Lopende veilingen

1 - 10 van 203 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Houten beeldhouwwerk naakte vrouw

Beeldhouwwerk naakte vrouw met handdoek E.D.W. 2006
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage schoolbankje

Mooi houten vintage schoolbankje met metalen frame ( groen)
Huidig bod: € 58,80
Bied nu! Doe een bod

Schilderij Potter

Landschapsschilderij van Potter Op doek geschilderd met olieverf. ( geen beschadigingen ) Stevige kader met kleine beschadigingen in d...
Huidig bod: € 21,61
Bied nu! Doe een bod

Retro schoolprent

Mooie Retro schoolprent op linnen, oprolbaar Thema: Intrede van Godfried Van Bouillon te Jeruzalem Oude maar mooie staa...
Huidig bod: € 26,79
Bied nu! Doe een bod

Oude banjo met wat werk aan

Banjo zou meer dan 75 jaar oud zijn.  Handgemaakt met wat restoratiewerk aan.
Huidig bod: € 31,89
Bied nu! Doe een bod

Prachtig tasje gemaakt van microparels.

Dit kleine trendy tasje is zowel geschikt als portefeuille en als kleine handtas. De handtas is afgewerkt met allerlei verschillende soorte...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen manneke

Schroevenmannetjes. Handgemaakte figuur van staal, bouten en schroeven. Hij slaagt zijn PC kapot. Mooie decoratie voor uw kantoor. In go...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen badkuip + zeepjes

Een Porseleinen badkuip Dit prachtige model verkeert in fantastische conditie, maar toont een aantal gebruiks- en ouderdomssporen. u kunt...
Huidig bod: € 11,30
Bied nu! Doe een bod

Hagedisbroche + ketting (zilver) in mooi doosje

Broche hagedis ( met groene ogen) Zilver 835 Lengte van de broche : 7 cm + Zilveren ketting (925) Lengte : 46 cm In mooie doos. In per...
Huidig bod: € 27,31
Bied nu! Doe een bod

Stoere motorrijder-Hars/Polyester

Zeer decoratieve motor in hars/polyester Jaren '70 '80 gemaakt in Nederland     ...
Huidig bod: € 23,63
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 203 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account