1 - 10 van 80 veilingen

Aardewerk Vaas gemerkt

Huidig bod: € 3,20

Christofle - 10 delig bestek + flesopener

Huidig bod: € 53,94

Pukeberg Zweden - E.Englund 1960

Huidig bod: € 6,96

asbak

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Glazen zwarte asbak met verschillende 3-hoeken, in goede staat. 14 cm.
Huidig bod: € 32,32

Art-Deco Juwelendoos Celluloid

Art-Deco celluloid Ivory juwelendoos waarschijnlijk Frans. jaren '30 afm: 16x8,5x3 cm
Huidig bod: € 13,66

rambouillet koffieset

Huidig bod: € 50,50

Verzilverd Geboortegeschenk MB

Verzilverd geboortegeschenk MB stempel en 2 dient wel opgepoets te worden
Huidig bod: € 3,16

kunst vaas Val-Saint-Lambert Studio Crystal

Mooi en zeldzame vaas Studio Crystal zeer goede staat gesigneerd onderaan met etiket Afm:H=15cm B=13cm
Huidig bod: € 50,00

Antiek art deco vaasje Dubois

Vaajes in perfecte staat Afm:H=10cm B=9cm
Huidig bod: € 53,55

Zwarte kat servies

Huidig bod: € 84,84
1 - 10 van 80 veilingen