Lopende veilingen

1 - 10 van 334 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Olie op doek, getekend Effemeer (Edgar Van Rechem) (1)

      Prachtig werk van deze Oudenaardist.   Edgar Van Rechem, geboren in Oudenaarde (1933), is vooral e...
Huidig bod: € 157,51
Bied nu! Doe een bod

Cristal d'Arques vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit kristal van het merk Cristal d'Arques. Op de vaas kleeft een sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Klassiek beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld gebaseerd op de klassieke oudheid. Op de voet van het beeld staat de tekst Italy.
Huidig bod: € 1,43
Bied nu! Doe een bod

Kleurenlitho getekend Georg Jacobsen 1959 – Stilleven met fruit

      Dit is je kans om een prachtig kunstwerk aan te schaffen. Prachtige kleurenlitho van de Deense kunstschilder G...
Huidig bod: € 220,51
Bied nu! Doe een bod

Religieus beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Religieus beeld van de heilige familie, gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

Zeldzame Art Deco vaas Keralux – Ernest d’Hossche

  Zeldzame Art Deco vaas Keralux – Ernest d’Hossche   Prachtige Art Deco vaas toegewezen aan ontwerper Ernest...
Huidig bod: € 58,45
Bied nu! Doe een bod

Delfts blauwe vaas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Vaas gemaakt uit aardewerk met decoraties in Delfts blauw. Op de onderzijde staat de tekst Delft, Holland.
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Olie op doek, getekend Effemeer (Edgar Van Rechem) (2)

      Prachtig werk van deze Oudenaardist.   Edgar Van Rechem, geboren in Oudenaarde (1933), is vooral e...
Huidig bod: € 33,90
Bied nu! Doe een bod

Kaart Belgisch Kongo

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kaart van Belgisch Kongo van de wereldtentoonstelling uit 1935. Van uitgeverij Cremers. Gemaakt uit papi...
Huidig bod: € 134,20
Bied nu! Doe een bod

Vintage zonnespiegel

      Nog een plaatsje vrij voor deze speciale zonnespiegel?   Materiaal: goudkleurig metaal / licht bol...
Huidig bod: € 65,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 334 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account