Lopende veilingen

40 - 49 van 75 veilingen

Sorteren op

Vrouwenbuste, gipsen beeld met zilverkleurige patina

Deze vrouwenbuste is gemaakt uit gips en daarna gepatineerd met een donkerkleurige zilveren patina. Het beeld is doorleefd en heeft ...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Bronzen beeld van een zaaiende boer.

Afhaalpunt: Tienen. Bronzen beeld van een zaaiende boer. Geplaatst op een houten voet.  
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Jongen- en meisjesportret - MI JEF, vintage keramiek

Jongen- en meisjesportret, vintage keramiek. Gesigneerd Mi Jef. Voorzijde in reliëf en geglazuurd, achterzijde terra cotta met ui...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Porcelein beeldje Himmelstoss

Porceleine beeldje  " kindje met lammetje) K. Himelstoss voor de kunstafdeling van ROSEN THALE
Huidig bod: € 14,00
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje

Afhaalpunt Tienen Porseleinen beeldje (dame en heer) gemaakt in Duitsland
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Metalen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit metaal van een vrouw met kind. Het beeld rust op een marmeren voet.
Huidig bod: € 3,40
Bied nu! Doe een bod

bronzen harlekijn

beeld van bronzen harlekijn met gitaar/mandoline 1 van de 4 snaren is aanwezig
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Aziatische schaduwspelpoppen

2 houten poppen voor een poppenspel of schaduwpoppenspel. Ze zijn mooi beschilderd en nauwkeurig afgewerkt. Je houdt ze vast onder het kleed...
Huidig bod: € 14,71
Bied nu! Doe een bod

Florence:Giuseppe Armani vogel(Pauw)Beeld

Prachtig beeld met mooie kleuren van Guiseppe Armani.
Huidig bod: € 47,25
Bied nu! Doe een bod

Jongeling met bloemen - beeld in hars

Jongeling met bloemen - beeld in hars. Het beeld is niet gesigneerd. Zwarte, ronde voet. Het beeld heeft lichte gebruikssporen en o...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod
40 - 49 van 75 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account