Lopende veilingen

1 - 10 van 330 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Gevulde Duikfles, EXTRA INFO

Gevulde duikfles met handvat, voor zij die al een graag onder water vertoeven. Bovenaan de fles is volgende informatie geslagen: M25 D ec...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

BOSE 171 TM SPEAKERS

in mooie en werkende staat afm H=17cm B=18cm D=27cm
Huidig bod: € 67,90
Bied nu! Doe een bod

DUAL PLATENSPELER - 430

merk DUAL type 430 met 2 bijhorende luidsprekers type CL 116 33 en 45 toeren in werkende staat en met garantie Alleen afhalen...
Huidig bod: € 53,80
Bied nu! Doe een bod

TECHNICS LUIDSPREKER 3 WAY SYSTEM - SB-R3

type TECHNICS type SB-R zichtbare sporen van gebruik en krassen waarvan deze niet te diep in werkende staat met garantie Alleen ...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

3 x Cobra Sabel

3 decoratieve ninja sabels met aan het handvat de kop van een cobra. De ogen van deze koningscobra's zijn afgewerkt met roze steentje...
Huidig bod: € 28,15
Bied nu! Doe een bod

Ethnica 2 kader man en vrouw gesigneerd

2 kaders uit hout gesigneerd ZINGA waarschijnlijk Congolees algemeen zeer goede staat Afm:H=37cm B=19cm
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

3 CERAMIEKEN FATLAVA VAZEN - W.GERMANY BAY

W.GERMANY BAY no. 6620 no. 6730 no. 6625 allen in mooie staat afm kleinste H=20.5cm afm grootste H=30.5cm Alleen afh...
Huidig bod: € 39,35
Bied nu! Doe een bod

VINTAGE OLIELAMP OP STROOM

vanaf de jaren 1900 in werkende staat exclusief bulb (niet bijgeleverd) de sleutel aan de lamp is versiering (heeft geen functie) ...
Huidig bod: € 1,97
Bied nu! Doe een bod

Game & Watch Donkey Kong, Multi Screen, Nintendo, 1982

Werkend multi screen Game & Watch spel van Nintendo uit 1982. Het gaat om de Donkey Kong DK-52 uitgave. Het spel waar je met jou mann...
Huidig bod: € 121,50
Bied nu! Doe een bod

2 COGNAC GLAZEN IN ORGINELE DOOS- CHRISTOFLE

CHRISTOFLE is gesigneerd op de voet van het glas (deze is niet zichtbaar op de foto) glazen in mooie staat doos lichtjes beschadigt...
Huidig bod: € 30,29
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 330 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account