1 - 10 van 53 veilingen

Sieradensetje van Zuo Yue

Huidig bod: € 37,60

Goud en Zilverkleurige Manchetknopen

Huidig bod: € 10,28

Horloge Swatch Irony - Swiss made

Huidig bod: € 36,76

Prachtig avondtasje, gemerkt La pomme de Loveley

Huidig bod: € 36,87

2 Mooie, stoere halskettingen

Huidig bod: € 1,80

Zilveren broche / hanger in mooie doos

Huidig bod: € 34,77

KOPEREN JUWELEN DOOSJE

met ouderdomssporen en lakschade, shipjes af binnenin stof mooie staat afm H=13.5cm D=15.5cm
Huidig bod: € 15,76

Prachtige Mineraal / Gesteente

Huidig bod: € 10,74

Zilveren ring 925 (1)

Afhaalpunt Tienen .925 maat 53 1.8 gram
Huidig bod: € 10,12

Zilveren ring 925 (2)

Afhaalpunt Tienen met 925 stempel maat 52 13.4 gram
Huidig bod: € 26,25
1 - 10 van 53 veilingen