50 - 59 van 81 veilingen

Houten beeld in de vorm van een arm en met een Afrikaanse afbeelding.

Afhaalpunt: Tienen. Houten beeld in de vorm van een arm met hand en met een Afrikaanse afbeelding.
Huidig bod: € 1,13

Kleurrijk houten beeldje van een paard (Nils Olsson Dalahorses).

Huidig bod: € 3,69

Vier porseleinen beeldjes van engeltjes

Porseleinen beeldjes, engeltjes met dieren. Gootste beeldje: Hoogte : 20 cm breed 18 cm kleinste beeldje 6 cm breed 9 cm
Huidig bod: € 7,42

2 Arte Veneziana beelden

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 beelden van het type Arte Veneziana, deze naam staat op de houten voet van beide beelden.
Huidig bod: € 1,00

Religieus beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Religieus beeld van Maria met kind. Onderaan staat eveneens een leeuw met wapenschild.
Huidig bod: € 1,60

Porseleinen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een historische dame, gemaakt uit porselein.
Huidig bod: € 1,00

3 Sia beelden Horen, zien, zwijgen

Huidig bod: € 5,39

Beeld: Steigerend paard

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit onbekend materiaal van een steigerend paard.
Huidig bod: € 1,70

porseleinen koppeltje 'Oftriart'

Duits porseleinen beeldje van een dansend koppeltje veelkleurig met kanten elementen
Huidig bod: € 1,60

Hummel - Goebel W.Germany

Hummeltje in perfecte staat. Geen beschadigingen. Onderaan getekend met het nummer 363 Wordt zorgvuldig verpakt bij verzending.
Huidig bod: € 6,14
50 - 59 van 81 veilingen