10 - 19 van 53 veilingen

Marantz Stereoketen, 3 delig, jaren '80

Huidig bod: € 140,33

Dazor Floating bureaulamp

Huidig bod: € 78,75

Designlamp, Artemide Tizio

Designlamp Artemide Tizio made in:Italy zwart in een goede staat
Huidig bod: € 144,72

Staanlamp Diesel

Zwarte staanlamp type Tool Terra, Diesel Dimbaar Design Foscarini Vertoont weinig of geen gebruikssporen
Huidig bod: € 105,10

Bureaulamp

Bureaulamp industrieel stijl bruine voet en witte kap , gelakt niet gesigneerd
Huidig bod: € 9,45

Gerold Porzellan Bavaria lamp

Gerold Porzellan Bavaria lamp - 2de helft 20ste eeuw in goede staat, tafellamp werkt
Huidig bod: € 10,71

Wandlampen Sylvester

Huidig bod: € 15,46

T N Toys: Lockheed C-5A Galaxy Vliegtuig

Huidig bod: € 99,76

Tafellamp met porselein beeld / Grafenthal set

Huidig bod: € 19,89

Kettler Marathon St: Loopband

Huidig bod: € 70,16
10 - 19 van 53 veilingen