10 - 19 van 36 veilingen

Set van 2 ingekaderde foto's van Boudewijn en Fabiola

Huidig bod: € 11,50

Grote Houten Kader

Huidig bod: € 5,00

Ets W.Van Kuyck

Huidig bod: € 1,80

Ets

Huidig bod: € 3,15

Oud Schilderij Meisje met Pop

Huidig bod: € 94,51

A.WAUTERS - Walbrug in Brugge + Speelmansrei, 1952

Huidig bod: € 2,84

Ets W.Van Kuyck

Huidig bod: € 1,06

Ets

Huidig bod: € 5,25

2 gesigneerde en ingekaderde aquarellen - Mariano Sesmero

afmetingen inclus
Huidig bod: € 15,10

Miniatuurschilderij - Batardy

Huidig bod: € 132,20
10 - 19 van 36 veilingen