1 - 10 van 359 veilingen

The classique collection pop

Huidig bod: € 5,79

Grote, koperen kandelaar

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Grote kandelaar gemaakt uit koper. De kandelaar is voorzien van decoraties in het metaal.
Huidig bod: € 28,18

Print 100 frank 1953 L.Buisseret

Huidig bod: € 1,80

Verzamelmap Bruegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Verzamelmap met informatie en replica's van de werken van Bruegel.
Huidig bod: € 9,32

Cinemaposter klein - Elvis Presley: Le Rock du Bagne

Huidig bod: € 17,85

Aquarel getekend M.Cockx

Huidig bod: € 26,25

Werk getekend E.Degas: vrouwelijk naakt

Waarschijnlijk een reproductie van de schets van E.Degas. afm:12x17 cm, met kader 36x44,5 cm
Huidig bod: € 6,78

Ets Dashond Eberhardt ca 1925

Huidig bod: € 74,00

Spaans Galjoen schaalmodel

Huidig bod: € 30,44

Swegas - Child Of Light (gatefold sleeve)

Huidig bod: € 5,26
1 - 10 van 359 veilingen