20 - 29 van 36 veilingen

2 antieke prenten A Delfos Fecit - 1763

Huidig bod: € 1,80

Molen - Ph. De Loose

Huidig bod: € 19,96

Pastel Frans Van Den Broucke (1884-1964)

Huidig bod: € 9,46

Antieke inktpothouder

Anieke inktpothouder in hout  met beeld (zamak) zonder inktpotjes eind 19de eeuws figuren in perfecte staat niet gesigneerd
Huidig bod: € 1,79

Modern Schilderij 1968

getekend: onleesbaar, jaar: 1968 Decoratieve kader met glas
Huidig bod: € 25,70

Schilderijtje E. Krüger met landelijk tafereel, gesigneerd

Huidig bod: € 15,75

Druk van Stefaan Van Biesen, 1993 (litho?)

Huidig bod: € 26,26

Het Kindermeisje - J.B. Chardin

Huidig bod: € 100,00

Litho van DE GRAEVE nr. 1 Tuinman

Huidig bod: € 15,75

Litho van DE GRAEVE nr. 2 Zeeman

Huidig bod: € 6,53
20 - 29 van 36 veilingen