40 - 49 van 345 veilingen

vijf uiltjes

Decoratieve uiltjes die op elkaars hoofd zitten. Afgewerkt met kleine spiegeltjes.
Huidig bod: € 2,22

Art-Deco blauw/groene kan

Huidig bod: € 6,84

2 herten

2 herten - bronzen look - op marmeren blad
Huidig bod: € 46,90

Oude boek met postkaarten verzameling, jaren 20

Huidig bod: € 73,51

Prachtige Art- Nouveau Cameo vaas gemerkt Gallé

Huidig bod: € 261,24

Niloc Pagen Design Rainbowteckel

Huidig bod: € 95,89

M.C. Bergen large vaas Nr 384/2

M.C.Bergen Art Deco Keramiek Large vaas Nr 384/2 Made in Belgium
Huidig bod: € 51,45

Art-Deco:Val St Lambert glas Olympic Vaas - 1936

VSL Belgique inruk onderaan de vaas. Zeldzaam model. Glazen vaas met gele schijn. Zeer goede staat.
Huidig bod: € 60,41

Beeld moeder met kind Made in Italy

Huidig bod: € 49,94

Opaline handgeschilderd vaas

Fijn afgewerkte kerstvaas. Opaline in bruine tinten met goudkleurige afwerking. zeer goede staat.
Huidig bod: € 21,10
40 - 49 van 345 veilingen