1 - 10 van 30 veilingen

Dubbele Ring Oorbellen in 18 Karaat Goud

Afhaalpunt Tienen Dubbele ringen oorbellen in 18k. Beschrijving werd door juwelier omschreven.
Huidig bod: € 52,51

Hand Geweven Oorringen (2 stuks).

Afhaalpunt Tienen Een paar met de hand geweven oorringen in verschillende kleuren
Huidig bod: € 2,11

zoetwaterparel ketting

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lange vintage ketting van zoetwaterparels. Het slotje is beschadigd. L: 170 cm.
Huidig bod: € 11,46

Rosenthal Versace Porseleinen Juwelenkistje

hoge kwaliteit Rosenthal Studio Line Barocco met Medusahoofd op deksel
Huidig bod: € 35,51

Vintage Pierre Cardin Giftset oorbellen

Deze giftset van Pierre Cardin omvat 4 paar oorbellen. Er ontbreek 1 paar, normaal omvat deze set 5 paar oorbellen.
Huidig bod: € 15,76

Wouters & Hendrix Juweel - Armband

Wouters & Hendrix armband in goudkleurig en zilverkleurig design, 3 cirkels en 3 vierkanten. Mooi juweel 20cm lang gewicht: 57gr
Huidig bod: € 50,22

Vintage jaren '70 rode halsketting

Huidig bod: € 2,50

Vintage Halsketting blauw/goudkleurig

Mooie halsketting in gedraaid design, blauw en goudkleurig metaal Gemerkt Quelle Lengte 42 cm gewicht 13gr
Huidig bod: € 2,11

Vintage vergulde 18 KGP halsketting

Deze mooi halsketting heeft een mooie schakel en is gemerkt met 18 KGP Lengte is 72cm gewicht is 9 gr
Huidig bod: € 6,15

Kettinghangertje van beertje.

Afhaalpunt Tienen. Een kettinghangertje van een beertje die de letter 'J' vasthoudt.
Huidig bod: € 5,26
1 - 10 van 30 veilingen