Lopende veilingen

50 - 59 van 75 veilingen

Sorteren op

Pinokkio

1962. Vervaardigd door Elephant Brand Ledra Plastic - Italië. Vervaardigd uit rubber. Maakt een piepend geluid en het hoofd ka...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Egyptisch beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Egyptisch beeld gemaakt uit metaal op een marmeren voet.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Brons beeld Arend

Een zwaar bronzen beeld van een arend op een voetstuk. Dit is een oud beeld met een donkere, bruine patine. Geen stempel. Goede staat.
Huidig bod: € 53,78
Bied nu! Doe een bod

Realistisch beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit gips van een hond. Het geheel is zeer realistisch, op schaal, gemaakt.
Huidig bod: € 1,18
Bied nu! Doe een bod

Vintage koppel vogels, messing

Vintage koppel vogels, messing. Het lijken wel fazanten. Afmetingen Lengte: 30 en 34 cm Breedte: 4 cm Hoogte: 13 cm  ...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Johnnie Walker Scotch Whisky

Prachtig reclame figuur in kunststof, 2 de helft 20 eeuw, Zeer mooie staat ,enkel  wandelstok ontbreekt (gebruikssporen) Afm h...
Huidig bod: € 23,10
Bied nu! Doe een bod

Gitaarspelende clown, Murano

Gitaarspelende clown, Murano. Vrolijk gekleurd beeldje van een gitaarspelende clown, gemaakt uit Muranoglas. De vintage clown heeft li...
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Heiligenbeeld St. Jan

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van de heilige St. Jan, gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Oosters beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Oosters beeld gemaakt uit kunststof.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Religieus beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Religieus beeld van Maria met kind, gemaakt uit steen.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
50 - 59 van 75 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account