40 - 49 van 75 veilingen

Limoges broche

Huidig bod: € 2,10

vintage asbak

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage Keralux asbak van Boch fréres met een afbeelding van een pottendraaier. 13 x 12 cm.
Huidig bod: € 1,00

Bierpul met de afbeelding van een stier.

Afhaalpunt: Tienen. Wit/blauwe bierpul met handvat en met de afbeelding van een stier. Aan de onderzijde genummerd : 231.
Huidig bod: € 2,00

Schaal Koninklijk Gouda Royal

Mooie grote, handbeschilderde schaal In goede staat, zonder chips of barsten.
Huidig bod: € 9,90

Vintage Kommen Damier Boch la Louviere

Huidig bod: € 10,50

Mooie blauwe 6 delige kristallen wijnglazen set.

Mooie 6 delige set van kristallen wijnglazen prachtig blauw in perfecte staat met gekartelde voetgreep niet gesigneerd
Huidig bod: € 15,42

Bonbonnière - Herend Hungary

Snoepschoteltje in porselein, paars bloemenmotief en leeuwenpootjes op sokkel Te bezichtigen in De Kringwinkel Brasschaat (Antwerpen)
Huidig bod: € 10,50

Schotel Emaux de Longwy F.1618, décor de M.P. Chevallier (France)

Prachtige serveerschotel, Emaux de Longwy, F.1618, décor de M.P. Chevallier (France)
Huidig bod: € 35,33

Porseleinen beeldje meisje met bloemen, Casades, Spanje

Porseleinen beeldje meisje met kapje en tuiltje bloemen, Casades, Spain
Huidig bod: € 1,70

vintage kruik Athezza France

Vintage kruik met vorm oerwoud en aapje. In Keramisch aardewerk. Onderaan gestempeld met 'Artezza France'.
Huidig bod: € 3,68
40 - 49 van 75 veilingen