Lopende veilingen

1 - 10 van 109 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Capodimonte Coupe - Italy

Capodimonte coupe vertegenwoordigt een mythologische- scéne. Zeer mooie antieke fijn aardewerk.  Een zeldzame capodimonte ...
Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Retro koffie servies - Societé Ceramique Maestricht

Retro koffieservies, porselein, oranje. Société Céramique Maestricht, DIV II Made in Holland, jaren 30 Het ser...
Huidig bod: € 32,50
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen cognacfles

Afhaalpunt Diest Porseleinen cognacfles in de vorm van een boek getekend Porcelaine de Bruxelles. Is in goede staat enkel de kurk van st...
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Pin-Up beeld van gips op marmeren voet

Een bijzonder mooi exemplaar ! Een gipsen Pin-Up girl uit de jaren 40 met bloem in haar haren op een voet van marmer. De marmere...
Huidig bod: € 63,10
Bied nu! Doe een bod

design service Rosenthal Studio line Dorothy Hafner

Flash one series jaren 80 10 onderdelen van service allen in zeer goede staat geen beschadigingen afm grootste bord diameter 36 cm ...
Huidig bod: € 12,86
Bied nu! Doe een bod

The Original Pomme-Pidou ® Spaarpot Hondje

De Kringwinkel Laakdal   The Original Pomme-Pidou ® Spaarpot in de vorm van een kleurig hondje. De leukste spaarpotjes met...
Huidig bod: € 21,86
Bied nu! Doe een bod

Bierkan

Afhaalpunt Tienen Aardewerk 30.5 x 19 x 15 cm 2.5 L in gebruikte staat
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

The Napoli Collection Beeld - Twee Duiven

Collectors beeldje in zeer goede staat uit The Napoli Collection. Beeltenis van twee verliefde duiven staan op mais. Het beeldje is ge...
Huidig bod: € 1,80
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen beeld Papegaai - Weissbach

Mooi beeld van een Papegaai - porselein. Onderaan gestempeld 9386 en Unter Weissbach Prachtige blauwe kleur overgaand naar beige Ho...
Huidig bod: € 21,96
Bied nu! Doe een bod

Boch asbak keramiek

Ze blijven eeuwig mooi!  Het turquoise met goud van Boch is nog steeds een voltreffer. Onderaan gestempeld Boch Frères - L...
Huidig bod: € 12,70
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 109 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account