Lopende veilingen

1 - 10 van 50 veilingen

Sorteren op

Olie op doek, getekend Effemeer (Edgar Van Rechem) (1)

      Prachtig werk van deze Oudenaardist.   Edgar Van Rechem, geboren in Oudenaarde (1933), is vooral e...
Huidig bod: € 157,51
Bied nu! Doe een bod

Kleurenlitho getekend Georg Jacobsen 1959 – Stilleven met fruit

      Dit is je kans om een prachtig kunstwerk aan te schaffen. Prachtige kleurenlitho van de Deense kunstschilder G...
Huidig bod: € 220,51
Bied nu! Doe een bod

Olie op doek, getekend Effemeer (Edgar Van Rechem) (2)

      Prachtig werk van deze Oudenaardist.   Edgar Van Rechem, geboren in Oudenaarde (1933), is vooral e...
Huidig bod: € 33,90
Bied nu! Doe een bod

Schilderij getekend door André Tahon – Stilleven (1)

      Prachtig schilderij van de Oudenaardse kunstschilder André Tahon, onderaan gesigneerd A Tahon en gedate...
Huidig bod: € 104,13
Bied nu! Doe een bod

Icoon

Een icoon is een afbeelding van Christus, de Moeder Gods, heiligen of hoogfeesten. Iconen behoren tot de oosters-orthodoxe, de oriëntaa...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Portret getekend H. Bource 1876

    Lieflijk portret van een meisje, gemaakt in houtskool / aquarel op papier, gesigneerd in potlood “H. Bource 1876&r...
Huidig bod: € 127,50
Bied nu! Doe een bod

Print DHL airbus

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Print van een Airbus, type A300-B4 van DHL, gemaakt door de kunstenaar Robert Tomlin. Aan de onderzijde ...
Huidig bod: € 5,78
Bied nu! Doe een bod

schilderij berglandschap

Een schilderij van een berglandschap. Olieverf op doek. Aan de kleine figuurtjes op het schilderij te zien waarschijnlijk in Italië of ...
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Schilderij getekend door André Tahon – Winters landschap (1)

      Prachtig schilderij van de Oudenaardse kunstschilder André Tahon, onderaan gesigneerd A Tahon en gedate...
Huidig bod: € 78,75
Bied nu! Doe een bod

moderne kunst zeefdruk 73/200 Marie Van Vollenhoven 2011

Zeefdruk Zeer goede staat Metalen kader  met paspartout en achterglas Afm:H=71cm B=61cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 16,66
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 50 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account