Lopende veilingen

1 - 10 van 244 veilingen
23456 ...

Sorteren op

13 KLM miniatuur huisjes

Sinds de jaren 50 geeft KLM elke passagier in World Business Class een uniek cadeau: een Delfts blauw miniatuur van een karakteristiek Holl...
Huidig bod: € 63,10
Bied nu! Doe een bod

Murano Italie 2 clowns

2 Handgemaakte clowns van hoog kwalitatief Murano glas, gemaakt volgens de ambachtelijke tradities van Murano, een eiland bij Venetië. ...
Huidig bod: € 20,70
Bied nu! Doe een bod

Mooie vintage kristallen Val Saint Lambert schaal

Mooie kristallen Val Saint Lambert schaal Materiaal: Kristal Kleur: groen Merk: Val Saint Lambert Gesigneerd op de bodem: Val St...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Vintage schotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Ronde vintage keramieken schotel, rode bloem op een witte achtergrond.  In goede staat.
Huidig bod: € 15,50
Bied nu! Doe een bod

Set onderzetters Marilyn Monroe

Afhaalpunt Tienen set van 6 verschillende onderzetters Ø: 10 cm
Huidig bod: € 24,91
Bied nu! Doe een bod

vintage Bohemia servies (132 delig )

Eetservies uit Karlsbad Tsjechië. Verfijnd Boheems porselein. het eetservies bestaat uit: 22 koffietassen 24 onderzetbordjes 2 me...
Huidig bod: € 70,00
Bied nu! Doe een bod

Blauwe vaas - Scheurich, West Germany

Prachtige vaas met blauw geglazuurde druppels die naar beneden druipen. Onderkant en bodem is groenig. Sticker : Scheurich - Europ Lin...
Huidig bod: € 24,00
Bied nu! Doe een bod

Lot bruine glazen apotheekflessen

Set van 9 prachtige, vintage apotheekflessen - De grootste fles heeft een iets andere stop van model dan de rest, ook een draaistop....
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Mooie glazen fuchsia coupe

Mooie coupe, volledig uit glas. Geen merk. Lijnen van doorzichtig en fuchsia glas die naar naar boven reiken. Hoogte : 32 cm ...
Huidig bod: € 5,78
Bied nu! Doe een bod

Verzilverd theeservies E.P.N.S

Verzilverd theeservies Sheffield England E.P.N.S. Eerste helft 20e eeuw. Inclusief: Theepot: H 21 cm, B 23 cm. Suikerpot: H 8 cm, D...
Huidig bod: € 22,05
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 244 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account