1 - 10 van 0 veilingen

magic cristal Ferrari Testarossa paperweight auto

mooie kristallen paperweight Ferrari sticker aanwezig
Huidig bod: € 4,36

Glazen taartschotel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Taartschotel met kleurrijke patronen, gemaakt uit glas.
Huidig bod: € 1,00

prachtige litho van Jef Wauters

mooie litho nr. 77/200 handtekening van Jef Wauters rechts onderaan prachtige omlijsting
Huidig bod: € 80,66

Doosje met 4 nieuwe Sheaffer vulpennen

Huidig bod: € 53,56

Portemonnee gemerkt Bush (Australië)

Struisvogelleder portemonnee van het merk Bush made by Outback uit Australië Afm: 10x9,5 cm in nieuwstaat
Huidig bod: € 8,88

Bohemia Crystalex bel

Huidig bod: € 12,50

Chinees sierstuk in kader

Huidig bod: € 1,00

2 W&N beelden

Huidig bod: € 1,06

Staande lamp met bloemen

Huidig bod: € 10,55

Platen Set 2

Huidig bod: € 10,00
1 - 10 van 0 veilingen