Lopende veilingen

1 - 10 van 74 veilingen
23456 ...

Sorteren op

porseleinen oude man

perfecte staat afmetingen: H=21 cm B=7 cm
Huidig bod: € 7,15
Bied nu! Doe een bod

porseleinen chinees jongen - sphinx

merk: SFINX made in: NEDERLAND kleine sporen van lak schade (zie foto) afmetingen: H=19 cm B=7 cm
Huidig bod: € 1,06
Bied nu! Doe een bod

porseleinen vaas

opschrift aan de onderkant te onduidelijk. goede staat afmetingen: H=18 cm D=8,5 cm
Huidig bod: € 6,42
Bied nu! Doe een bod

Kleurrijke pot met deksel en bloemen motief.

Afhaalpunt: Tienen. Kleurrijke ronde pot met deksel en bloemen motief. Voorzien van goudkleurige sierranden en goudkleurig handvatje. ...
Huidig bod: € 11,29
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen korfje met bloemenmotief (Limoges).

Afhaalpunt: Tienen. Oranje porseleinen korfje met bloemenmotief en goudkleurig handvat. Gemerkt aan de onderzijde.  Van het po...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Blauw porseleinen doosje (Wedgwood).

Afhaalpunt: Tienen. Blauw porseleinen doosje met deksel en witte siermotieven. Gemerkt met Wedgwood'. Vervaardigd in Engeland. ...
Huidig bod: € 13,65
Bied nu! Doe een bod

Smikna Royal Gouda Holland Nr 3296

Mooie ronde schaal met 3 handvatten, bloemenmotief van Zuid-Hollands aardewerk Gouda.Smirna Royal. Onderaan getekend.Nr 3296
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Kaiser vintage schaal

Vintage Viola  porseleinen schaal van Kaiser. Met 3 compartimenten voor hapjes. Gemaakt in Duitsland. Ondertekend door de ontwerper....
Huidig bod: € 5,25
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen badkuip + zeepjes

Een Porseleinen badkuip Dit prachtige model verkeert in fantastische conditie, maar toont een aantal gebruiks- en ouderdomssporen. u kunt...
Huidig bod: € 11,30
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen coupe blauw

Prachtige coupe in koningsblauw (buitenkant), binnenin handbeschilderd porselein, bloemenmotief. Verguld bronzen voet en afwerking (er...
Huidig bod: € 75,60
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 74 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account