10 - 19 van 83 veilingen

Ironstone servies

Huidig bod: € 8,09

Vaas Giraf - Franz

Heel mooie staat. Afbeelding van girafmoeder en kind. 'Endless Beauty Giraffe'. Vervaardigd door Franz.
Huidig bod: € 75,00

Kunstbeeld Kaiser Germany handwerk

Nogal bizar en redelijk groot beeld van man lopend achter ganzen In perfecte staat Afm:H=21cm L=35cm B=10cm
Huidig bod: € 35,00

Kunst beeld porcelein biscuit Capodimonte Annarita

Zeldzaam prachtig groot kunstwerk Capodimonte firm Annarita Zeer goede staat Afm:H=22cm B=19cm L=23cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 11,54

Antiek 2 sierborden

2 sierborden uit porcelein hand geschilderd diameter 26cm Zeer mooie staat geen beschadigingen
Huidig bod: € 42,00

Antieke bloempot ceramiek hand geschilderd

Huidig bod: € 84,00

Antiek 2 kookpoten Vallauris Harbor

Huidig bod: € 17,38

Wedgwood Arcadian Jasperware vaas (compleet)

Huidig bod: € 23,64

Japans Porcelein Noritake sierschaal

Prachtige sierschaal uit porcelein waarschijnlijk rond de jaren 60 aan stempel te zien in perfecte staat Afm:L=32cm B=25,5cm
Huidig bod: € 6,11

Antieke kruidenpotten

Huidig bod: € 1,89
10 - 19 van 83 veilingen