Lopende veilingen

1 - 10 van 92 veilingen
23456 ...

Sorteren op

De Atari spelcomputer, jaren 90

De Atari Jaguar is een 64-bit spelcomputer door Atari geïntroduceerd in 1993 Inclusief 3 spelletjes Getest  
Huidig bod: € 121,82
Bied nu! Doe een bod

speelgoedauto Tonka

Speelgoedauto van het Amerikaanse bedrijf Tonka Jaren 80 Vertoont gebruikssporen
Huidig bod: € 10,79
Bied nu! Doe een bod

Maisto Mercedes Benz CLS

Scale 1/18. Blauwe mercedes Benz met Duitse nummerplaat www.maisto.com
Huidig bod: € 12,59
Bied nu! Doe een bod

Autoart- Aston Martin-Vantage GT3

Scale 1/18 Patent pending AUTOart tm;
Huidig bod: € 37,13
Bied nu! Doe een bod

Vintage Nintendo 64 en Gamepak

De Nintendo 64 (afkorting: N64) is de derde in een succesvolle serie van door Nintendo uitgebrachte spelcomputers. De Nintendo 64 werd in 19...
Huidig bod: € 105,10
Bied nu! Doe een bod

Twee vintage Micky Mouse spaarpotten

      Disney verzamelaar? Dan mogen deze twee zeker niet ontbreken in je collectie. Begin alvast te sparen in dit vr...
Huidig bod: € 8,85
Bied nu! Doe een bod

oude pop met kanten kleedje

Een oude pop met mooi katoen en kant versierd wit kleedje. De pop is uit harde kunststof, ze heeft slaapoogjes en een leuke gezichtje met mo...
Huidig bod: € 19,70
Bied nu! Doe een bod

vintage retro speelgoed radio controled cars Radio- Racer 70-80

2 radio gestuurde oldtimers Porche 935 turbo en Can-am Corvette beiden in nog heel mooie staat en met doos in werkende staat getest...
Huidig bod: € 40,54
Bied nu! Doe een bod

vintage retro model doos jaren 70 Hawker Hurricane MK1 Airfix schaal 1/24!!!!

Prachtig modelbouw doos van Airfix schaal 1/24 model nieuw in de doos nooit gebouwd geweest doos heeft wat beschadigingen Afm doos ...
Huidig bod: € 15,50
Bied nu! Doe een bod

Nintendo DS spelletje: Laura's passie mode

Afhaalpunt: Tienen. Voor Nintendo DS - In Laura's Passie Mode is de speler de topdesigner van de hipste modestudio van New York. Je m...
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 92 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account