1 - 10 van 107 veilingen

Beeld Leeuw met wereldbol

Huidig bod: € 31,50

Art Deco beeld/ parfumlamp

Art Deco keramieken beeld met lamp signed Henri Delcourt originele stekker H 21 cm B 16 cm
Huidig bod: € 83,69

Beeld steigerend paard

Huidig bod: € 5,78

Vintage porseleinen beeldje - kleine fiddler (Goebel) (51)

Huidig bod: € 26,26

vintage Murano clown

prachtige clown uit Italiaans Murano glas handgemaakt uniek stuk fijne afwerking
Huidig bod: € 25,32

wit marmeren beeld van een lezende jongen

Huidig bod: € 12,75

Wassen Maria houten nis

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Wassen beeld van Maria en kind in houten nis met glas. 45 cm x 38 cm.
Huidig bod: € 15,50

Zilverkleurig kruisbeeld (DEP).

Huidig bod: € 3,89

Wijwater vaatje met de afbeelding van Jezus aan het kruis.

Huidig bod: € 4,98

Gipsen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van 2 vogels op een stronk, gemaakt uit gips. Op de onderzijde staat de tekst Made in Germany.
Huidig bod: € 2,58
1 - 10 van 107 veilingen