Lopende veilingen

20 - 29 van 115 veilingen

Sorteren op

2 antieke poppen

2 antieke poppen.  Hoofd is in porselein, benen/voet en handen in klei.  In goede staat. van 1 pop (bruin kleed) is er een lichte ...
Huidig bod: € 17,47
Bied nu! Doe een bod

Vintage soepterrine met deksel.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage soepterrine met deksel. Voorzien van sierhandvaten en sierhandvat op het deksel. Aan de onderzijde geteken...
Huidig bod: € 5,78
Bied nu! Doe een bod

Solingen bestek set met bijbehorende koffer (incompleet).

Afhaalpunt: Tienen. Vervaardigd uit roestvrij staal (18/10) en versierd met 23/24 karaats vergulde randen. Normaal zou het bestek uit ...
Huidig bod: € 64,03
Bied nu! Doe een bod

Rumtopf pot

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Pot van het type Rumtopf, dit staat eveneens op de voorzijde geschreven. Op de bovenzijde past een dekse...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas. De bovenzijde is voorzien van een decoratie in het glas. Op de schotel st...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Epiag sauskom

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sauskom van het merk Epiag. Op de onderzijde staat de tekst Epiag, Cecho-Slovakia.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Royal Sphinx Delfts sierbord

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierbord van het merk Royal Sphinx, in Delfts blauw. Op de onderzijde staat de tekst Royal Sphinx, Maast...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

2 sierkandelaars

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 sierkandelaars gemaakt uit aardewerk. Beide kandelaars zijn rijkelijk versierd. Op de onderzijde staat...
Huidig bod: € 5,36
Bied nu! Doe een bod

4 schaaltjes "sabena"

Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Boch sauskom

Een redelijk oud exemplaar. Vertoont weinig gebruikssporen. Is volledig vrij van beschadigingen. Heeft de originele stempel onderaan. Te ...
Huidig bod: € 6,63
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 115 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account