1 - 10 van 74 veilingen

Marylyn Monroe koekjes doos porcelein Clay Art

Leuke koekjes doos van Marilyn Monroe algemeen mooie staat geen stukjes of schipjes af Afm:H=35cm B=20cm
Huidig bod: € 57,75

Vaas met print

Huidig bod: € 10,51

Buste Kind - getekend en gestempeld

Huidig bod: € 36,75

porseleinen inktstand - gesigneerd

Huidig bod: € 5,82

art-deco koekjesdoos porselein

Huidig bod: € 35,10

Kopjes en ondertas met siermotief (Limoges).

Huidig bod: € 2,35

Antieke delft anno 1923

Antieke Delft schaal anno 1923 gebruikssporen doch in goede staat diameter circa 22 cm
Huidig bod: € 15,00

Aardewerk Gouda joop kannetje

Joop Gouda Holland nr 324 Hoogte 16 cm
Huidig bod: € 2,91

Vintage vaas - W-Germany

Merkteken onderaan vaas : zie foto. Genummerd : 275 20. Keramiek. Rood-bruine kleur. In zeer mooie staat.
Huidig bod: € 6,00

Warmhoud bord, vulbaar met water, met de afbeelding van een meisje (Limoges).

Huidig bod: € 7,00
1 - 10 van 74 veilingen