1 - 10 van 148 veilingen

Marylyn Monroe koekjes doos porcelein Clay Art

Leuke koekjes doos van Marilyn Monroe algemeen mooie staat geen stukjes of schipjes af Afm:H=35cm B=20cm
Huidig bod: € 57,75

vintage 70-80 bloemstuk vaas lamp

Huidig bod: € 3,60

Gravure

Huidig bod: € 106,05

lot strips

Huidig bod: € 4,00

antiek bijzet meubel

leuk klein meubeltje boven blad kan open zeer goede staat Afm:H=55cm B=21cm L=53cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 52,51

Buikspreekpop Little Jeff (Dummy)

Huidig bod: € 22,17

Vaas met print

Huidig bod: € 10,51

Buste Kind - getekend en gestempeld

Huidig bod: € 36,75

Blikken motorfiets made in Italy (vooroorlogs)

SFC zeldzame motorfiets Siro Ferrari Casalpusterlengo 1935 gezien de ouderdom ook de sporen ervan!
Huidig bod: € 70,00

porseleinen inktstand - gesigneerd

Huidig bod: € 5,82
1 - 10 van 148 veilingen