Lopende veilingen

1 - 10 van 97 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Kunstwerk van Vlaamse Oostendse kunstschilder Gustaaf Sorel (1905-1981)

Kunstwerk van Vlaamse Oostendse kunstschilder en tekenaar Gustaaf Sorel (1905-1981). Werk is gesigneerd , rechts onderaan.  Het k...
Huidig bod: € 316,30
Bied nu! Doe een bod

Plaquette kruisafneming achter stolpkader.

Plaquette, waarschijnlijk uit pijpaarde met de kruisafneming mooi gemaakt achter een stolpkader. Mooie gedetailleerd, waarschijnlijk naar...
Huidig bod: € 69,29
Bied nu! Doe een bod

Mooi werk, naakte dame - acrylverf

Gesigneerd werk van een naakte dame, getekend CH. Spaas Vermoedelijk gemaakt met acrylverf Vintage kader - goudkleurig hout en kleiner...
Huidig bod: € 8,41
Bied nu! Doe een bod

Schilderij van boerderij - gesign. F. De Beule

F. De Beule (20ste eeuw) Een zeer fraaie schilderij van boerderij. Olieverf op doek - gesigneerd. Afmetingen: Hoogte 39 cm - B...
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

Zeefdruk: Amadeo Modigliani - Jeanne Hébuterne

De Kringwinkel Laakdal   Polistampa is een Italiaans bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van keramiek specifieke emble...
Huidig bod: € 15,37
Bied nu! Doe een bod

Zeefdruk: PICASSO: Ritratto di Dora Maar, 1937

De Kringwinkel Laakdal   Polistampa is een Italiaans bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van keramiek specifieke emble...
Huidig bod: € 89,26
Bied nu! Doe een bod

Zeefdruk getiteld: "Landschappelijke verbinding" Jan Scheir (1992)

Zeefdruk van de hand van Jan Scheir. Een kunstenaar die grafische vorming heeft genoten en zeefdruk technieken. Op de achterzijde staat de C...
Huidig bod: € 25,69
Bied nu! Doe een bod

Zeefdruk: H. MATISSE 52: Nudo blu II /

De Kringwinkel Laakdal   Polistampa is een Italiaans bedrijf dat gespecialiseerd is in de productie van keramiek specifieke emble...
Huidig bod: € 37,50
Bied nu! Doe een bod

kunst antiek schilderij A. De Taveniers

Olieverf op doek zeer goede staat afm:H=72cm B=61cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 13,64
Bied nu! Doe een bod

Italiaans Bijtafeltje met Muziekdoos

De Kringwinkel Laakdal   Italiaans juwelen-tafeltje / bijzettafeltje met ingebouwde muziekdoos bestaande uit verschillende Italia...
Huidig bod: € 56,80
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 97 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account