1 - 10 van 68 veilingen

Map met 6 Atari Games

Huidig bod: € 22,29

Doka lamp Paterson

Vintage safelight van de jaren '60. Voor het veilig ontwikkelen van foto's in de donkere kamer. Getest en werkend.
Huidig bod: € 5,53

Industriële hanglamp

Nieuwe hanglamp, nog in verpakking. 230v/E27/max 40 W. Lengte kabel: 100cm.
Huidig bod: € 5,53

VINTAGE KRISTALLEN VAL SAINT LAMBERT TAFELLAMP - BLAUW

Huidig bod: € 28,77

VINTAGE KRISTALLEN VAL SAINT LAMBERT TAFELLAMP ENKEL VOET - GROEN

is gesigneerd is in mooie staat deze is verkrijkbaar zonder enige socket afm: H=31cm B=14cm Alleen afhalen in de winkel
Huidig bod: € 35,70

Electro thermo acapuncture

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Electro thermo acapuntcure set van Doctron, compleet met toebehoren in doos. Model 303.
Huidig bod: € 4,73

Hanglamp Tiffany stijl (glas in lood)

Huidig bod: € 85,00

Vintage:Grote lamp Charlie Chaplin

Huidig bod: € 15,05

Muurlamp brons, 3 grote bladeren

Huidig bod: € 63,00

Keramische keukenklok, Junghans quartz

Huidig bod: € 50,00
1 - 10 van 68 veilingen