Lopende veilingen

20 - 29 van 75 veilingen

Sorteren op

Giuseppe Armani – Beeld in porselein van een flirtend koppel duiven

Ca. 1990, Florence, Italië Een prachtig beeld in gekleurd biscuit porselein van een koppel duiven die elkaar het hof maken. De kleur...
Huidig bod: € 8,40
Bied nu! Doe een bod

2 Bord Saints Keramis

Twee  porseleinen borden  B.F Saints Keramis
Huidig bod: € 4,86
Bied nu! Doe een bod

Vaas Jema Holland by H Bequet Belgium

Rare Delft Vaas Delfts Blauw Vaas Chinois 花王 Kaou Pioen Peony Blossoms Bird Faience Urn for Jema Holland by H Bequet Belgium 
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

2 stuks Sierbord B.F keramis

 2 stuks van Sierbord leopold II, b.f. keramis eind 19de  light gebarsten
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Boch Freres La Louviere

Boch Freres La Louviere "Diane" 4 diepe borden beige kleur ,blauw randje  dier figuur gebruikssporen
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Sierborden GIEN Geoffroy de BOULEN

Plaat Nr. 7 van de reeks: "banque D’échange"; en pllat nr 10 “Concéquences de L’Abolition de la fa...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

4 delige tinnen koffie en thee set ontworpen door: J.N Daalderop en zonen

4 Delige tinnen koffie en thee set in vrij mooie staat afgewerkt met porseleinen ring aan de deksels bij de melkkan ontbreekt het d...
Huidig bod: € 5,79
Bied nu! Doe een bod

Petrus Regouts Co sierborden /made in Holland

2 Sierborden Petrus Regouts C° MADE IN HOLLAND Blauw/wit authentieke hangbevestiging
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Klein schaaltje Petrus Ragout

PETRUS RAGOUT MAASTRICHT KLEIN SCHAALTJE  13 CM DIAMETER LAVENDEL/WIT opschrift PRETTY
Huidig bod: € 1,99
Bied nu! Doe een bod

Schaal vieux rose met draken

Diepe schaal versierd met bloemen en draken Binnenkant in rose gekleurd 
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 75 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account