1 - 10 van 77 veilingen

Kinder speelgoedgitaar

Afhaalpunt Tienen​ Akoestische gitaar Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar. 72 cm x 25 cm x 7 cm 0.795 kg
Huidig bod: € 10,51

Modelbouw - KIBRI Haven set nr 8264

Afhaalpunt Tienen Aanlegplaats met excusieboot,vuurtoren,kiosk,havenkraan en stootblok 41.5 cm x 37 cm x 6 cm 1.170 kg
Huidig bod: € 21,10

Modelbouw- KIBRI Stellwerk 'Backnang' nr 7807

Afhaalpunt Tienen Modelbouw in kunststof 18 cm x 23cm x 6 cm 0.140 kg
Huidig bod: € 8,90

Modelbouw - KIBRI Treinstation nr 7756

Afhaalpunt Tienen Modelbouw in kunststof 26.5cm x 18 cm x 6 cm 0.380 kg
Huidig bod: € 15,75

Modelbouw - KIBRI Treinstation 'Sulzbach' nr 7702

Afhaalpunt Tienen Modelbouw in kunststof 27 cm x 18 cm x 12 cm 0.890 kg
Huidig bod: € 22,50

Vintage kinder naaimachine 'Regina'

Afhaalpunt Tienen Metaal 21 cm x 12 cm x 15 cm 0.609 kg
Huidig bod: € 19,22

Modelbouw- Busch decoratieve panelen

Huidig bod: € 5,25

Zingende Vis: Big Mouth Billy Bass

Huidig bod: € 17,67

Antiek schilderij olieverf op doek gesigneerd

Schilderij en kader in zeer goede staat Afm:H=54cm L=64cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 27,58

Playmobile Safari set

Afhaalpunt Tienen Verzameling playmobil mannetjes met dieren, voertuig en accessoires 3.5 kg
Huidig bod: € 110,50
1 - 10 van 77 veilingen