20 - 29 van 31 veilingen

Dolfijn Ring in Plaqué.

Afhaalpunt Tienen een ring met dolfijn als thema, vervaardigd uit plaqué. Maat 58,5. Beschrijving werd door juwelier omschreven.
Huidig bod: € 2,00

Plaqué Ring met Zirkonia Steentjes.

Afhaalpunt: Tienen. Ring vervaardigd uit plaqué goud afgewerkt met zirkonia steentjes. Maat 49
Huidig bod: € 2,11

Antiek verguld dameshorloge, Galonne/Remontoir Cylindre 10 rubis

Huidig bod: € 26,26

Art-Deco Filigrain broche

Huidig bod: € 15,76

Gouden ring met 5 pareltjes

Huidig bod: € 15,76

Gouden ring zonder steentjes

Huidig bod: € 15,00

Zilveren bedel (geld-) armbandje

Huidig bod: € 30,84

Dames Riem versierde gemerkt Gianni Versace

Huidig bod: € 28,69

Set Oorbellen 2

Afhaalpunt Tienen Een set oorbellen vervaardigd uit licht metalen ruitvormige plaatjes.
Huidig bod: € 2,00

Christofle muntenschaaltje

Huidig bod: € 1,00
20 - 29 van 31 veilingen