1 - 10 van 33 veilingen

Boss zonnebril op sterkte

Huidig bod: € 15,18

Dyrberberg Kern zilveren ring

Huidig bod: € 3,33

Zilveren hangertje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Ovalen zilveren hangertje met G gegraveerd. 835 gestempeld. 2 cm.
Huidig bod: € 2,10

Calvin Klein zonnebril

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Calvin Klein zonnebril in opbergdoosje. In bruin/zwarte kleuren, in goede staat.
Huidig bod: € 15,75

CARTIER Zilveren ring 925

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Zilveren Cartier ring met open vierkante vlakken. stempel 925. Maat 52
Huidig bod: € 39,38

Prachtige sjaal, gemerkt Emanuel Ungaro

Huidig bod: € 28,90

Verzilverde ringdrager, kat met lange staart

Huidig bod: € 11,45

Mooie sjaal, gemerkt Torrente - Paris

Huidig bod: € 2,20

2 Vintage kettingen (Horloge op een ketting in een retro stijl)

Huidig bod: € 11,98

Vintage zonnebril Esprit

Esprit ET 1Q443  color 535 60¤14   -  132 mm filter cat.3 in originele brillenetui
Huidig bod: € 10,51
1 - 10 van 33 veilingen