Lopende veilingen

1 - 10 van 331 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Houten beeld van een koets met 2 paarden.

Afhaalpunt: Tienen. Houten beeld van een koets, welke wordt voort getrokken door 2 paarden. Voorzien van een rood zitbankje.
Huidig bod: € 11,50
Bied nu! Doe een bod

Pirates Of The Caribbean - Salazar's Revenge Staande Poster

Afhaalpunt Tienen Een uit karton vervaardigde staande poster van Pirates Of The Caribbean - Salazar's Revenge. Een echt verzamelstuk.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

3 Metalen Mini Kelkjes

Afhaalpunt Tienen 3 kleine kelkjes uit metaal vervaardigd.
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod

Point Of Sale - Duvel Kubus

Afhaalpunt Tienen Een uit hout vervaardigde kubus van het biermerk Duvel. Langs alle kanten staat informatie over het biermerk. Zijn 2 gl...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

2 Looney Tunes Reliëf Prenten in Kader - Cartoon Story (1997)

Afhaalpunt Tienen 2 reliëf prenten van Looney Tunes uit de Cartoon Story reeks. Ref A2219 en Ref A2227 (zie foto's)
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Christian Tümpel: Rembrandt 1986 kunstboek

Staat: met zwarte foedraal licht bekrast,papieren omslagwikkel onbeschadigd, boek onbeschadigd, zeer goede staat Omschrijving: 35 x 26 ...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijke Glazen asbakclown

Waarschijnlijk muranoglas, clown in de vorm van een kleurrijke asbak. In goede staat, gebruikt. 47,5 cm hoog, 14,5cm breed, geen sticker o...
Huidig bod: € 5,82
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijke Glazen Clown

Kleurrijke glazen clown waarschijnlijk muranoglas. Geen sticker of merkteken. 19 cm hoog, in goede staat.   WORDT NIET VERZONDEN, ...
Huidig bod: € 25,19
Bied nu! Doe een bod

Egyptisch beeld uit messing TUTANKHAMON

Egyptisch beeld uit messing op marmeren sokkel mooi gemaak en zwaar Afm:H=18cm B=12cm  
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Toulouse-Lautrec (uitgeverij South Bank Centre) 1992 kunstboek Frans

Staat: met papieren omslagwikkel minimale slijtage aan hoeken, boek zelf onbeschadigd, zeer goede staat Omschrijving: 32 x 24 x 4.5 cm,...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 331 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account