1 - 10 van 339 veilingen

vintage parelmoer schaal

Mooi schaaltje met parelmoer effect uit glas perfecte staat Afm:H=5,5cm diameter 15cm
Huidig bod: € 10,10

Murano Italy

Mooi schaal Murano Perfecte staat Afm:H=5cm diameter 16,5cm
Huidig bod: € 11,50

Italy Vetreria G.Campanella & c

Mooi geld sleutel potje Perfecte staat Afm:H=9cm B=15cm
Huidig bod: € 12,60

Vintage bruine reiskoffer.

Huidig bod: € 5,26

Mdina glas Malta

 4 stuks Mdina glas Malta Alle 4 in zeer goede staat Afm van de hoogste H=20cm diameter 9,5cm Afm schaal L=19cm H=7cm B=15,5cm
Huidig bod: € 17,82

Murano Italy

4 Murano vaasjes Alle 4 in mooie staat Afm grootste H=13,5cm B=4,5cm
Huidig bod: € 84,94

Grote fruitschaal uit uranium glas

Prachtige schaal in zeer goede staat geen beschadigingen Afm:H=20cm B=23cm L=61cm
Huidig bod: € 15,86

Schoteltje in vorm van ananas.

Afhaalpunt Tienen  Zilverkleurig schoteltje in de vorm van een ananas.
Huidig bod: € 3,00

Marylyn Monroe koekjes doos porcelein Clay Art

Leuke koekjes doos van Marilyn Monroe algemeen mooie staat geen stukjes of schipjes af Afm:H=35cm B=20cm
Huidig bod: € 57,75

vintage 70-80 bloemstuk vaas lamp

Huidig bod: € 3,60
1 - 10 van 339 veilingen