Lopende veilingen

1 - 10 van 257 veilingen
23456 ...

Sorteren op

VINTAGE SNIJMACHINE (JUPITER)

Afhaalpunt: Tienen. Vintage snijmachine  voor het snijden van vlees en brood. Manueel te bedienen via een hendel en draaiknop. ...
Huidig bod: € 6,98
Bied nu! Doe een bod

SET LIKEURGLAASJES

Afhaalpunt Tienen  Set van 2 likeurglaasjes, niet gemerkt, bestaande uit:  blauw glas, afmeting: diam 5.5, H 14  paa...
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

SET LIKEURGLAASJES

Afhaalpunt Tienen  Set van groene 2 likeurglaasjes, met stevige voet 
Huidig bod: € 4,00
Bied nu! Doe een bod

Art Nouveau Tinnen Plateau Saint Lambert / 95%

The bowl is in a good condition. Art Nouveau Tinnen bord met liggende nimf  Made in France, by St. Lambert.  Gemerkt 95% ...
Huidig bod: € 81,60
Bied nu! Doe een bod

groot Chinees sierbord

Groot sierbord waarschijnlijk Chinees. met afbeeldingen van bloemen bomen draak, handgeschilderd en ook achteraan geschilderd. Achteraan is ...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Melitta vintage Kinder servies S 1-830 bt

Origineel in de doos verpakt (doos is wel zwaar beschadigt) vintage kinder servies van Melitta, namelijk uit de serie S 1-830 bt steenwerk ...
Huidig bod: € 13,56
Bied nu! Doe een bod

Melitta vintage kinder servies enkelstukken

Melitta kinder servies Vintage, enkelstukken in aardewerk. Roze bord, diameter 18 cm Groene koffiekan en filter , koffeikan heeft wel een ...
Huidig bod: € 3,51
Bied nu! Doe een bod

Amphora Perignem keramiek schaal - F.Sanchez - 50cm

Belgium - DESIGN 60' ART POTTERY door F.Sanchez  Hele mooie schaal in prima conditie.  De schaal is onderaan getekend...
Huidig bod: € 35,00
Bied nu! Doe een bod

beeld eendenfamilie Porcelanas Miquel Requenas-Valencia

beeld eendenfamilie Porcelanas Miquel Requenas-Valencia Cuart de Poblet-Valencia, made in Spain staat: in zeer goede conditie
Huidig bod: € 5,87
Bied nu! Doe een bod

Thomas bonbonnière

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bonbonnière gemaakt uit porselein, van het merk Thomas. Op de onderzijde staat de tekst Thomas, G...
Huidig bod: € 3,26
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 257 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account