Lopende veilingen

1 - 10 van 391 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Schilderij - Zonsondergang in een sneeuwlandschap - P. Permeke

Gesigneerd schilderij - zonsondergang in een sneeuwlandschap - getekend P. Permeke Olieverf op doek. 80x60 cm enkel opgespannen, niet inge...
Huidig bod: € 420,10
Bied nu! Doe een bod

Schilderij - verschijning - Br. Maximinus

Schilderij getekend Br. Maximinus - uit de periode 1930-1955 Victor Van Meerbeeck was de zoon van schrijnwerker Alfons Van Meerbeeck en k...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod

2 oosterse poppen

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 oosterse poppen op een plastic voet. Op 1 voet kleeft een sticker met de tekst Baju kurong, Singapore.
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

2 Westvleteren bierbakken

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) 2 houten bierbakken van het bekende Trappistmerk Westvleteren.
Huidig bod: € 21,80
Bied nu! Doe een bod

Junghans wekker

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Wekker gemaakt uit metaal van het merk Junghans. Aan de achterzijde zitten de schroeven om de tijd en he...
Huidig bod: € 11,45
Bied nu! Doe een bod

Commodore 64 spel

Dit spel voor een commodore 64 spelcomputer is een " Marvel-Adventure QUESTPROBE feat. Spiderman" uit 1984.  
Huidig bod: € 6,26
Bied nu! Doe een bod

blikken doos Koning Boudewijn en Koningin Fabiola

vintage  blikken doos met afbeelding Boudewijn en Fabiola
Huidig bod: € 3,89
Bied nu! Doe een bod

Didgeridoo

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Didgeridoo gemaakt uit hout omkleed met decoratieve stof.
Huidig bod: € 2,22
Bied nu! Doe een bod

Bariton Supertone De Luxe

Blaasinstrument bariton in zeer goede staat. De drie toetsen gaan vlot in en uit. Het patina is onbeschadigd. Compleet met draagkoffer ...
Huidig bod: € 78,75
Bied nu! Doe een bod

Intellivision Spelcomputer

Deze 2de generatie - 16 bit - spelcomputer van Intellivision van Mattel Electronics (onderdeel van Mattel) is van het jaar 1980. Vanwege he...
Huidig bod: € 36,99
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 391 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account