1 - 10 van 337 veilingen

Vintage GIRMI elektrische koffiemolen, jaren '70

Huidig bod: € 11,55

Prachtige oude reiskoffer

Huidig bod: € 41,27

Takamine gitaar in Boston draagtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Gitaar van het mark Takamine, type Jasmine, in een draagtas van het merk Boston.
Huidig bod: € 47,74

Poster Vogue juli 1920 cover

Huidig bod: € 20,00

Bar globe

Huidig bod: € 127,68

Astraluxe microscoop in opbergdoos

Huidig bod: € 13,14

Boeiende reddingsboei

Huidig bod: € 11,55

The Chelsea clock Co klok

Huidig bod: € 10,50

Bouwdoos - Fischer Technik

Basis bouwdoos 300 : bouwdoos voor 300 modellen. Originele verpakking. Vertoont wel gebruikssporen : zie foto.
Huidig bod: € 16,38

Zeemansknopen

Huidig bod: € 24,75
1 - 10 van 337 veilingen