1 - 10 van 75 veilingen

Hangertje hoorn

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Hangertje van een kruis, uit hoorn. 3,5 cm.
Huidig bod: € 1,00

Hangertje hoorn kus

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Hangertje van een kussend koppeltje, vervaardigd uit hoorn. 3,5 cm.
Huidig bod: € 1,00

Zilveren ketting met elfje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Zilveren Victoria ketting met een hangertje van een elfje met vleugels uit bergkristal. 925 gestempeld.
Huidig bod: € 26,25

Zilveren oorbellen met maansteen

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Een paar zilveren oorbellen met maansteen, 925 gestempeld. +/- 2 cm.
Huidig bod: € 14,98

zilveren ring spiraalvorm

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Zilveren ring met spiraalvorm, 925 gestempeld. maat 56.
Huidig bod: € 15,76

Vintage koffertje met korte parelketting, zilver slot

Huidig bod: € 42,95

Leder en pels : handtas, gemerkt Miu Miu

Huidig bod: € 23,35

Prachtige sjaal met de zonnebloemen van V. Van Gogh

Huidig bod: € 5,25

2 Mooie herendassen, gemerkt Lanvin en Ungaro

Huidig bod: € 2,80

MONET broche in mooie doos

Huidig bod: € 21,15
1 - 10 van 75 veilingen