1 - 10 van 51 veilingen

Bierkruik - Erbo Zinn

Huidig bod: € 1,70

Beeldje kat - Hollohaza

Hongarije 1831 - handgeverfd. Vervaardigd uit porselein. Merkteken aanwezig onderaan het beeldje : zie foto.
Huidig bod: € 26,26

Twee Asbakken in Aardewerk

Twee mooie asbakken in keramiek, aardewerk. Prachtige vormgeving en kleuren. Geen merken, niet gesigneerd. Jaren '70 model.
Huidig bod: € 5,26

Goebel Little Tooter - 1951

Huidig bod: € 1,70

Goebel figuur Melkkan Koe

Huidig bod: € 1,70

Goebel figuur

Huidig bod: € 4,40

Rosenthal Studio-Line porselein- verzamelstukken

Huidig bod: € 14,25

NORITAKE schoteltje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Japans schoteltje met rode en gouden elementen van Noritake. Ø 16,5 cm.
Huidig bod: € 1,60

Porseleinen potje met de afbeelding van fruit (Villeroy & Boch).

Huidig bod: € 3,00

Porseleinen tas met fruitmotief (Winston 22 KT).

Huidig bod: € 1,00
1 - 10 van 51 veilingen