Lopende veilingen

1 - 10 van 116 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Terracotta buste, P Serste

Mooie terracotta buste van een vrouw. Waarschijnlijk midden 20ste eeuw. gesigneerd. Belgische kunstenaar Paul Serste (1910 - 2000) afm...
Huidig bod: € 25,88
Bied nu! Doe een bod

Gesigneerd beeld van Ernest Patris (1909-1981)

      Afhaalpunt Ronse.       Decoratief gesigneerde buste door Ernest Patris. Het beeld ...
Huidig bod: € 45,76
Bied nu! Doe een bod

Metalen beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld van een dromedaris, gemaakt uit metaal met goudkleurig inlegwerk.
Huidig bod: € 3,99
Bied nu! Doe een bod

S.Carrasco beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gemaakt uit metaal, gemaakt door de kunstenaar S.Carrasco. De naam van de maker staat op de voet. ...
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Apollo en Artemis bustes

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 2 bustes van Apollo en Artemis. Gemaakt door Pegasus in Griekenland. Albast. H: +/- 31 cm.
Huidig bod: € 15,67
Bied nu! Doe een bod

Koppel koperen paarden

Koppel koperen paarden. 1 boerenpaard en 1 renpaard met zadel. Het boerenpaard is massief, het renpaard is hol.
Huidig bod: € 12,90
Bied nu! Doe een bod

Kruisbeeld Jezus van F. Horga

Mooie gedetailleerd crucifixbeeld van Jezus. Dit kruisbeeld heeft achteraan de nummer C704 en is getekend met F. Horga. Achteraan dit ...
Huidig bod: € 14,18
Bied nu! Doe een bod

Jezus voor Kruis

Gedetailleerde koperen plaat van Jezus die zijn kruisdraagt. Christelijke beeld met de verwijzing naar Goede Vrijdag, de dag waarop Jezus...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Star Wars wekkerradio Darth Vader 2012

Werkende wekkerradio van het Darth Vader karakter uit de legendarische Star Wars reeks. De wekker heeft 2 standen, een licht functie met ...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Staande Lamp Drijfhout

Zeer unieke ecodesign lamp. De voet is een massief houten schijf van waarop de staande lamp met wrakhout / drijfhout opgebouwd werd. M...
Huidig bod: € 49,63
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 116 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account