1 - 10 van 265 veilingen

Houten juwelenkistje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Juwelenkistje gemaakt uit hout, in de vorm van een kast.
Huidig bod: € 8,26

Schaalmodel SN Brussels airlines Airbus A319

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schaalmodel van een Airbus A319 van SN Brussels airlines, in de originele verpakking.
Huidig bod: € 15,00

PORSELEINEN PINGU√ŹN BEELDJE - GAMA

made in SPAIN in perfecte staat met aan de onderkant een stempel afm H=17.5cm B=12.5cm
Huidig bod: € 11,98

PORSELEINEN BEELDJE HOND USSR LOMONOSON

made in USSR in perfecte staat met aan de onderkant een stempel afm H=11.5cm L=11cm
Huidig bod: € 4,20

Metalen lantaarn

Huidig bod: € 1,70

VAL ST. LAMBERT KRISTALLEN SCHAAL

is gesigneerd met een onleesbaar sticker lichte sporen van gebruik afm L=40cm H=4cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 11,50

VAL ST. LAMBERT KRISTALLEN VAAS

is gesigneerd met een onleesbare sticker in gebruikte staat afm H=19cm D=16cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 26,25

GLAZEN MANDJE MURANO STIJL

in mooie staat ondanks met lichte kenmerken van gebruikssporen afm H=21cm D=17cm
Huidig bod: € 2,00

Metalen kandelaar

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sierlijke kandelaar gemaakt uit goudkleurig metaal. De kandelaar is voorzien van 5 kaarsenhouders.
Huidig bod: € 9,44

GLAZEN SCHAAL MURANO STIJL

waarvan klein shipje af aan de onderkant (zie rode markering op de foto) kenmerken van gebruikssporen afm H=8cm D=24cm
Huidig bod: € 5,10
1 - 10 van 265 veilingen