Lopende veilingen

10 - 19 van 114 veilingen

Sorteren op

Plateel Banda Royal Zuid-Holland

Vaasje gemarkeerd 3592 Banda Royal Zuid-Holland Gouda 4029 handgeschilderd bloemmotief afm: 9x9 cm in zeer goede staat
Huidig bod: € 7,16
Bied nu! Doe een bod

plateel Unique Gouda Holland

schenkkan gemarkeerd 3365 Unique P (bijenkorf) AW Gouda Holland , danis D+ de nr er ook nog eens ingebakken. Handgeschilderd bloemmotief ...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Plateel ATA gouda Holland (1)

Schenkkan (1) gemerkt 2541 ATA (bijenkorf) C.S. Gouda Holland 4023 + sticker aanwezig handgeschilderd bloemmotief afm: 14x14,5 cm i...
Huidig bod: € 5,47
Bied nu! Doe een bod

Plateel ATA gouda Holland (2)

Schenkkan (2) gemerkt 2541 ATA (bijenkorf) C.S. Gouda Holland 4023 + sticker aanwezig handgeschilderd bloemmotief afm: 14x14,5 cm i...
Huidig bod: € 4,80
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeldje meisje met lammetje, T. Galli

Heel mooi, porseleinen beeldje van meisje met punthoed en lammetje in de armen Gesigneerd achteraan T. Galli, made in Italy In perfect...
Huidig bod: € 29,11
Bied nu! Doe een bod

Franklin porselein 'Songbirds of the World' - 24 porseleinen borden

24 porseleinen borden. Alles in een goede staat. Editie ondertekend door Edwin Newman. Diameter: editie 8 cm 1981. Made in Japan
Huidig bod: € 38,84
Bied nu! Doe een bod

Een beeldje van vogel LLADRO - Vintage

Een mooi beeldje van vogel LLADRO hand made in Spain
Huidig bod: € 15,99
Bied nu! Doe een bod

Een beeldje Vintage - LLADRO-

Een beeldje van een kind en geit Van LLADRO
Huidig bod: € 11,98
Bied nu! Doe een bod

CASADES: SCHITTEREND PORSELEINEN BEELD VAN EEN VROUW MET LAMTJE

schitterend porseleinen beeld van een vrouw met lamtje. Casades, leerling van Ladro
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Retro Kwikglas glazen kom

Mooie glazen schotel, verwerkt met kwik handgeschilderd niet gesigneerd in mooie staat    
Huidig bod: € 16,80
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 114 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account