Lopende veilingen

1 - 10 van 468 veilingen
23456 ...

Sorteren op

KOPEREN WATERKETEL.

Afhaalpunt Tienen. Elegant koperen keteltje om water te laten verdampen. Handgemaakt met een mooi afgewerkt teut in de vorm van een ee...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Royal Copenhagen porselein vaas

Royal Copenhapenhagen, Denmark collectie Floreana, nr 5607 genummerd en gestempeld. in zeer goede staat. enkel afhalen, wordt niet ver...
Huidig bod: € 20,99
Bied nu! Doe een bod

Vintage Bohemia eetservies

Bohemia Porcelaine Fine De Boheme – Carlsbad – Czechoslovakia Eetservies uit Karlsbad Tsjechië. Verfijnd Boheems porsele...
Huidig bod: € 73,51
Bied nu! Doe een bod

Antieke Gietijzeren Sintelbak

Prachtige antieke Sintelbak (kolen/brandhoutkit) van gietijzer, ook wel schildpad genoemd vanwege zijn vorm. Het deksel is rijk versierd ...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Antiek Gien aardewerk servies

GIEN Aardewerk France Het hoogtepunt van de aardewerkproductie van Gien bevond zich tussen 1855 en 1900 en talrijke prijzen werd hen toege...
Huidig bod: € 57,75
Bied nu! Doe een bod

Bowl Kristal - niet gemarkeerd

Mooie kristallen Bowl - niet gemarkeerd. afm: 20 cm hoog en doorsnede van 26 cm. in zeer mooie staat enkel afhalen
Huidig bod: € 27,79
Bied nu! Doe een bod

Beeld Leeuw met wereldbol

Mannelijke zittende leeuw met een wereldbol onder zijn voorste poot. Het beeld is behoorlijk zwaar, dus waarschijnlijk uit gietijzer of een...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Hanomag Gama, West-Germany '60

Kraantruck van het merk Hanomag Gama uit West-Germany uit de jaren 1960. bespeeld maar in redelijk goede staat. 41x46x14 cm
Huidig bod: € 20,76
Bied nu! Doe een bod

Vintage Houten trektreintje jaren 60

Mooi houten trektreintje uit de jaren 60. In originele doos. gebruikte maar goede staat. Kleurrijk treintje.
Huidig bod: € 6,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Joustra blikken Racewagen Bardahl

Vintage blikken met plastic racewagen van Joustra Bardahl France. trekmechanisme werkt niet meer. in gebruikte staat. afm:29x14 cm
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 468 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account