Lopende veilingen

10 - 19 van 67 veilingen

Sorteren op

wereldbol lamp decolamp

Decoratie als lichtgevend tafellamp met wereldbol versiering in werkende staat Algemeen mooie staat kleine beschadiging (bijna niet...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Stilfer Milano Vintage lampje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage lampje van Stilfer Milano. Jaren ’70 design. Lampje is getest en werkt. De neus van het l...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Marklin locomotief

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot)   Marklin elektrische locomotief. DB. Met nummer 103 113-7. De locomotief is in goede staat, ma...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod

Oranje hanglamp met katrolsysteem, vintage

Oranje hanglamp met katrolsysteem, vintage Prachtig in al haar eenvoud. Vintage oranje lamp hangt perfect boven uw vintage eettaf...
Huidig bod: € 12,62
Bied nu! Doe een bod

Vintage lamp - Oosterse schoonheid.

Vintage lamp - Oosterse schoonheid. Deze lamp toont een mooie Oosterse vrouw in een verleidelijke pose. Aan haar voeten staat een sens...
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

CAPODIMONTE LUCHTER – NAPELS - vintage

CAPODIMONTE LUCHTER – NAPELS - vintage. Een mooie handgemaakte en met de hand beschilderde Italiaanse kroonluchter.  Het lijkt...
Huidig bod: € 80,00
Bied nu! Doe een bod

Erpé: Bureau lamp Jaren '50

Begin 1950, België Fraaie vintage bureau lamp, vervaardigd in België. Vooraan aan de voet gemerkt Erpe. De lamp wordt b...
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Tafellamp: Helder Kristal glas

Fraaie Helder Kristal glazen Tafellamp - niet gemerkt Werkend en nagekeken A-ZGF233610 Geschikt voor een lamp van 40W
Huidig bod: € 1,70
Bied nu! Doe een bod

Nintendo: Action Set

Zeer mooie set met alle boekjes Domeincontrollers werken als nieuw. Uitvoerig getest en alles nog steeds perfect werkt. Zie foto's va...
Huidig bod: € 165,40
Bied nu! Doe een bod

Twee Nachtlampen in Geel Metaal

Set van stijlvolle nachtlampjes. Ongemerkt. Getest en werkend A-ZGF233520 en A-ZGF233529
Huidig bod: € 10,88
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 67 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account