30 - 39 van 41 veilingen

Antieke inktpothouder

Anieke inktpothouder in hout  met beeld (zamak) zonder inktpotjes eind 19de eeuws figuren in perfecte staat niet gesigneerd
Huidig bod: € 1,60

Modern Schilderij 1968

getekend: onleesbaar, jaar: 1968 Decoratieve kader met glas
Huidig bod: € 1,60

Schilderijtje E. Krüger met landelijk tafereel, gesigneerd

Huidig bod: € 5,26

Druk van Stefaan Van Biesen, 1993 (litho?)

Huidig bod: € 26,26

Het Kindermeisje - J.B. Chardin

Huidig bod: € 100,00

Litho van DE GRAEVE nr. 1 Tuinman

Huidig bod: € 4,21

Litho van DE GRAEVE nr. 2 Zeeman

Huidig bod: € 4,21

Litho van DE GRAEVE nr. 3 Poes en vis

Huidig bod: € 4,21

Litho van De Graeve nr. 4 Stier

Huidig bod: € 4,21

Litho van De Graeve nr. 5 Werkende mens

Huidig bod: € 4,21
30 - 39 van 41 veilingen