40 - 49 van 334 veilingen

Peter C. Sutton: De eeuw van Rubens 1994 kunstboek

Huidig bod: € 5,26

Metalen Reklame Bord - Guinness (That's The Stuff)

Afhaalpunt Tienen Een metalen reklame bord van Guinness - That's The Stuff. Afgebeeld staat een golfer en z'n caddie in reliëf.
Huidig bod: € 14,44

glazen Bowl in blauw glas

Huidig bod: € 3,51

One Eyed Jack's Tavern - Ravage The Wenches - Plunder The Booty! Metalen Reklame Bord

Huidig bod: € 5,82

Zimmermann: Seurat schilderijen, tekeningen 1991 kunstboek

Huidig bod: € 10,51

Kunstwerk Handdruk 29/40 gesigneerd

Prachtig werk zeer goede staat Afm:H=76cm B=60,5cm Alleen afhalen
Huidig bod: € 215,25

Glazen zwaardvis in prachtige kleuren

Huidig bod: € 5,26

Coca Cola Vintage Pot met Kurk Deksel

Huidig bod: € 5,26

vaas keramiek, blauw en rood

Huidig bod: € 3,26

grote sier vaas hand gemaakt murano?

Mooie siervaas Hand gemaakt Zeer goede staat Afm:H=15,5cm  B=37cm
Huidig bod: € 25,35
40 - 49 van 334 veilingen