1 - 10 van 0 veilingen

Blauwe élysée vulpen

Fijne vulpen gemerkt élysée. In originele doos.
Huidig bod: € 6,15

Ereteken van de Arbeid - Eerste Klasse

Huidig bod: € 10,00

Vijf vintage glazen van Brouwerij Van Roy Wieze

Huidig bod: € 1,00

Set van 6 familiestripboeken: Suske en Wiske (Willy Vandersteen).

Huidig bod: € 5,00

Vintage spiegel Coca Cola

Vintage spiegel van Coca Cola. Geen jaar te lezen.
Huidig bod: € 3,15

Bronzen munt Albert en Elizabeth

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bronzen munt van Albert en Elizabeth ingelegd in een verzilverd schoteltje. Ø 9,5 cm.
Huidig bod: € 1,60

Crystal glass vlinder

Zwart Crystal Glass vlinder met originele verpakking
Huidig bod: € 4,78

Spiegel in Houten Gesneden Omlijsting

Huidig bod: € 28,36

Beige bureaulamp jaren 70

Stijl jaren 70. Ongemerkt.
Huidig bod: € 1,60

Malachiet groen ei.

Afhaalpunt: Tienen. Groen ei, vervaardigd uit malachiet. Malachiet is een mineraal dat als edelsteen wordt gebruikt.
Huidig bod: € 6,84
1 - 10 van 0 veilingen