1 - 10 van 122 veilingen

Cinemaposter klein - Elvis Presley: Le Rock du Bagne

Huidig bod: € 17,85

Aquarel getekend M.Cockx

Huidig bod: € 26,25

Werk getekend E.Degas: vrouwelijk naakt

Waarschijnlijk een reproductie van de schets van E.Degas. afm:12x17 cm, met kader 36x44,5 cm
Huidig bod: € 6,78

Ets Dashond Eberhardt ca 1925

Huidig bod: € 74,00

Spaans Galjoen schaalmodel

Huidig bod: € 30,44

Swegas - Child Of Light (gatefold sleeve)

Huidig bod: € 5,26

Verzameling pijpen

Een verzameling van 10 pijpen voor tabak. Ze zijn in goede gebruikte staat, compleet met mondstuk.
Huidig bod: € 21,00

Cobraphone ( vintage)

Huidig bod: € 51,03

Atiek Fotoalbum met Foto's van 1863

Huidig bod: € 36,75

Pink Floyd The Dark Side Of The Moon VINYL

INDISCHE PERSING 1973 LABEL HMV SMVL 804 His Masters Voice Redelijke staat
Huidig bod: € 18,98
1 - 10 van 122 veilingen