Lopende veilingen

1 - 10 van 64 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Schilderij Potter

Landschapsschilderij van Potter Op doek geschilderd met olieverf. ( geen beschadigingen ) Stevige kader met kleine beschadigingen in d...
Huidig bod: € 11,97
Bied nu! Doe een bod

Tekening H.Constalès

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Tekening gemaakt door de kunstenaar H.Constalès uit het jaar 1951. De naam van de maker en het ja...
Huidig bod: € 5,99
Bied nu! Doe een bod

5 kadertjes, prenten zwart/goud

5 reproducties (op hout) voor : Millet , De Hooch, Van Os, Chardin,Chaigreun. De naam van de maker staat op een plaque onder de schilderij...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Kunstwerk R.de Lannoy, houten kader - St. Nikl

Kunstwerk met houten kader Mooie prent van een vrouw. Gesigneerd : R.de Lannoy (- 48)- 49 In goede staat. René De Lannoy (1907-...
Huidig bod: € 19,43
Bied nu! Doe een bod

Zwart/witte schilderij

- Er lijkt precies "Tours de Gand vues du Post hotel" - 590/750. - Made in 1962. - Schilder staat vermeldt.
Huidig bod: € 157,51
Bied nu! Doe een bod

Zeldzame vintage modulaire kandelaars ontworpen door Fritz Nagels (BMF) seventies

Prachtige vintage kandelaars (zeer zeldzaam) ontwerper: Fritz Nagels deze kunnen los van elkaar en/of  stapelen in metalen chroom ...
Huidig bod: € 220,61
Bied nu! Doe een bod

Antieke oosterse porseleinen vaas, gesigneerd

Antieke porseleinen vaas met tafrelen van lotusbloem,kois en verschillende vogels in perfecte staat gesigneerd
Huidig bod: € 11,55
Bied nu! Doe een bod

2 grote abstracte kaders

2 moderne abstracte prenten van Ben Stack. Abstracte kunst en figuratieve kunst zijn veelgebruikte termen binnen de creatieve sector om kun...
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

3 x houten, abstracte beelden

3 Kleine en prachtige houten beeldjes. Abstracte figuren. Twee  beeldjes beelden een denkende mens uit. Een vrouw ; ze heeft haar ha...
Huidig bod: € 8,01
Bied nu! Doe een bod

3 kaders met potlood tekeningen van 3 meisjes

3 prachtige potloodtekeningen van 3 meisjes. Een meisje danst Het tweede meisje wandelt ,met bloemen in haar hand Het derde meisje kijkt ...
Huidig bod: € 9,45
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 64 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account