30 - 39 van 62 veilingen

GEPO staande lamp met witte bollen

Huidig bod: € 24,33

staanlamp met puntkap

Huidig bod: € 3,15

Vintage Aurowa boormachine.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage Aurowa boormachine. Vervaardigd in Engeland.
Huidig bod: € 5,26

Presidentslamp met zwarte lederen kap

Huidig bod: € 30,68

oude waterkoker

Huidig bod: € 1,00

G. Armani tafellamp

Lamp met beeldje van G. Armani op de voet 1982 Florence
Huidig bod: € 10,50

Nastro Desk lamp door Alberto Fraser voor Stilnovo

Licht beschadigd. Barst aan de voet van de lamp. Pat 22915 B/83 Max 50W-12V
Huidig bod: € 33,60

Beige bureaulamp jaren 70

Stijl jaren 70. Ongemerkt.
Huidig bod: € 1,60

Iguzzini tafellamp

Lampenkap niet origineel. iGuzzini spa Made in Italy. 100W
Huidig bod: € 6,42

staande lamp, koper

Huidig bod: € 19,96
30 - 39 van 62 veilingen