1 - 10 van 96 veilingen

ESPRIT zonnebril

ESPRIT  134mm ET19408 COLOR 505    56     14-134mm met doosje
Huidig bod: € 11,03

Christian Dior Oversized Zonnebril

Huidig bod: € 42,10

vintage retro "schildpad"pop

Huidig bod: € 23,40

KADIMA Ana 22k zonnebril

Huidig bod: € 1,60

Prachtige sierlamp

Lamp uit zandsteen met agaat versiering mooie staat afm:H=25cm B=9cm L=12,5cm
Huidig bod: € 10,50

Grote muur thermometer

grote muur thermometer uit glas bevestigd aan leer zeer goede staat Afm:L=82cm  B=9,5cm
Huidig bod: € 7,89

Antiek oude scheepskompas

prachtige oude scheepskompas uit koper algemeen goede staat kleine beschadiging aan voet (stukje koper af) Afm:H=25cm B=27cm
Huidig bod: € 52,51

leuk miniatuur kastje

leuk kastje deco met hand geschilderd algemeen goede staat   Afm:H=42cm B=12cm L=30cm
Huidig bod: € 1,60

Antiek kleine mini koffie molen en een koperen

Huidig bod: € 12,32

design pelikan lamp designer H.T.HUANG

leuke design lamp van designer H.T.Huang in goede werkende staat lichte ouderdomssporen H=35cm B=36cm
Huidig bod: € 52,38
1 - 10 van 96 veilingen