Lopende veilingen

40 - 49 van 86 veilingen

Sorteren op

Glazen Beeldje

( Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje gemaakt uit glas. Het beeldje heeft een etiket "Made in China"
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Antieke wassen beeldjes van Jezus, Maria en Jozef

Jezus is 10 cm groot en ligt op een doek in een sigarenkistje. Maria is 26 cm groot en knielt. Jozef is 40 cm groot en staat. De dr...
Huidig bod: € 8,41
Bied nu! Doe een bod

Rococo beeldje Lippelsdorf-Wagner-Apel

Porseleinen beeldje van een dame met waaier. Gemerkt onderaan met kroon en de vermelding GDR 1877, genummerd 20. op de zijkant in de emaille...
Huidig bod: € 4,20
Bied nu! Doe een bod

Marmeren ei

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Ei Gemaakt uit marmer.
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod

Decoratief beeld: Cat Lying Tabby

Mooi, decoratief beeld van een grijze Tabby. De lengte is 29 cm, de hoogte is ongeveer 18 cm, het gewicht is 2,430 kg. Aan é&ea...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Beeld van een Aziatisch figuur

Een beeld, waarschijnlijk in marmer, van een Aziatisch figuur. De hoogte is 60 cm. De diameter van de voet is 15 cm. Het gewicht be...
Huidig bod: € 5,81
Bied nu! Doe een bod

Meisje met grote sleutel (SARAH KAY) 2010

Afhaalpunt Tienen Sarah Kay - (het meisje met de grote sleutel) van DeAGOSTINI uit 2010
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Antiek buste biscuit Maria & Christus

antieke buste uit biscuit Niet gesigneerd beiden zijn in zeer goede staat geen beschadigigen Wat vuil door ouderdom Afm:H=29cm B...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Antiek borstbeeld P.Pio Da Pietrelcina gesigneerd Arnaldo Gianelli

Prachtig borstbeeld uit Alabaster gesigneerd Algemeen goede staat geen stukken af alleen wat ouderdoms vlekken (zie fotos) Afm:H=21...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Antiek beeldje Herders honden

Mooi oud beeldje van herdershonden materiaal ceramiek? perfecte staat Afm:H=12cm B=11cm
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 86 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account