20 - 29 van 81 veilingen

Bronzen wandplaatje soldaat

Huidig bod: € 6,30

Ets D.Beveren

Huidig bod: € 10,00

origineel aquarel van Hebbelinck

Huidig bod: € 40,56

Print Marino Marini

Huidig bod: € 21,10

Verzameling oosterse etsen

Huidig bod: € 8,28

Tekening in kader (ERNEST CLAES) van Jan Mues

Huidig bod: € 8,40

Satire cartoon in kader (RONALD SEARLE)

Huidig bod: € 8,11

schilderij stilleven

mooi werkje gesigneerd olieverf op paneel zeer goede staat Afm:H=42cm B=36cm
Huidig bod: € 42,34

tekening gesigneerd Dessart genaamd Le Calvaire

zeer mooie staat kader met glas Afm:H=39cm L=48cm
Huidig bod: € 2,34

Lino 6/6

gesigneerd 1996 6/6 zeer goede staat kader met glas Afm:H=34cm L=40cm
Huidig bod: € 1,00
20 - 29 van 81 veilingen