20 - 29 van 301 veilingen

Kristallen vaas, gesigneerd

Huidig bod: € 12,85

Rosenthal Studio-Line porselein- verzamelstukken

Huidig bod: € 14,25

Antieke (Moser Karlsbad) Vaas uit Boheems Kristal en Ge√ętste Banner

Huidig bod: € 22,17

Prachtige sierlamp

Lamp uit zandsteen met agaat versiering mooie staat afm:H=25cm B=9cm L=12,5cm
Huidig bod: € 10,50

Vintage Sigaretten Houder in Wereldbol ('50s)

Huidig bod: € 42,00

Antiek oude scheepskompas

prachtige oude scheepskompas uit koper algemeen goede staat kleine beschadiging aan voet (stukje koper af) Afm:H=25cm B=27cm
Huidig bod: € 49,68

schilderij olie verf op doek gesigneerd

Mooi werk in een prachtige kader olie verf op doek Afm: H =58cm    L=70cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 27,20

Brugge - Guillaume Michiels, litho 144/500 (1933)

Huidig bod: € 11,98

Beeld van een Romeinse strijder op zijn strijdkar met paarden.

Afhaalpunt: Tienen. Beige/bruin beeld van een Romeinse strijder op zijn strijdkar en zijn paarden. Geplaatst op een voet.
Huidig bod: € 3,00

Wekker tafelmodel (KIENZLE)

Afhaalpunt Tienen  Wekker tafelmodel  Kienzle Duo in rood met goude accenten. zwarte wijzerplaat.
Huidig bod: € 4,20
20 - 29 van 301 veilingen