Lopende veilingen

1 - 10 van 21 veilingen

Sorteren op

Hangertje sterrenbeeld boogschutter

Afhaalpunt: Tienen. Hangertje voor een ketting waarop het sterrenbeeld ''Boogschutter'' op afgebeeld staat. (geschat d...
Huidig bod: € 12,60
Bied nu! Doe een bod

Verguld hangertje met V

Afhaalpunt Tienen. Verguld hangertje met een V. Op achterkant voorzien van stempel VZ. Geschat door juwelier. 2,2 karaat, plaque 458.
Huidig bod: € 7,34
Bied nu! Doe een bod

Hangertje sterrenbeeld ram

Afhaalpunt: Tienen. Goudkleurig hangertje waarop het sterrenbeeld ram afgebeeld staat.
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Klok JEAN ROULET - Le Locle

Jean Roulet Le Locle, Zwitserse bureauklok  Deze Zwitserse luxueuze klok toont naast het uur, datum en maand; ook de maanstanden. ...
Huidig bod: € 107,09
Bied nu! Doe een bod

Zilveren ring

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)   Zilveren ring, met ruwe sierstructuur. Afgestempeld 925.
Huidig bod: € 27,58
Bied nu! Doe een bod

Zilveren ketting met maansteen

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)   Zilveren ketting met maansteen in een zilver hangertje. De steen zelf vertoont een beschadigi...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Stolpklok Kienzle

Nette stolpklok Kienzle. De glazen stolp is afneembaar. Mogelijk niet compleet. Dit is een stuk voor verzamelaars of knutselaars. N...
Huidig bod: € 2,34
Bied nu! Doe een bod

Molly's pop-art figuur hangertje

Mooi Molly figuur hangertje, POP ART Molly's zijn gemaakt uit epoxy en met de hand geschilderd.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Art-Deco Horlogebox Pontiac

Mooie ivoorwitte (kleur) horlogebox uit het Art-Deco era. Deze box is een bewaardoos voor een Pontiac horloge en gemaakt uit celluloid, b...
Huidig bod: € 13,14
Bied nu! Doe een bod

Originele handtas Stella McCartney for H&M

originele handtas van Stella McCartney for H&M. De handtas is een beetje geoxideerd.
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 21 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account