Lopende veilingen

1 - 10 van 367 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Kunstboek Ernst Barlach

      Het boek “Ernst Barlach “door Jürgen Doppelstein kwam tot stand ter gelegenheid van de 125ste...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Wandspiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Wandspiegel in een goudkleurige, houten kader. Aan de achterzijde is een haak voorzien om de spiegel aan...
Huidig bod: € 11,03
Bied nu! Doe een bod

schilderij met bloemen, stilleven

Een groot schilderij met bloemen in heldere kleurenpracht. Stilleven. Niet gesigneerd. Olieverf op doek. Door de leeftijd vertoont de verf o...
Huidig bod: € 43,29
Bied nu! Doe een bod

KLM Bols huisjes in Delft’s blauw

      4 leuke minihuisjes in Delft’s blauw van de KLM Bols collectie. Het betreft de huisjes met nummer 66, 63...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Goebel beeldje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Beeldje van een jongen met schaap van het merk Goebel. Op de onderzijde staat de tekst Goebel, W.Germany.
Huidig bod: € 38,61
Bied nu! Doe een bod

Print Napoleon

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Print van Napoleon in keizersgewaad. De print is uitgegeven door De Sikkel uit Antwerpen. De print zit i...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Pomme-Pidou serie - Freddy de kikker – Kerst editie

    Deze Prince Charming zorgt voor een smile op elk gezicht. Met zijn vrolijk kerst-design staat hij zeker niet mis met de ...
Huidig bod: € 9,95
Bied nu! Doe een bod

Vaas - Kosta Boda/Ulrica Hydmann

Prachtig handgeschilderd kat-vaasje ontworpen door de Zweedse glaskunstenares Ulrica Hydmann-Vallien (1938) voor Kosta Boda. Merkteken ...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

oude school landkaart op rol

Oude schoollandkaart op rol, papier op textiel, getiteld "Europa 1939-1945". Onderaan de vermelding C.J.P. Kars.Des.Groot Duitslan...
Huidig bod: € 75,00
Bied nu! Doe een bod

3D kunstwerk Anton Pieck

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kunstwerk in 3D gebaseerd op het werk van Anton Pieck, deze naam staat eveneens aan de onderzijde. Het w...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 367 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account