1 - 10 van 0 veilingen

Elvis Presley - '68 At 40 (7")

Huidig bod: € 6,65

4 Prachtige borden, Villeroy en Boch - 1920

Huidig bod: € 4,20

Mooie, keramische set van 4 potten, 2 met deksel

Huidig bod: € 1,60

Leder en pels : handtas, gemerkt Miu Miu

Huidig bod: € 23,35

Retro:Kruiken met gevlochten bescherming

Huidig bod: € 1,97

Twee kaders met opgezette vlinders + plaat

Huidig bod: € 36,33

Mooi beeldje, 2 guitige kinderen (porselein)

Huidig bod: € 1,60

Schilderij - Landschap - H Knauf

Afhaalpunt Tienen schilderij op doek houten kader 71 cm x 81 cm x 6 cm 3.900 kg
Huidig bod: € 5,00

Houtsnijwerk

Afhaalpunt Tienen Mooi werk in hardhout van 2 hoofden 45 cm x 30 cm x 6.5 cm 4.205 kg
Huidig bod: € 10,00

MURANO STIJL GLAZEN VAAS

MURANO STIJL lichte gebruikssporen afm H=47cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 21,61
1 - 10 van 0 veilingen