Lopende veilingen

1 - 10 van 80 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Beeldje van een roofvogel (Zebu hoorn).

Afhaalpunt: Tienen. Beeldje van een roofvogel met afneembare vleugels. Vervaardigd uit bewerkt zebu hoorn.  
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Metalen beeldje van Oosterse danser

Afhaalpunt Tienen  Metalen beeldje van Oosterse danser (Cambodja? Bali?) op voet, met goudkleurig kleed en ornamenten
Huidig bod: € 14,24
Bied nu! Doe een bod

Swarovski zwaan

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)     Swarovski zwaantje in goede staat. Getekend Swarovski. 6 cm lang en 5 cm ...
Huidig bod: € 7,09
Bied nu! Doe een bod

Vos art deco stijl

Keramieken vos Art Deco Stijl Vertoont weindig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 38,68
Bied nu! Doe een bod

beeld Paard

Mooi beeld van een paard, grondstof onbekend, waarschijnlijk zamak! afm: 40x26x7 cm, gewicht 2,2kg kan verzonden worden op vraag aan 9...
Huidig bod: € 13,13
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje meisje met lammetje, T. Galli

Heel mooi, porseleinen beeldje van meisje met punthoed en lammetje in de armen Gesigneerd achteraan T. Galli, made in Italy In perfect...
Huidig bod: € 29,11
Bied nu! Doe een bod

Gipsrelief kader

Mooi ingekaderd gipsrelief van een vrouw. Is getekend C. Van Dinant afm: 28x22 cm met kader 38x33 cm wegens de fragiliteit/ breekbaarhei...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Kunstwerk: Elkaar de hand reiken

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kunstwerk gemaakt uit metaal op een marmeren voet met als titel Elkaar de hand reiken. Bij het geheel zi...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Een beeldje van vogel LLADRO - Vintage

Een mooi beeldje van vogel LLADRO hand made in Spain
Huidig bod: € 15,99
Bied nu! Doe een bod

Een beeldje Vintage - LLADRO-

Een beeldje van een kind en geit Van LLADRO
Huidig bod: € 11,40
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 80 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account