Lopende veilingen

20 - 29 van 115 veilingen

Sorteren op

Paters, peper- en zoutvat, zandloper, suikerpot en melkkannetje

Paters in bruin habijt, allemaal made in West Germany, onderaan genummerd  : Peper en zoutvat : nrs. 153/1 - P153/0 Zandlope...
Huidig bod: € 14,58
Bied nu! Doe een bod

VAL SAINT LAMBERT tafellamp anno 1950

- hand geblazen .zwaar glas crystal glas -getekend Val saint lambert anno 1950 -groene kleur -originele  stekker ( gebruiksspo...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

KONINKLIJK GOUDA ROYAL BORD

"FARIDA" KONINKLIJK ROYAL GOUDA MADE IN HOLLAND DIAMETER 40 CM OPHANGBEVESTIGING (zie afb) 5110/40 (gebruiksporen)
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

delft blauw asbak

Delfts blauw asbak 15 cm diameter (voor 6 sig) gebruikssporen
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Tafelservies (ZELLER - SONNEBLUME)

Afhaalpunt Tienen  Tafelservies (ZELLER - SONNEBLUME) uit keramiek, bestaande uit:  Schotel, afmeting: diam 30, H 2  ...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk

2 aardewerk borden grootste in perfecte staat afm:diameter 32cm kleiner bord heeft lichte beschadiging aan man (zie foto) afm diameter...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk

Kortrijks aardewerk bord met spreuk de hemel drinkt ,de aarde drinkt , waarom zouden wij niet drinken bord heeft een paar kleine beschadi...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk 3 beelden

3 beelden uit Kortrijks aarde werk Alle 3 in zeer goede staat zeer lichte ouderdomssporen Afm van de grootste H=29cm B=16cm kant...
Huidig bod: € 14,57
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk 3 borden

 mooie borden met spreuken op alle 3 in zeer mooie staat Afm: diameter 25cm 22cm 17,5cm
Huidig bod: € 1,79
Bied nu! Doe een bod

antiek Kortrijks aardewerk zeldzaam bord Philips

Zeldzaam bord uit aardewerk Philips Algemeen goede staat kleine beschadiging achteraan en licht ouderdomssporen op teken niets erg (zi...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 115 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account