1 - 10 van 39 veilingen

Poster Vogue juli 1920 cover

Huidig bod: € 20,00

Reclame-affiche La Bohème

Huidig bod: € 5,85

Aquarel van Marcel Cockx

Huidig bod: € 63,91

Schilderij Winterlandschap

Schilderij “Winterlandschap". Olieverf op paneel. Geen naam, niet gesigneerd. In vergulde houten kader. Goede staat.
Huidig bod: € 7,13

schilderij olie verf op doek gesigneerd

Mooi werk in een prachtige kader olie verf op doek Afm: H =58cm    L=70cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 27,20

Brugge - Guillaume Michiels, litho 144/500 (1933)

Huidig bod: € 11,98

Stilleven-José Goedertier

Huidig bod: € 52,95

Schilderij Jef Claesen

Huidig bod: € 10,51

Reeks potloodtekeningen Louis Legost 19e eeuw

Huidig bod: € 41,00

vier glasramen

vier glasramen in kader van lood. De glasramen zijn in goede staat. Met ketting om op te hangen.
Huidig bod: € 5,00
1 - 10 van 39 veilingen