1 - 10 van 49 veilingen

Schilderij Paul Goddyn: Fuga voor Brugge

Huidig bod: € 76,10

schilderij van Jan de Winne: torenhoeve te Eernegem

schilderij van een beschermd monument de torenhoeve (1570) in Eernegem. Het schilderij is hersteld aan de achterzijde. HxBxD: 84cm x 74
Huidig bod: € 21,00

BLOEMENPRINT IN KADER (MICHEL ROOSE)

Afhaalpunt Tienen. Bloemenprint in kader (MICHEL ROOSE? kunstenaar niet duidelijk)  potloodmerk 14/100
Huidig bod: € 5,00

Schilderij stilleven gesigneerd J Vansinte Jan

Olieverf op doek mooie staat zonder kader Afm:H=35cm L=46cm
Huidig bod: € 7,35

Schilderij stilleven gesigneerd Charles Castel

Huidig bod: € 6,10

Schilderij landschap gesigneerd Louis Van Remortel Belgische schilder

Mooi schilderij gesigneerd Louis Van Remortel Olieverf op doek Heel goede staat Afm:H=60,5 cm l L=81cm Allen ophalen
Huidig bod: € 10,50

Schilderij modernist gesigneerd

prachtig werk gesigneerd Olieverf op doek Zeer goede staat Afm:H=74,5cm L=85cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 8,35

Antiek olieverfpaneeltje Portret Anonymus

Huidig bod: € 48,84

Aquarel Broeckx - villa in 't groen

Huidig bod: € 6,09

Schilderij windmolen in de natuur

Huidig bod: € 7,36
1 - 10 van 49 veilingen