Lopende veilingen

1 - 10 van 67 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Lichtreclame Camel

Lichtreclame Camel, zonder dromedaris...
Huidig bod: € 18,28
Bied nu! Doe een bod

Lichtreclame Telephone publique

Mooie, originele eyecatcher...
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod

Amerikaanse vintage industriële bureaulamp

Zilverkleurige, mooie, industriële bureaulamp uit Amerika. Gemaakt ca. 1950-1960
Huidig bod: € 37,00
Bied nu! Doe een bod

set retro design hanglampen

Design hanglampen uit jaren 1970, waarschijnlijk merk Dijkstra. Witte tuil met lichtblauw transparante bol over, beetje UFO-stijl. Ingebouw...
Huidig bod: € 45,10
Bied nu! Doe een bod

Retro telefoon Bell Anvers

Retro bakelieten telefoon met draaischijf. Sticker Bell Telephone MFG. Company Anvers Belgique. 2749-RB AD52162
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod

Oranje jaren 60 bureaulamp

Leuke retro bureaulamp. Elegante vorm.
Huidig bod: € 60,00
Bied nu! Doe een bod

Decoratief lampje - tekenmodel

Speels beweegbaar lampje. In 1 hand een rond spiegeltje, in het andere een rond stukje mat glas.
Huidig bod: € 50,00
Bied nu! Doe een bod

Donkey Kong II-Nintendo

    Echte nostalgie!! Wie het spelletje “Donkey Kong II” speelt, waant zich terug in de jaren 80.   ...
Huidig bod: € 40,00
Bied nu! Doe een bod

Elektrische - akoestische gitaar - Eko Ranger 12

Merkteken : Eko, aanwezig binnenkant gitaar. Lichte gebruikssporen en kleine beschadiging aan hals : zie foto's. Geproduceerd in ...
Huidig bod: € 66,27
Bied nu! Doe een bod

Vintage Aurowa boormachine.

Afhaalpunt: Tienen. Vintage Aurowa boormachine. Vervaardigd in Engeland.  
Huidig bod: € 2,11
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 67 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account