Lopende veilingen

1 - 10 van 37 veilingen

Sorteren op

Wanddecoratie met Hertenkop

De Kringwinkel Laakdal   Mooie en praktische wanddecoratie met in het midden een hert met gewei met daarnaast 2 opbergvakken. ...
Huidig bod: € 21,15
Bied nu! Doe een bod

Boek: Piet MONDRIAAN (1872 - 1944 )

De Kringwinkel Laakdal   Prachtig Nederlandstalig kunstboek over: Pieter Cornelis Mondriaan (1872 - 1944 ). Mondriaan was een ...
Huidig bod: € 45,00
Bied nu! Doe een bod

Grote Spiegel / Zonnespiegel

De Kringwinkel Laakdal   Zeer mooie ovale spiegel met goudkleurige zonnestralen als kader. De kader/zon is gemaakt uit kunstst...
Huidig bod: € 150,00
Bied nu! Doe een bod

Schouwgarnituur / Klok in Marmer: Foreign

De Kringwinkel Laakdal   Mooie schouwgarnituur / klok in beige-bruine marmer. Deze set bestaat uit 3 delen, waarvan 1 grote kl...
Huidig bod: € 8,72
Bied nu! Doe een bod

Schilderij - Landschap

Afhaalpunt Tienen Landschap met hoeve met handtekening (helaas niet bekend) afmetingen afbeelding: 59 cm x 29 cm Dit item wor...
Huidig bod: € 84,00
Bied nu! Doe een bod

KADER MET LITHO AFDRUK IN KLEUR - JAPANSE PRUIMELAAR

3/5 genaamt JAPANSE PRUIMELAAR kader heeft lichte beschadingen afm H=63cm B=53.5cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 14,60
Bied nu! Doe een bod

KADER MET SCHILDERIJ OP DOEK - C. JACQUES

artist C. JACQUES kader met lichte krassen afm H=48cm B=38cm
Huidig bod: € 26,25
Bied nu! Doe een bod

Schilderij hond, Walter Dejonkhere

Schilderij Walter Dejonkhere (Brugge 1924-1999). Schilderij en kader is in zeer goede staat.
Huidig bod: € 115,64
Bied nu! Doe een bod

Antiek beeldje trommelspeler

Prachtig antiek beeldje.  Onderaan zie je duidelijk een laag steen, die is overgoten met een soort metaal (geel koper ?) Een trommels...
Huidig bod: € 16,33
Bied nu! Doe een bod

Abstracte kunst - Roger Hilton - jaren '50-'60

Prachtige reproductie van wereldbefaamde Britse kunstenaar Roger Hilton (1911 - 1975). Abstract werk met de kleuren grijs, wit en oker. ...
Huidig bod: € 42,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 37 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account