1 - 10 van 243 veilingen

Italiaanse sierkruik

Huidig bod: € 1,70

AH sierpot

Huidig bod: € 5,26

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel gemaakt uit glas. De schotel is voorzien van sierlijke decoraties in het glas.
Huidig bod: € 1,60

2 glazen kandelaars

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 kandelaars gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 5,00

Glazen zoutbakje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Zoutbakje gemaakt uit glas met een houten deksel.
Huidig bod: € 3,15

2 koperen kandelaars

Fraai gedecoreerde kandelaars voor elk 5 kaarsen. Onderaan met stempel: "Ach. Meulleman, Rue de Bruxelles, 26 Gand".
Huidig bod: € 37,80

Boch sauskom

Huidig bod: € 1,10

Koffiemolen Zassenhaus

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Koffiemolen is gemerkt "Zassenhaus". Met het vulgedeelte in metaal en een schuifje onderaan.
Huidig bod: € 7,88

Blauwe asbak Val St. Lambert

Mooie asbak in geslepen kristal met blauwe kleur. Onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
Huidig bod: € 11,50

Glazen stolp.

Afhaalpunt: Tienen. Glazen stolp houten groen zwarte rand.
Huidig bod: € 10,51
1 - 10 van 243 veilingen