Lopende veilingen

40 - 49 van 284 veilingen

Sorteren op

Vintage C RIEFLER NESSELWANG & MUNCHEN passerset

compleet vintage C. Riefler passerset. in gebruikte maar zeer goede staat 1ste helft 20ste eeuw
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Minitrix spoorbaan

Minitrix is een merk modeltrein. Het betreft een kleine versie van de Trix. De modellen van Minitrix rijden op spoor N, een schaal van 1:...
Huidig bod: € 35,83
Bied nu! Doe een bod

Vintage Folklore pop Germany

Vintage folklore pop, stempeld in de nek achteraan Germany. Waarschijnlijk composiet. het lijfje is van stof. De pop draagt ook een numme...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Vintage porseleine Pierrot

Grote vintage porseleine pierrot. gezicht, handen en voeten zijn uit porselein, het lijfje is uit stof. afm: 58 cm
Huidig bod: € 1,40
Bied nu! Doe een bod

Vintage Topsy Doll Canada

Een uit 1940 "A Reliable Topsy Doll" 17 inch made in Canada donkerbruin, scharnierde heupen en schouders (met touw of elastiek)...
Huidig bod: € 15,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage reiswekker Jazistor Jaz

Mooie reiswekker Jazistor Jaz France électric. Werkt met een batterij, functioneert!  (alarm moet nagekeken worden, werkt nie...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Oude leger kepie Sovjet-Unie/USSR

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oude leger kepie van de Sovjet-Unie/ USSR. Aan de binnenzijde staat een vermelding van de fabrikant.
Huidig bod: € 16,29
Bied nu! Doe een bod

Indonesische pop - ambachtelijk

Fraaie pop, vermoedelijk Indonesisch. Houten mannelijk gezicht, handbeschilderd Bespeelt een instrument, donkerblauwe pofbroek en kleu...
Huidig bod: € 1,79
Bied nu! Doe een bod

Koffiepot + melkkan + theepot Rusland (stupa)

Russische makelij - prachtige stukken - Koffiekan en melkkan hebben dezelfde tekening (paard aan één zijde en haan aan ande...
Huidig bod: € 39,90
Bied nu! Doe een bod

Vintage lamp (spot) zwart van het merk Kap

Toffe vintage spot, gemerkt KAP Heel handig, je kan ze vanwege het knijpsysteem overal aan bevestigen De houder is in bakeliet, grote ...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 284 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account