Lopende veilingen

20 - 29 van 213 veilingen

Sorteren op

Alessi: Notenkraker met bakje

Design natenkraker met aansluitend bakje. Door aan de oren van de eekhoorn te draaien worden de noten gekraakt. Alessi Italy.
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Art-Deco: Boch La Louviere servies lose stukken

Made in België Boch Frères La Louvière Fabrication Belge. Servies met bloemenpatroon in herfstkleuren 10 ontb...
Huidig bod: € 43,73
Bied nu! Doe een bod

90 Venini bol glas 2012

Mooi bol vaasje gesigneerd Venini 2012 ongeveer 8 cm hoog en 10 cm doorsnede. speciaal gemaakt voor het 90 jarige bestaan van het Venini gl...
Huidig bod: € 6,70
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert Vaas

Prachtige unieke kristal bolle vaas van Val St Lambert. kleur rubis Nr: 705  193  PU PU staat voor Pièce Unique. Met sig...
Huidig bod: € 68,25
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert Vaas op voet

Prachtige kristallen vaas op voet. kleur rubis gemaakt tussen 1970 en 1990. nr 1319 PU PU staat voor Pièce Unique afm: 30 cm ho...
Huidig bod: € 38,58
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert Vaas (lot 2 ) Bol

Mooie rode bolle kristallen vaas van Val st Lambert. Kleur Rubis met signatuur!  geen nr° de vaas heeft een hoogte van ongeveer 2...
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

Val St Lambert vaas met hoge uiteinden

Mooie vaas van Val St Lambert. Enkel sticker aanwezig. Lichte Rubis kleur dat verloopt en de vaas heeft 2 hoge uiteinden Deze vaas is in g...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Flintstones tegels in set

afmeting tegel 20x10 cm Pebbels - Wilma - Fred - Dino - Barney Tegels zijn in goede staat. Best kom je deze zelf afhalen zodat ze n...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Ittala vaas Alvar Aalto 160mm - Opaal

Alvar Aalto Collection vaas 160 mm opaal Alvar Aalto In 1936 ontwierp Alvar Aalto zijn klassieker, een serie van glazen vazen. D...
Huidig bod: € 65,12
Bied nu! Doe een bod

Art-Deco Bohemian parfum flesje

Mooi exemplaar van Boheems glas, dit is gemaakt in de Art-Deco periode rond 1920. mooi gouden versiering met unieke verstuiver. ongeve...
Huidig bod: € 13,43
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 213 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account