10 - 19 van 81 veilingen

vintage kunst werk 1966

Groot kunstwerk olieverf op doek 1966 Algemeen goede staat kader heeft wat ouderdomssporen Afm:L=1.20m H=1m Alleen ophalen
Huidig bod: € 28,35

kunstwerk Litho van Stijn Steuvels door Roman

Huidig bod: € 6,55

Antiek schilderij gesigneerd M.Van Cuyck

Huidig bod: € 92,41

Print M.Marques

Huidig bod: € 1,06

Mooie, oud, decoratief werk met 12 tegels Delfts blauw

Huidig bod: € 9,27

Bronzen Medaille van wereldtentoonstelling 1930 Antwerpen - Luchthaven

Bronzen medaille van wereldtentoonstelling 1930 Antwerpen in perfecte staat.
Huidig bod: € 27,58

Retro Kwikglas glazen kom

Mooie glazen schotel, verwerkt met kwik handgeschilderd niet gesigneerd in mooie staat
Huidig bod: € 10,50

Pieter Paul Rubens, grote ronde verkoperde wandplaat

Huidig bod: € 1,60

Le loup dans la Bergerie, mooie oude prent

Huidig bod: € 1,79

11 cartoons van Maurice Tillieux op hard karton, tekst in 't frans

Huidig bod: € 58,80
10 - 19 van 81 veilingen