Lopende veilingen

1 - 10 van 91 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Houten beeld van een koets met 2 paarden.

Afhaalpunt: Tienen. Houten beeld van een koets, welke wordt voort getrokken door 2 paarden. Voorzien van een rood zitbankje.
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Egyptisch beeld uit messing TUTANKHAMON

Egyptisch beeld uit messing op marmeren sokkel mooi gemaak en zwaar Afm:H=18cm B=12cm  
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

kunstbeeld Capsugel

beeld uit messing brons perfecte staat Afm:H=19cm B=11cm
Huidig bod: € 32,46
Bied nu! Doe een bod

kunstbeeld Don Quichot OURO Espania

Mooi handsnijwerk beeld uit hout Ouro Spanje Marca de garantia Perfecte staat Afm:H=26cm B=10cm
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod

12 Voetballende Figuurtjes

Afhaalpunt Tienen Een verzameling van 12 figuurtjes uit kunststof vervaardigd.  6 voetballende olifantjes en 6 zwarte vogels
Huidig bod: € 3,33
Bied nu! Doe een bod

Afrikaans beeld: vrouw met hondje

Sensuele etnische blikvanger in uw interieur. Mooi houten beeld van een halfnaakte vrouw. Aan haar voeten staat een hondje. Haar tasje is...
Huidig bod: € 6,20
Bied nu! Doe een bod

Glazen beeld van een hond (Teckel).

Afhaalpunt: Tienen. Beeld van een Teckel. Vervaardigd uit groen en transparant glas.  
Huidig bod: € 14,57
Bied nu! Doe een bod

Beeld: The Leonardo Collection - Affection

Afhaalpunt Tienen Het beeldje genaamd "Affection" uit The Leonardo Collection.  
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Romantische schemerlamp met biscuit beeld en roze glazen kap

Tweede helft 20e eeuw Mooie sierlamp van beeld in biscuit van een muzikant en een bloemenmeisje rond een stenen pilaar. Staa...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Glazen stolp met beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Beeld van Maria onder glazen stolp. Het beeld vertoont wat ouderdomssporen en lichte beschadiging. Zie ...
Huidig bod: € 16,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 91 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account