1 - 10 van 77 veilingen

10 Snapshots: Ostende, Série II

Huidig bod: € 10,51

Miao Race replica ketting

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Replica van een zilveren ketting van Miao Race. Ingeframed, in nieuwstaat.
Huidig bod: € 2,11

2 Prachtige wandborden La Donna Tenera en Madonna Beata

Huidig bod: € 27,36

Kader met tekening van Jeanine de Vogelaere

Huidig bod: € 5,30

Zwart witte tekening in een kader uit 1957

Huidig bod: € 26,25

Groot schilderij van R Wolter

Huidig bod: € 104,99

Prachtige litho of prent - Roy Lichtenstein

Huidig bod: € 165,40

Ets - Sint Niklaaskerk - Gent

Afhaalpunt Tienen Sint Niklaaskerk te Gent 54 cm x 44 cm
Huidig bod: € 5,53

Arabische canvas met naakte slavinnen, gesigneerd: Charlet

Huidig bod: € 105,00

Schilderij, visser met pijp, gesigneerd

schilderij visser met pijp gesigneerd kleine beschadiging in het doek (zie foto) afmetingen zijn met kader
Huidig bod: € 33,87
1 - 10 van 77 veilingen