Lopende veilingen

1 - 10 van 62 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Bureaulamp ERPE

      Prachtige zwarte vintage bureaulamp van het Belgische Erpe. Onderaan in de gietijzeren voet in reliëf &q...
Huidig bod: € 100,35
Bied nu! Doe een bod

Vintage BHS luchter met 3 glazen bollen

Luchter van de ter ziele gegane Britse winkelketen BHS. Geslaagde mix van het rode metaal en de witte glazen bolletjes. Deze hanglamp ...
Huidig bod: € 7,36
Bied nu! Doe een bod

vintage messenslijper

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage elektrische messenslijper van Joron electron. In goede staat met originele verpakking.
Huidig bod: € 5,21
Bied nu! Doe een bod

glasvezellamp

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Retro glasvezel sfeerverlichting vervaardigd uit plastic. De lamp verlicht in verschillende kleuren en ...
Huidig bod: € 20,48
Bied nu! Doe een bod

ACEC, vintage transistor

ACEC (Ateliers de Constructions Électriques de Charleroi) was een Belgische elektromechanicafabriek in Charleroi. Ze ontwikkelde elek...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Vintage Sharp radio met draagtasje.

Afhaalpunt: Tienen. Grijze vintage draagbare radio met bruin lederen draagtasje. Van het merk Sharp. Voor ontvangst op de kanalen MW e...
Huidig bod: € 11,11
Bied nu! Doe een bod

Set van 3 witte lamphouders (Philips).

Afhaalpunt: Tienen. Set van 3 witte lamphouders voor aan het plafond te hangen.  Instelbaar.  Van het merk Philips. &n...
Huidig bod: € 12,72
Bied nu! Doe een bod

Juki DDL 5530 naaimachine

Professionele naaimachine Juki corporation. Made in Japan. R60772 Iskra DME25 220V
Huidig bod: € 145,00
Bied nu! Doe een bod

Microscoop meopta Praha

Meopta Praha binoculaire microscoop vervaardigd het voormalige Tsjechoslowakije in de jaren 80 De afneembare objectiefrevolver met drie ach...
Huidig bod: € 20,37
Bied nu! Doe een bod

Lederen cameratas

Lederen cameratas met draagriem. Inclusief sleutel. Ongemerkt.
Huidig bod: € 4,50
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 62 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account