Lopende veilingen

30 - 39 van 105 veilingen

Sorteren op

Vintage horloge Omega - De Ville

Oerdegelijke, prachtige horloge, Omega - type : De Ville Donkerblauwe wijzerplaat en zilverkleurige streepjes voor de uren Opwindbaar ...
Huidig bod: € 250,80
Bied nu! Doe een bod

Lampje 2 engeltjes + gans, witte kap

Lamp met porseleinen figuren van 2 engeltjes en een gans, op een goudkleurige voet. Witte lampenkap, versierd met witte stiksels Getes...
Huidig bod: € 20,43
Bied nu! Doe een bod

Mooi klokje in houten omkasting, Jaeger - Paris

Antiek klokje van Jaeger - Paris Versierd met engeltjes en aan de zijkanten leeuwenhoofden, zilverkleurige versiering Begin 20ste eeuw...
Huidig bod: € 128,10
Bied nu! Doe een bod

Oude bronze lamp

- C-steker. - 1972 - Brons. - Bureaulamp.
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Retro Lamp jaren '70 gebroken wit

Bureau-tafellamp jaren 70. Kleur voet en lamp: Gebroken wit Ertussen een flexibel metalen deel. Materiaal: metaal. Aan/uit schak...
Huidig bod: € 15,00
Bied nu! Doe een bod

3 delig Art-Deco Manning, Bowman & Co coffee percolator

Coffee percolator met melk en suikerpot 110 volt de voedingskabel ontbreekt in een mooie staat
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Oude Coca-Cola reklame verlichting

Oude Coca-Cola reclame verlichting uitgever: Underwriters laboratories inc. in mooie staat
Huidig bod: € 126,10
Bied nu! Doe een bod

2 staande lampen

2 Koperen staande lampen met bladeren in het  midden van mat glas Zeer mooie kwaliteit vloerlampen. Getest en werkend.A-ZGF258969
Huidig bod: € 1,13
Bied nu! Doe een bod

Tafellamp ,Porselein ,met blauwe kap

Porseleinen tafellamp  van 2e helft 20e eeuw. Deze robuuste tafellamp heeft een blauwe kap De vergulde voet is voorzien van porselein...
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Kindernaaimachine ( gemerkt Singer )

Kindernaaimachine van Singer . Zo'n leuk naaimachientje! Van Singer, op batterij, compleet met voetpedaal, koffer en gebruiksaanwijzin...
Huidig bod: € 10,80
Bied nu! Doe een bod
30 - 39 van 105 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account