Lopende veilingen

1 - 10 van 84 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Klassiek beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gebaseerd op de klassieke oudheid. Op de voet van het beeld staat de tekst Italy.
Huidig bod: € 1,43
Bied nu! Doe een bod

Religieus beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Religieus beeld van de heilige familie, gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Buste

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Buste op houten voet.
Huidig bod: € 5,50
Bied nu! Doe een bod

2 zuilen of kariatiden in gips

Twee zuilen of beter gezegd kariatiden in Griekse stijl. Dit zijn hedendaagse gegoten gips kopieën. Ze stellen gebeeldhouwde vrouweli...
Huidig bod: € 35,15
Bied nu! Doe een bod

Replica terracotta beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Replica van een terracotta beeld uit de bekende tombe van de eerste Chinese keizer.
Huidig bod: € 5,83
Bied nu! Doe een bod

Koppel Art Deco sculpturen van jonge herten

      Twee gestileerde jonge herten op een marmeren voet. Zeer decoratief. Deze beeldjes kunnen eventueel dienst doe...
Huidig bod: € 19,54
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje van een dame (Zaphir Porcelain).

Afhaalpunt: Tienen. Beeldje van een dame in wit gewaad. Van de Spaanse fabrikant Zaphir Porcelain. Gemerkt aan de onderzijde. Van d...
Huidig bod: € 6,13
Bied nu! Doe een bod

Perkeo beeldje (MAT WANDERS)

Afhaalpunt Tienen  Perkeo beeldje van MAT WANDERS, (geboren op 4 juli 1933, overleden op 9 mei 1991), was beeldhouwer en standbeeldo...
Huidig bod: € 14,84
Bied nu! Doe een bod

vissersvrouw uit tin Geerinco Dendermonde

Mooi beeld uit zuiver tin lood zuiver 94% perfecte staat Afm:H=34cm B=23cm
Huidig bod: € 27,10
Bied nu! Doe een bod

Art deco beeld gesigneerd Jean Boreux

Mooi beeld van schaatsende vrouw Zeer goede staat Gesigneerd Jean Boreux (1913) Afm:H=31cm
Huidig bod: € 101,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 84 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account