1 - 10 van 280 veilingen

Set van 7 mini-glaasjes (STELLA-ARTOIS)

Afhaalpunt Tienen  Set van 7 mini-glaasjes (STELLA-ARTOIS) met goudkleurige rand
Huidig bod: € 11,50

Set van 5 kristallen champagneglazen (Van Stahl).

Afhaalpunt: Tienen. Set van 5 kristallen champagneglazen met modern siermotief.  Gemerkt met Van Stahl.
Huidig bod: € 5,26

Vaas porcelein FRANZ May 2005 Privilage club Shon Chion Mei - Wei Kuei-Mei

Prachtige vaas in perfecte staat Afm:H=27cm  B=12cm
Huidig bod: € 31,50

Houten kistje met slotje

Afhaalpunt Tienen  Houten kistje met slotje, afgewerkt met lederen riempjes, revetjes en handvatjes
Huidig bod: € 10,51

Antiek 6 glasjes uit uranium glas Val-Saint-Lambert?

 setje van 6 mooie antieke glaasjes alle 6 in perfecte staat Afm:H=14,5cm B=6,5cm
Huidig bod: € 13,18

Vintage 2 vechtende Hanen

Huidig bod: € 51,01

Mechanische vintage balance weegschaal met 2 schalen uit 1965 (H.L. Becker).

Huidig bod: € 11,50

vintage 2 stolpen met meisje en zwannen Klarissen klooster

Huidig bod: € 33,10

vintage kunst werk 1966

Groot kunstwerk olieverf op doek 1966 Algemeen goede staat kader heeft wat ouderdomssporen Afm:L=1.20m H=1m Alleen ophalen
Huidig bod: € 28,35

kunstwerk Litho van Stijn Steuvels door Roman

Huidig bod: € 6,55
1 - 10 van 280 veilingen