1 - 10 van 56 veilingen

Leslie G. Hunt: gekleurde ets golf

Huidig bod: € 57,50

Litho Dirk Baksteen – De achterhoek

Huidig bod: € 5,46

Litho Dirk Baksteen – getekend

Huidig bod: € 6,00

Litho Dirk Baksteen – In de Kempen III

Huidig bod: € 1,70

Litho Dirk Baksteen – Veteraan XII

Huidig bod: € 5,26

Schilderij - Ingelijste kleurtekening

Huidig bod: € 11,50

Tekening- Chateau d'Havre

Afhaalpunt Tienen Tekening Chateau d'Havre 42 cm x 39 cm x 1.5 cm Dit item is enkel afhaling!
Huidig bod: € 26,26

Ets- Model atelier

Afhaalpunt Tienen Ets gemaakt door Saskia Vanderkerckhove in 1999. 42 cm x 31 cm x 2 cm Dit item is enkel afhaling!
Huidig bod: € 10,51

Keramiek Kader Pellens Liesbeth

Huidig bod: € 50,00

Aquarel -de illimani - La Paz '63 - Humblet

Huidig bod: € 40,53
1 - 10 van 56 veilingen