1 - 10 van 210 veilingen

RVS Braadpannen VMW

Huidig bod: € 31,50

SET VAN 2 KANDELAARS IN GEKLEURD GLAS

Afhaalpunt Tienen Set van 2 kandelaars in gekleurd glas. 13 cm x 11 cm x 8 cm 0.600 kg
Huidig bod: € 30,90

kunstwerk aquarel gesigneerd Geo De Buyser

Kader met glas zeer goede staat Afm:H=52cm B=42cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 23,28

Ethnica 2 kader man en vrouw gesigneerd

2 kaders uit hout gesigneerd ZINGA waarschijnlijk Congolees algemeen zeer goede staat Afm:H=37cm B=19cm
Huidig bod: € 1,80

PUB Emaillerie Belge reclame kader ZACK

Emalle kader met tekening van ZACK in zeer goede staat Afm:H=39cm B=23.5cm
Huidig bod: € 101,27

Antiek bronzen art deco kandelaar

Prachtige oude art-deco kandelaar uir brons algemeen mooie staat Afm:H=31cm B=19cm zwaar
Huidig bod: € 53,19

3 CERAMIEKEN FATLAVA VAZEN - W.GERMANY BAY

Huidig bod: € 39,35

2 COGNAC GLAZEN IN ORGINELE DOOS- CHRISTOFLE

Huidig bod: € 30,29

AFRIKAANSE HOUTEN BEELDJE - IMD WETA

lichte sporen van gebruik afm H=27cm
Huidig bod: € 10,43

AFRIKAANSE HOUTEN GIGANTISCHE BEELD - IDA BOMARKA

beeld in mooie staat, enkel de voet is gebarsten (zie foto) afm H=1m02 B=9cm afm voet B=18cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 6,13
1 - 10 van 210 veilingen