Lopende veilingen

1 - 10 van 298 veilingen
23456 ...

Sorteren op

DECORATIEF PORCELEINEN ORNAMENT

Afhaalpunt Tienen Decoratief ornament met koperen voet. 24 cm x 21 cm x 14 cm  
Huidig bod: € 17,67
Bied nu! Doe een bod

Vintage staanlamp

Afhaalpunt Tienen Staanlamp op zeer zware natuurstenen voet met metalen draagarm en kunststof kap 198 cm x 215 cm (uitgestald) voe...
Huidig bod: € 211,05
Bied nu! Doe een bod

Vintage kinder naaimachine 'Regina'

Afhaalpunt Tienen Metaal 21 cm x 12 cm x 15 cm 0.609 kg
Huidig bod: € 19,22
Bied nu! Doe een bod

Beeldje van Horus

Afhaalpunt Tienen​ Steen 32 cm x 6 cm x 10 cm 1.990 kg
Huidig bod: € 15,89
Bied nu! Doe een bod

Zingende Vis: Big Mouth Billy Bass

De originele zingende en swingende baars: Big Mouth Billy, de interactieve kader. Door op de rode knop te drukken gaat zen hoofd en staar...
Huidig bod: € 17,67
Bied nu! Doe een bod

Houten Donald Duck Beeld

Massief houten Donald Duck eend met safarihoed. In de stijl van de Afrikaanse beelden, maar dan een modernere versie er van zullen we maa...
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Paddington Bear, 1980

Mooie Engelse Paddington beer met zijn typische blauwe regenjasje en rode laarsjes. Beertje Paddington is een creatie van de Engelse schr...
Huidig bod: € 35,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage Jasba serveerschaal - decor 'Cortina'

Prachtige sierkeramiek serveerschaal met craquelé - glazuur gemaakt door Jasba in 1960. Het zwart en witte glazuur met een duideli...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

Bontempi Junior 4 electric organ 258

Electrisch orgel met luchtaandrijving. Deze orgels werden gemaakt in Italië in de 60's en 70's. Het orgel heeft 15...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Retro speelgoed: Construction set

Zeldzaam retro houten speelgoed uit China. Merkloos, met plan, hamer en blokken. Doos + inhoud in goede vintage staat (zie foto'...
Huidig bod: € 2,48
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 298 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account