlijke beeldjes in perfecte staat Afm:H=20cm B=8,5cm Made in Spain Zaphin
Huidig bod: € 7,88

vintage design ceramiek SICArt Cartigliano design Boccato Gigante Zambusi

Huidig bod: € 15,76

vintage design ceramiek SICArt Cartigliano design Spagnolo oranje vaas

Leuke vintage design vaas algemeen mooie staat geen beschadigingen Afm kom H=28,5cm diameter 10=cm
Huidig bod: € 14,70

vintage Murano glas 2 vogels Italy

zeldzaam zwaar en redelijk groot beeld Murano perfecte staat Afm:H=30cm L=44cm B=20cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 47,26

Vintage koffiekan

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Roze vintage koffiekan van Royal Spinhx maastricht, de kan is nog in goede staat. H: 18,5 cm.
Huidig bod: € 16,78

Vintage gele koffiekan

Huidig bod: € 11,97
20 - 29 van 266 veilingen