40 - 49 van 59 veilingen

Vintage Corgi Toys - Neville Cement Tipper #460

Afhaalpunt Tienen Een vintage Corgi Toys - de Neville Cement Tipper #460 in origineel doosje. Zowel wagen als doosje onbeschadigd.
Huidig bod: € 22,17

Vintage houten speelgoed vrachtwagen.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage houten speelgoed vrachtwagen met laadbak.
Huidig bod: € 1,00

Vintage Corgi Toys - Holiday Camper Commer Bus #508

Huidig bod: € 75,60

Masters Of The Universe - Skeletor figuurtje (1981).

Afhaalpunt: Tienen. Uit de Masters Of The Universe serie, het figuurtje Skeletor uit het jaar 1981.
Huidig bod: € 5,26

Speelgoed auto Matchbox Minnie Mouse.

Afhaalpunt Tienen  Speelgoed auto Matchbox Minnie Mouse, 1978
Huidig bod: € 5,00

Gezelschapsspel Master Mind.

Afhaalpunt: Tienen. Gezelschapsspel Master Mind.  In de originele verpakking en met bijbehorende handleiding.
Huidig bod: € 2,11

Gezelschapsspel Brain Trainer .

Afhaalpunt: Tienen. Gezelschapsspel Brain Trainer .  In de originele verpakking en met bijbehorende handleiding.
Huidig bod: € 2,00

Grijze Maisto Jaguar X Type speelgoed auto (1/18).

Huidig bod: € 3,00

Blauwe Solido Peugeot 203 uit 1954 (1/18).

Huidig bod: € 2,23

Speelgoed skateboard (Tech Deck).

Afhaalpunt: Tienen. Speelgoed skateboard, gemerkt met Tech Deck.  Voorzien van kleurrijke tekeningen aan de achterzijde.
Huidig bod: € 1,60
40 - 49 van 59 veilingen