20 - 29 van 83 veilingen

Japans Porcelein Noritake sierschaal

Prachtige sierschaal uit porcelein waarschijnlijk rond de jaren 60 aan stempel te zien in perfecte staat Afm:L=32cm B=25,5cm
Huidig bod: € 6,11

Chinees klein vaasje

Hand werk Perfecte Staat Afm:H=13cm B=6cm
Huidig bod: € 1,00

Chinees Draak

Perfecte staat Afm:H=12cm L=16,5cm
Huidig bod: € 1,06

Chinees beeld van vrouw

mooi beeldje beschadiging geweest hoofd is gelijmd Afm:H=19cm B=8cm
Huidig bod: € 1,89

Chinese vaas keramiek

Perfecte staat Afm:H=27cm B=20cm
Huidig bod: € 8,39

Vintage Kinder Melitta set compleet

Huidig bod: € 21,00

Porceleine beeldje aan de hand van G.Armani

Porceleine beeldje van Giusepe Armani 1984 Napoleon Capodmonte florence
Huidig bod: € 11,97

Retro Boch servies

Huidig bod: € 9,35

Lot van 5 miniatuur parfum flesjes

Huidig bod: € 5,26

Porseleinen servies, schildpad decor

35 delig porseleinen servies met een schildpadtekening 2 x 6 ondertassen 6 kopjes 11 kopjes Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 42,10
20 - 29 van 83 veilingen