Lopende veilingen

1 - 10 van 59 veilingen

Sorteren op

Vintage Compacte Tafellamp (TAKI LIGHT 'IRIS')

Afhaalpunt Tienen  Vintage compacte tafellamp (TAKI LIGHT 'IRIS') 1960's- '70's  (TAKI betekent Japans v...
Huidig bod: € 61,80
Bied nu! Doe een bod

Lima treinen - SNCF set

in de originele doos een set Lima (Made in Italy) treinen van SNCF Niet getest!
Huidig bod: € 11,40
Bied nu! Doe een bod

Elektrische Gitaar (RICHWOOD)

Afhaalpunt Tienen Een rood kleurige elektrische gitaar gemerkt Richwood. Is getest en werkend
Huidig bod: € 62,37
Bied nu! Doe een bod

Computer Apple Imac 9.1

APPLE iMac 9.1. 2,66Ghz intel Dual core 2Duo RAM : 2 GB 320 GB harde schijf 20 inch beeldscherm Poorten : USB/LAN/WIFI/CARDREA...
Huidig bod: € 112,50
Bied nu! Doe een bod

Boulanger S.A hanglamp, jaren '70

Hanglamp van het merk Boulanger S.A (Gaetano Sciolari) met 5 gloeilampen van 40 watt Jaren 70  In goede staat
Huidig bod: € 431,73
Bied nu! Doe een bod

Tafellamp met takken in kurk

Mooie tafellamp, versierd met takken in kurk, tevens op kurken voet (zwart) Beige lampenkap (stoffig) Het geheel is een lichtgewicht ...
Huidig bod: € 11,83
Bied nu! Doe een bod

Grijze bureaulamp - Industriële Dazor floating lamp

Dazor floating fixture | industrial desk light | USA Saint Louis, tweede helft 20ste eeuw. Mooie, unieke, zware industriele lamp, grijs met...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

Inkel - PM-9206 + 3 stuks PA-9324 - Versterker

Audio Mixer INKEL PM-9206 Spectrum analizer + 3 x Inkel PA-9324 - Public Address Power Amplifier Serialnrs : 41009978 - 40901774 - 41009...
Huidig bod: € 57,62
Bied nu! Doe een bod

Wandlamp in schipvorm, 5 zeilen, metaal

Decoratieve wandlamp in de vorm van een schip, metaal, zwart Achter de vijf zeilen, bevinden zich de socketten Getest en werkend, A-ZG...
Huidig bod: € 12,58
Bied nu! Doe een bod

Set leger seinlampen (2 stuks)

2 legerlampen (seinlampen) in kaki groen voor de verzamelaar a) Binnenin lamp : armée 1992,  ballonnetje, met draagriem &n...
Huidig bod: € 22,17
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 59 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account