1 - 10 van 201 veilingen

Moeten er nog appels zijn?

Huidig bod: € 31,50

Glazen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een vogel, gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 2,86

Prachtige coupe in Italiaans glas

Huidig bod: € 1,89

Keralux boch kruik

Huidig bod: € 16,80

vintage gekleurde glazen op gouden voet

Huidig bod: € 52,51

Afrikaanse trommel

Authentieke mooie Afrikaanse trommel met echte dierenhuid. Klinkt goed
Huidig bod: € 31,50

Passe-vite (PINTINOX)

Afhaalpunt Tienen  Passe-vite (PINTINOX), gemaakt in Italia uit RVS
Huidig bod: € 16,65

Antieke kast spiegel met licht roos sier kaderment

Huidig bod: € 2,11

Design kristal vaas (VANNES)

Afhaalpunt Tienen  Design kristal vaas (VANNES) gemaakt in Frankrijk (2e helft 20e eeuw) getekend en met label
Huidig bod: € 6,13

vissersvrouw uit tin Geerinco Dendermonde

Mooi beeld uit zuiver tin lood zuiver 94% perfecte staat Afm:H=34cm B=23cm
Huidig bod: € 27,10
1 - 10 van 201 veilingen