1 - 10 van 196 veilingen

Vaas - Kosta Boda/Ulrica Hydmann

Huidig bod: € 52,50

Vaas Giraf - Franz

Heel mooie staat. Afbeelding van girafmoeder en kind. 'Endless Beauty Giraffe'. Vervaardigd door Franz.
Huidig bod: € 75,00

Roos glazen potje van Meli (Zeldzaam).

Afhaalpunt: Tienen. Glazen potje, vervaardigd uit roos transparant glas. Aan de onderzijde getekend met Meli.
Huidig bod: € 2,35

Draaibare onderzetter.

Afhaalpunt: Tienen. Draaibare onderzetter opgebouwd uit 2 onderdelen. Het bovenste deel is draaibaar. Vervaardigd in Canada.
Huidig bod: € 2,11

Kunstbeeld Kaiser Germany handwerk

Nogal bizar en redelijk groot beeld van man lopend achter ganzen In perfecte staat Afm:H=21cm L=35cm B=10cm
Huidig bod: € 40,56

Kunst beeld porcelein biscuit Capodimonte Annarita

Zeldzaam prachtig groot kunstwerk Capodimonte firm Annarita Zeer goede staat Afm:H=22cm B=19cm L=23cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 12,74

Antiek 2 sierborden

2 sierborden uit porcelein hand geschilderd diameter 26cm Zeer mooie staat geen beschadigingen
Huidig bod: € 55,64

Antieke bloempot ceramiek hand geschilderd

Huidig bod: € 115,77

Antiek 2 kookpoten Vallauris Harbor

Huidig bod: € 31,50

Antiek schilderij J.Bosmans

Olie verf op doek zeer goede staat Afm:H=60cm B=50cm Zonder kader Alleen ophalen
Huidig bod: € 15,75
1 - 10 van 196 veilingen