Lopende veilingen

1 - 10 van 115 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Goebel beeldje van een Yorkshire terriër

Fraai beeldje van een hond: Yorkshire terriër. Op de onderzijde van het beeldje staat de stempel: Goebel - W. Germany - 30 035-15.
Huidig bod: € 15,90
Bied nu! Doe een bod

Goebel beeldje van een flamingo

Beeldje van een statige roze flamingo. Op de onderzijde staat de stempel: Goebel - W. Germany - 1979 - Flamingo - 38 158-27.
Huidig bod: € 53,29
Bied nu! Doe een bod

Chinese man uit ceramiek

Perfecte staat Afm:H=22cm B=9,5cm  
Huidig bod: € 22,89
Bied nu! Doe een bod

Opgezette Wilde Fazant

De Kringwinkel Laakdal   Zeer mooie opgezette wilde Fazantenhaan op houten plankje. In héél goede staat. &nbs...
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod

Disney Dwerg, Sneeuwwitje / Leadra

De Kringwinkel Laakdal   1 van de 7 Disney-dwergen uit het sprookje van: Sneeuwwitje. Achteraan op de gele muts staat het logo...
Huidig bod: € 26,00
Bied nu! Doe een bod

Afrikaans Beeld: Vrouw met Vijzel & Kind

De Kringwinkel Geel   Een ebbenhouten zwart, handgesneden beeld van een Afrikaanse vrouw met kind op haar rug werkend met een vij...
Huidig bod: € 4,31
Bied nu! Doe een bod

Kristallen Kandelaar van Bohemia Crystal

De Kringwinkel Geel   Deze kandelaar uit zuiver kristal is gemaakt door het Tsjechisch bedrijf: Bohemia Crystal. Bohemia Cryst...
Huidig bod: € 8,79
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen Beeld van: Salvator Debon, Lladro

De Kringwinkel Geel   Dit zeer gedetailleerd en prachtig handgemaakte beeldje van het nog steeds actieve Spaanse bedrijf: Lladro....
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Handbeschilderde Aardewerken Vogelkooi, Ismael Cases

De Kringwinkel Geel   Cilindervormige vogelkooi uit beschilderd aardewerk en metaal is ontworpen door de Spanjaard: Ismael Cases....
Huidig bod: € 73,96
Bied nu! Doe een bod

Goebel Mothers Series 1981, S. Bochmann

De Kringwinkel Geel   Decoratief bord uit de: W. Goebel porseleinfabriek van Rödental in het toenmalige West-Duitsland. G...
Huidig bod: € 10,89
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 115 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account