10 - 19 van 58 veilingen

Schilderij op doek (Nys) abstract gezicht

Afhaalpunt Tienen  Schilderij op doek (Nys) afbeelding abstract gezicht, met kader
Huidig bod: € 5,53

Kader (GIOVANNI) Madonna met kind tafereel

Afhaalpunt Tienen  Kader (GIOVANNI) Madonna met kind en duiven tafereel
Huidig bod: € 11,50

Schilderij op doek (S. GOOSSENS) met kader

Afhaalpunt Tienen  Schilderij op doek (S. GOOSSENS) tafereel spelende kinderen aan zee, met goudkleurige kader
Huidig bod: € 89,26

Versierde houten kader

Afhaalpunt Tienen  Versierde houten kader met motieven
Huidig bod: € 5,53

Prachtige litho gesigneerd Anton Pieck

Huidig bod: € 105,10

Schilderij gesigneerd door kunstschilder Henri Logelain

Huidig bod: € 147,73

Kleurenlitho gesigneerd door kunstenaar Jan Cobbaert

Huidig bod: € 577,51

G. Schellens vissersboot

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Tekening van een vissersboot in Sicilïe. Gemaakt door G. Schellens. Genummerd 6/10. 63 cm x 53 cm.
Huidig bod: € 1,70

Art Deco sculptuur van een hert J/Gilot

Huidig bod: € 40,81

Zeefdruk gesigneerd F.Schuiten

Huidig bod: € 35,70
10 - 19 van 58 veilingen