Lopende veilingen

1 - 10 van 35 veilingen

Sorteren op

Armband met turquoise

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Armband in Griekse stijl met turquoise.
Huidig bod: € 9,80
Bied nu! Doe een bod

juwelen doosje cloisonnê in appelvorm

perfecte staat afm: H=8cm D=8cm
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

ceramiek juwelen doosje

perfecte staat zie geen stempel afm: H=10cm D=12cm
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Juwelen: 14K Gouden platte schakel armband

20 cm geel gouden platte schakel armband , getest 14K, gewicht 39,5 gram beveiligde sluiting. 1,3 cm breedte
Huidig bod: € 578,95
Bied nu! Doe een bod

Juwelen: 18K gouden armbandje met naamplaatje

18,5 cm armbandje met naamopschrift Patrick achterkant stempel 750 = 18 karaat , gewicht 6 gr   armbandje moet gerepareerd wor...
Huidig bod: € 121,71
Bied nu! Doe een bod

Juwelen: 18K gouden schakelarmbandje

22 cm gouden armbandje, getest 18K , gewicht 4,5 gram sluiting van het armbandje moet hersteld worden speciale schakels
Huidig bod: € 102,29
Bied nu! Doe een bod

Juwelen: zilveren ringen

2 etnische zilveren ringen met siersteen. doorsnede ringen 1,9 cm 1 ring heeft het gewicht van ongeveer 7 gram.  
Huidig bod: € 20,90
Bied nu! Doe een bod

Sieradenkoffer

Donkerblauwe aktetas uit leder, gevuld met tentoonstellingsmateriaal voor juwelen (alles past als gegoten). De sieradenbakjes bestaan vol...
Huidig bod: € 30,10
Bied nu! Doe een bod

Juwelen: Sierring met glassteen

Ring met geslepen glas in de vorm van een diamant. Waarschijnlijk verguld, maar dit laagje is op de meeste plaatsen al weg. Uiteraard kan j...
Huidig bod: € 1,17
Bied nu! Doe een bod

Juwelen: Zakhorloge H.Rosskopf

Mechanisch /Staal Prachtig H.Rosskopf & CO Patent zakhorloge uit ca. 1900 Dit zakuurwerk heeft een lichte wijzerplaat en lange goud...
Huidig bod: € 16,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 35 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account