Lopende veilingen

20 - 29 van 334 veilingen

Sorteren op

Kinderkopje in wit marmer

Mooi beeldje van een kinderhoofdje in wit marmer. Het beeldje is samengesteld uit verschillende stukken marmer, waardoor je verschillende ti...
Huidig bod: € 76,44
Bied nu! Doe een bod

Keramiek Ruscha wanddecoratie

  Keramiek Ruscha wanddecoratie   Ruscha Keramik werd opgericht in 1905, in Rheinbach, door Georg Schardt en heette oorsp...
Huidig bod: € 11,18
Bied nu! Doe een bod

Venetiaanse art-deco spiegel in roze glas

Prachtige Venetiaanse art deco spiegel in roze glas. Geslepen randen versierd met gegraveerde bloem motieven. Eén streep en 1 kleine ...
Huidig bod: € 64,23
Bied nu! Doe een bod

Houten beeld van een koets met 2 paarden.

Afhaalpunt: Tienen. Houten beeld van een koets, welke wordt voort getrokken door 2 paarden. Voorzien van een rood zitbankje.
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Pirates Of The Caribbean - Salazar's Revenge Staande Poster

Afhaalpunt Tienen Een uit karton vervaardigde staande poster van Pirates Of The Caribbean - Salazar's Revenge. Een echt verzamelstuk.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

3 Metalen Mini Kelkjes

Afhaalpunt Tienen 3 kleine kelkjes uit metaal vervaardigd.
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Point Of Sale - Duvel Kubus

Afhaalpunt Tienen Een uit hout vervaardigde kubus van het biermerk Duvel. Langs alle kanten staat informatie over het biermerk. Zijn 2 gl...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

2 Looney Tunes Reliëf Prenten in Kader - Cartoon Story (1997)

Afhaalpunt Tienen 2 reliëf prenten van Looney Tunes uit de Cartoon Story reeks. Ref A2219 en Ref A2227 (zie foto's)
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Christian Tümpel: Rembrandt 1986 kunstboek

Staat: met zwarte foedraal licht bekrast,papieren omslagwikkel onbeschadigd, boek onbeschadigd, zeer goede staat Omschrijving: 35 x 26 ...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijke Glazen asbakclown

Waarschijnlijk muranoglas, clown in de vorm van een kleurrijke asbak. In goede staat, gebruikt. 47,5 cm hoog, 14,5cm breed, geen sticker o...
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 334 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account