Lopende veilingen

40 - 49 van 301 veilingen

Sorteren op

R.F. Ciboure Keramiek

Keramiek uit het Baskenland, baskische folklore. Vaasje handgeschilderd door Richeard Le Corrone (1909-1977), dateert uit de jaren 1970. ...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Plateel Banda Royal Zuid-Holland

Vaasje gemarkeerd 3592 Banda Royal Zuid-Holland Gouda 4029 handgeschilderd bloemmotief afm: 9x9 cm in zeer goede staat
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

plateel Unique Gouda Holland

schenkkan gemarkeerd 3365 Unique P (bijenkorf) AW Gouda Holland , danis D+ de nr er ook nog eens ingebakken. Handgeschilderd bloemmotief ...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Plateel ATA gouda Holland (1)

Schenkkan (1) gemerkt 2541 ATA (bijenkorf) C.S. Gouda Holland 4023 + sticker aanwezig handgeschilderd bloemmotief afm: 14x14,5 cm i...
Huidig bod: € 1,17
Bied nu! Doe een bod

Plateel ATA gouda Holland (2)

Schenkkan (2) gemerkt 2541 ATA (bijenkorf) C.S. Gouda Holland 4023 + sticker aanwezig handgeschilderd bloemmotief afm: 14x14,5 cm i...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Mooie, antieke boekbindpers

Antieke Boekbindpers Gemaakt van gietijzer en voorzien van 4 gaatjes om de pers stevig te bevestigen.   Klein stukje gietijz...
Huidig bod: € 25,10
Bied nu! Doe een bod

beeld Paard

Mooi beeld van een paard, grondstof onbekend, waarschijnlijk zamak! afm: 40x26x7 cm, gewicht 2,2kg kan verzonden worden op vraag aan 9...
Huidig bod: € 13,13
Bied nu! Doe een bod

Massief, glazen presse-papier, konijn

Konijn in massief glas, kan dienen als presse-papier of als decoratie In perfecte staat!
Huidig bod: € 30,90
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje meisje met lammetje, T. Galli

Heel mooi, porseleinen beeldje van meisje met punthoed en lammetje in de armen Gesigneerd achteraan T. Galli, made in Italy In perfect...
Huidig bod: € 29,11
Bied nu! Doe een bod

Noon Panoramic Pinhole Camera

De Noon panoramische speldenprikcamera is een stuk van de moderne houtbewerking: een rolfilmcamera bestaande uit 99% fijn hout. De groott...
Huidig bod: € 31,63
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 301 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account