Lopende veilingen

1 - 10 van 488 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Chinees vaasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Chinees vaasje met kleurrijke decoraties. Op de onderzijde staat de tekst made in China.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Metalen kruisbeeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruisbeeld gemaakt uit metaal. Aan de bovenzijde is een draad voorzien om het geheel aan de muur te beve...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Egyptisch beeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeld, gemaakt uit steen, van een Egyptische godin.
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

2 gipsen beelden

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Buste van een man en een vrouw, gemaakt uit gips.
Huidig bod: € 26,26
Bied nu! Doe een bod

2 koperen kandelaars

Fraai gedecoreerde kandelaars voor elk 5 kaarsen. Onderaan met stempel: "Ach. Meulleman, Rue de Bruxelles, 26 Gand".
Huidig bod: € 37,80
Bied nu! Doe een bod

Koppel antieke Chinese (yu-)wood vazen

Prachtig koppel antieke handgeschilderde en gelakte wood vazen op vaste voet. Zeer donker groene of bijna zwarte ondergrond met fijne decora...
Huidig bod: € 140,50
Bied nu! Doe een bod

Limoges potje met deksel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Limoges potje met deksel gemaakt uit porselein. Aan de onderzijde van het potje staat de vermelding Limoges F...
Huidig bod: € 2,09
Bied nu! Doe een bod

Replica beeld Michelangelo

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Replica beeld van Michelangelo's David gemaakt uit porselein.
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

Retro blikken kip

Mooie blikken kip. Met sleuteltje om op te winden, in originele doos. Doosje is beschadigd en de tekst op de doos is in een andere taal.
Huidig bod: € 31,51
Bied nu! Doe een bod

Metalen buste

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Buste gemaakt uit metaal. Op metalen voet
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 488 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account