1 - 10 van 100 veilingen

Boch Koffietas

Huidig bod: € 3,15

Boch 31-delig servies

Huidig bod: € 50,11

'Choozier' 13-delig koffieservies

Huidig bod: € 11,50

design bizare stukken keramisch aardewerk

Huidig bod: € 42,66

Ei met kinder gezichtje

Leuke ei met kindergezichtje Uit aardewerk-ceramiek perfecte staat Afm:H=8,5cm B=6cm
Huidig bod: € 5,93

Bizar kunstwerkje uit ceramiek aardewerk

Apart werkje onderaan gesigneerd en gedateerd perfecte staat Afm:H=10cm L=8cm
Huidig bod: € 28,50

2 bizare kunstwerkjes van uit het ei komende prehistoriche vogels?

grappige werkjes Aarde werk -ceramiek gedateerd en gesigneerd perfecte staat Afm:H=15cm B=8cm
Huidig bod: € 42,66

Tafelservies (ZELLER - SONNEBLUME).

Huidig bod: € 3,00

vintage design vaas keramiek

prachtige vintage design vaas in perfecte staat Afm:H=24,5cm L=21cm B=9,5cm
Huidig bod: € 25,49

Antiek porceleinen leeuw Gotha Porzelein PFEFFER

Huidig bod: € 31,50
1 - 10 van 100 veilingen