Lopende veilingen

1 - 10 van 551 veilingen
23456 ...

Sorteren op

3 witte stoelen

Afhaalpunt Diest Drie witte design stoelen van het merk MAUI by Vico Magestretti. Deze zijn in goede staat vertonen enkele lichte krasse...
Huidig bod: € 84,30
Bied nu! Doe een bod

Vintage driewieler

Afhaalpunt Diest Vintage driewieler in de vorm van een paard vervaardigd uit hout en deels smeedwerk. Is in goede staat vertoont ouderdo...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Houten paard

Afhaalpunt Diest Vintage houten paard op gietijzeren wieltjes. Heeft een klein beschadiging aan linker achterpoot (zie foto). afmetinge...
Huidig bod: € 25,36
Bied nu! Doe een bod

Beeld zanger

Afhaalpunt Diest Mooi beeld van zanger  vervaardigd  uit hout. Is in zeer goede staat vertoont slechts ouderdomssporen. Afmet...
Huidig bod: € 24,69
Bied nu! Doe een bod

3 x Mariabeeld + Maria onder glas om te hangen

2 Identieke beelden van Maria, ééntje in het bruin en het andere gekleurd. Beide achteraan gesigneerd met JS. Materiaal ...
Huidig bod: € 10,04
Bied nu! Doe een bod

Capodimonte Coupe - Italy

Capodimonte coupe vertegenwoordigt een mythologische- scéne. Zeer mooie antieke fijn aardewerk.  Een zeldzame capodimonte ...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

2 Porseleinen beeldjes van vrouwen jaren 20

2 Magnifique stukken. Het porseleinen potje met deksel.  Een dame in badpak met groene badmuts en groene sokjes. Heel fijn en vol...
Huidig bod: € 78,21
Bied nu! Doe een bod

Piepspeeltje beertje

Afhaalpunt Diest Piepspeeltje in vorm van beertje van Italiaanse makelij. Piep werkt en is in goede staat. Afmetingen: hoogte 15 cm x b...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Drie biggetjes

Afhaalpunt Diest Piepspeeltjes van de drie biggetjes van Walt Disney. Deze zijn in goede staat en al de piepers werken nog. Afmetingen:...
Huidig bod: € 16,09
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen cognacfles

Afhaalpunt Diest Porseleinen cognacfles in de vorm van een boek getekend Porcelaine de Bruxelles. Is in goede staat enkel de kurk van st...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 551 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account