1 - 10 van 415 veilingen

Egyptisch Tafereel Op Papyrus

Huidig bod: € 3,33

Schilderij op doek (NYS) abstract gezicht

Afhaalpunt Tienen  Schilderij op doek (Nys) afbeelding abstract gezicht, met kader
Huidig bod: € 12,90

Ingekaderde print van een schilderij van Andrea Tanna

Huidig bod: € 1,00

Ingekaderde wanddecoratie met bloemen, 3 dimentionaal

Huidig bod: € 2,00

Lima treinen - SNCF set

in de originele doos een set Lima (Made in Italy) treinen van SNCF Niet getest!
Huidig bod: € 11,40

Tekening uit 1828 gesigneerd

Huidig bod: € 36,66

Lithografie van Ken Danby

Huidig bod: € 22,17

Print - Run To Earth -

Huidig bod: € 13,90

Decoratieve goudkleurige munitie patroonhuls.

Huidig bod: € 5,26

Bronzen plaat met vrouw

Huidig bod: € 31,95
1 - 10 van 415 veilingen