20 - 29 van 415 veilingen

vintage kunst werk 1966

Groot kunstwerk olieverf op doek 1966 Algemeen goede staat kader heeft wat ouderdomssporen Afm:L=1.20m H=1m Alleen ophalen
Huidig bod: € 28,35

kunstwerk Litho van Stijn Steuvels door Roman

Huidig bod: € 6,55

Metalen beeldje van Oosterse danser

Afhaalpunt Tienen  Metalen beeldje van Oosterse danser (Cambodja? Bali?) op voet, met goudkleurig kleed en ornamenten
Huidig bod: € 14,24

Antiek schilderij gesigneerd M.Van Cuyck

Huidig bod: € 92,41

porseleinen pop

Huidig bod: € 23,48

Swarovski zwaan

Huidig bod: € 7,09

Fuchsia 'Pomme Pidou' spaarpotje in de vorm van een eend.

Huidig bod: € 10,51

Kaars in de vorm van een Mickey Mouse Baby figuurtje (Walt Disney).

Huidig bod: € 3,00

Vintage Campbell's Scotch Ale Spiegel Klok

Huidig bod: € 31,51

Vintage Carlsberg Bier Spiegel

Afhaalpunt Tienen Een vintage spiegel van 'The Carlsberg Co." Shippers of Beer. Afmetingen 66 x 55
Huidig bod: € 21,10
20 - 29 van 415 veilingen