20 - 29 van 68 veilingen

JOZEF GOETHALS - Zonnige dreef, schilderij

Huidig bod: € 21,17

2 religieus getinte schilderijtjes

Huidig bod: € 7,83

Bijbeltafereel schoolplaat

Huidig bod: € 6,90

Het Kindermeisje - J.B. Chardin

Reproductie op doek. Olieschilderij. 1738 - Rococo. Lichte beschadiging (zie foto's)
Huidig bod: € 2,21

groot schilderij stilleven gesigneerd

Groot schilderij olieverf op doek Kader heeft een beschadiging (zie foto) Afm:H=84cm L=1.18m Alleen ophalen
Huidig bod: € 2,22

Potlood tekening met afbeelding van een boom (Trudie Erikhove).

Huidig bod: € 1,06

Ingekaderd schilderij van een Afrikaans dorp (A. Sita).

Huidig bod: € 3,16

4 lithos van Belgische steden

Huidig bod: € 1,20

Joris Minne, Graveur en tekenaar

Huidig bod: € 21,54

Schilderij P.Vanbeveren

Huidig bod: € 10,50
20 - 29 van 68 veilingen