1 - 10 van 167 veilingen

vintage design lamp Joe Colombo voor Oluce jaren 70

Huidig bod: € 185,36

vintage design Trolley Joe Colombo

Huidig bod: € 36,75

vintage grote houten hippo

Huidig bod: € 143,61

design bizare stukken keramisch aardewerk

Huidig bod: € 42,66

Ei met kinder gezichtje

Leuke ei met kindergezichtje Uit aardewerk-ceramiek perfecte staat Afm:H=8,5cm B=6cm
Huidig bod: € 5,93

Bizar kunstwerkje uit ceramiek aardewerk

Apart werkje onderaan gesigneerd en gedateerd perfecte staat Afm:H=10cm L=8cm
Huidig bod: € 28,50

2 bizare kunstwerkjes van uit het ei komende prehistoriche vogels?

grappige werkjes Aarde werk -ceramiek gedateerd en gesigneerd perfecte staat Afm:H=15cm B=8cm
Huidig bod: € 42,66

vintage design stalamp

Huidig bod: € 27,57

lp vinyl The Jackson Five 14 greatest hits picture disc +poster

Vinyl lp picture disc van de Jackson Five met poster Vinyl EX Sleeve VG++ Poster perfect
Huidig bod: € 30,90

Vinyl Maxi ARIEL PINK'S HAUNTED GRAFFITI WITH DAM-FUNK

Perfecte staat nieuw nog verpakt
Huidig bod: € 7,32
1 - 10 van 167 veilingen