Lopende veilingen

50 - 59 van 92 veilingen

Sorteren op

Gipsen boeddhahoofd

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Groot boeddhahoofd, gemaakt uit gips. Het geheel heeft een stenen uiterlijk.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

The Napoli collection beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van 2 vogels rond een bloem uit de Napoli collection. Deze titel staat op de houten voet.
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Houten beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een man met een lantaarn, gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Afrikaans beeld uit hardhout

Afrikaans beeld in hardhout dat met verschillende soorten nagels is bespijkerd. Het houdt een amulet vast dat een ingewerkt spiegeltje heeft...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Heel grote art nouveau cache-pot met koper

Art nouveau cache-pot hand geslagen koper met bloemenmotief reliéf binnen houten kader mooie patine in perfecte staat voor zijn...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Twee etsen van Jacob Smidt

Twee etsen van Jacob Smidt ( Rotterdam 1855- Mol 1928) Thema: Antwerpen De meeste Jacob Smidt etsen zijn kleine werkjes.
Huidig bod: € 62,65
Bied nu! Doe een bod

Langham glass cat

Langham Glass (Norfolk, Engeland) Black and White Cat, Opgerolde houding. Alle stukken met de hand gemaakt in Langham, dus allemaal iets and...
Huidig bod: € 13,69
Bied nu! Doe een bod

Prachtig tijger beeld

Zeer mooi afgewerkte tijger. Erg zwaar onbekend materiaal. In zeer goede staat.
Huidig bod: € 29,42
Bied nu! Doe een bod

Twee Beeldjes La Louette Brons Verzilverd

twee fraai gedetailleerde beeldjes in verzilverd brons, gesigneerd "La Louette" 1 musicus , 1 bode, van Auguste Louis Laloue...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Salamander in licht koper

in geel koper gegoten kan dienst doen als fraai presse-papier mooi gele patina 24 cm lang, 10 cm breed, 500gr
Huidig bod: € 20,34
Bied nu! Doe een bod
50 - 59 van 92 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account