1 - 10 van 247 veilingen

vintage grote houten hippo

Huidig bod: € 143,61

design bizare stukken keramisch aardewerk

Huidig bod: € 42,66

Ei met kinder gezichtje

Leuke ei met kindergezichtje Uit aardewerk-ceramiek perfecte staat Afm:H=8,5cm B=6cm
Huidig bod: € 5,93

2 bizare kunstwerkjes van uit het ei komende prehistoriche vogels?

grappige werkjes Aarde werk -ceramiek gedateerd en gesigneerd perfecte staat Afm:H=15cm B=8cm
Huidig bod: € 42,66

Kleuroffset Panamerenko Bing II

Huidig bod: € 112,81

Kader met Venetiaanse scene

Huidig bod: € 10,74

Antieke Religieuze schets

Huidig bod: € 42,00

Aquarel getekend Humblet '92

Huidig bod: € 65,92

afdruk van het Napalmmeisje Vietnam, Pulitzer prijs

Huidig bod: € 6,98

kunstwerk borstbeeld gesigneerd

  zwaar mooi gemaakt algemeen goede staat Afm:H=30,5cm  B=14cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 5,25
1 - 10 van 247 veilingen