Lopende veilingen

1 - 10 van 212 veilingen
23456 ...

Sorteren op

2 x Bowlingballen Storm en Ebonite

Gele Bowling ball - Let the good times roll! PAWS - model Odie Bowling ball won as a 1st winner prize at All Star Lanes competition in Lo...
Huidig bod: € 64,05
Bied nu! Doe een bod

Mooie, witte tafellamp

Een lampje dat overal past, simpel maar toch heel mooi. Volledig uit wit glas. 1 lamp met dikke socket. Getest en werkend, A-ZGF294...
Huidig bod: € 24,68
Bied nu! Doe een bod

2 Mooie chromo's : Ken uw land en Liebig

Ken uw land, uitgegeven door de Beukelaar Chicorei - Antwerpen. Deze bundel zit boordevol met oude foto's (zwart-wit) van B...
Huidig bod: € 18,56
Bied nu! Doe een bod

Epicteti Dissertationum ab Arriano digestarum libri 4 1799

Staat: wat slijtage aan hoeken en randen hardcover, rug onder en boven slijtage. Boekblok zelf is vast en mooi intact. Op 1e pagina naam va...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Murano Italie 2 clowns

2 Handgemaakte clowns van hoog kwalitatief Murano glas, gemaakt volgens de ambachtelijke tradities van Murano, een eiland bij Venetië. ...
Huidig bod: € 20,70
Bied nu! Doe een bod

Mooie vintage kristallen Val Saint Lambert schaal

Mooie kristallen Val Saint Lambert schaal Materiaal: Kristal Kleur: groen Merk: Val Saint Lambert Gesigneerd op de bodem: Val St...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Verschillende vishaken

Groot lot van verschillende vishaken. Twee doosjes vol. Een leuk cadeau voor je vader die van vissen houdt. In goede staat.
Huidig bod: € 44,22
Bied nu! Doe een bod

kauwgomballendraaier

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Kauwgomballenmachine in rood metaal met glazen bol, schijf draait nog rond. Lichte ouderdomssporen.
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Marnic banjo

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Marnic 6 snarige banjo. Met aluminium klankring. Remo vel. Lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 72,30
Bied nu! Doe een bod

Vintage stoel zwarte rug

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Houten vintage stoel met zwarte zitvlak en rugleuning, lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 212 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account