Lopende veilingen

1 - 10 van 146 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Set Gulf potten

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van 1 grote en 6 kleinere Gulf potten. De grote pot heeft een diameter van 8,5cm en is 16cm hoog....
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

6 Royal crystal rock glazen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 6 glazen gemaakt uit kristal van het merk Royal crystal rock. Op de voorzijde van elk glas kleeft een st...
Huidig bod: € 1,24
Bied nu! Doe een bod

Frietvergiet

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Frietvergiet gemaakt uit roestvrij staal. Het vergiet is voorzien van 3 handvatten en een verwijderbaar ...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Dienblad

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Dienblad met een metalen rand en een houten blad.
Huidig bod: € 7,88
Bied nu! Doe een bod

Solingen bestekset in draagtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Bestekset van het merk Solingen in een draagtas.
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Manocchi retro kookpotten

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Set van verschillende retro kookpotten met deksel van het merk Manocci. Op de onderzijde van de potten s...
Huidig bod: € 15,53
Bied nu! Doe een bod

H. Bequet Whisky fles

Getekend H. Bequet 886, Piéce D’Art, Fles met stop in aardewerk met het opschrift Whisky. Prachtig stuk, vertoont lichte gebrui...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

vier glasramen

vier glasramen in kader van lood. De glasramen zijn in goede staat. Met ketting om op te hangen.
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Art Nouveau karaf - Societe Ceramique Maesricht

Made in Holland. Gemerkt.
Huidig bod: € 32,42
Bied nu! Doe een bod

Servies Boch Rambouillet (12 personen)

55-deig servies. Boch Rambouillet Belgium. 1841 - 1966 Afmetingen: dessertborden: diameter 19 cm diepe borden: diameter 20,5 cm ...
Huidig bod: € 105,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 146 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account