Lopende veilingen

1 - 10 van 140 veilingen
23456 ...

Sorteren op

SET MESSING VECHTHAANTJES

Afhaalpunt Tienen  Set van 2 vechthaantjes uit messing 
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Witte buste van een jonge vrouw op een voet (A Giannelli).

Afhaalpunt: Tienen. Witte buste van een jonge vrouw op een voet. De buste is vervaardigd uit hoogwaardig albast en de voet uit marmer....
Huidig bod: € 95,12
Bied nu! Doe een bod

Art Nouveau Tinnen Plateau Saint Lambert / 95%

The bowl is in a good condition. Art Nouveau Tinnen bord met liggende nimf  Made in France, by St. Lambert.  Gemerkt 95% ...
Huidig bod: € 81,60
Bied nu! Doe een bod

Beeld HP

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit metaal op marmeren voet. Ondertekend HP. Aan de onderzijde staat de tekst AVL woningbouw Sl...
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Buste Schubert

(Afhaalpunt kringwinkel Diest) Buste van Schubert gemaakt uit gips. Aan de achterzijde staat de tekst F. Schubert J. Carla 163.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Tinnen beeldje - Fonske ( FONS SAPIENTIAE)

Dit beeldje (26 cm), Fonske in de volksmond genoemd, is een miniatuurversie van het gekende Leuvense standbeeld uit de hand van beeldhouwer ...
Huidig bod: € 30,12
Bied nu! Doe een bod

Twee beeldjes Maria en Jozef

(Afhaalpunt Kringwingkel Diest) 2 beeldjes gemaakt uit porselein van Maria, Jozef en kindje Jezus
Huidig bod: € 10,38
Bied nu! Doe een bod

Verbronsd beeld met bruin patina ,begin 20e eeuw

Verbronsd beeld met bruin patina uit het begin van de 20e eeuw. 20cm Gavroche = krantenjongen waarschijnlijk gaat het hier om een...
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Houten beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een olifant, gemaakt uit hout.
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

2 gipsen bustes

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Buste van 2 historische kinderen, gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 11,40
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 140 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account