Lopende veilingen

1 - 10 van 91 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Modelbouw-Revell-Messerschmitt Me 262 A-1a

Afhaalpunt Tienen Modelbouw-Revell-Messerschmitt- Me 262 A-1a Schaal 1:72 20.5 cm x13 cm x 3 cm 
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

glazen kerstballen transparant

10 glazen kerstballen met glazen oogje - transparant - verschillende vormen. 3x druppelvormige - 3x ijspegelvormige - 2 grote bollen - 1 ...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Modelbouw Renault 4CV van Heller

Deze modelbouwkit van een Renault 4CV is volledig van onderdelen tot bouwplan. Deze kit is van het Franse merk: "Heller" en hee...
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Grote Cars 3 Auto van Disney/Pixar

Leuke race in het vooruitzicht ? Met deze stevige Bliksem McQueen auto eindig je zeker op nr 1. Voor deze grote speelgoedauto zijn zel...
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

Retro gablonzers kerstversiering 20stuks

18 stuks, retrogablonzers. 1 voor 1 speciale figuren en 2 vogeltjes  
Huidig bod: € 39,38
Bied nu! Doe een bod

Joveca's 8mm Films: Once Upon A Mouse

Once Upon A Mouse is uitgebracht op 10 juli 1981 en werd gemaakt om de 20ste verjaardag van de animatiefilmstudio te vieren. En, zoals he...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Map met 6 Atari Games

6 Atari-spelletje in een handige draagmap. Atari is een gamecomputer die uitgebracht werd in 1979 en 1980 en groeide uit tot een enorm su...
Huidig bod: € 22,29
Bied nu! Doe een bod

Barbie retro lot 1960's

Lot bestaande uit: 1 Barbie pop 1966 + 1 Ken pop uit 1968, beiden gemerkt. Gebruikssporen aan de onderste ledematen (zie foto's). ...
Huidig bod: € 105,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage fisher price desk set

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage fisher price desk set. Een schoolbankje met kaarten en magnetische letters om kinderen woorden ...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Marklin sporenlot

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lot sporen van Marklin. De sporen vertonen gebruikssporen en sommige vertonen ook sporen van roest. De ...
Huidig bod: € 14,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 91 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account