30 - 39 van 41 veilingen

LAMY-Vulpen & Bic set

LAMY-pennen ses in originele doosje met 1 inkpatroon  Kleur grijs
Huidig bod: € 5,99

Duo-Wandlampen met Draken

Twee Prachtige wandlampen in koper met Draken Getest A-ZGF231560-A-ZGF231560
Huidig bod: € 16,63

Vintage: Longchamp bruin Leren schoudertas gemerkt

Huidig bod: € 12,60

Vintage: Yves saint Laurent bruin Zijde Herendas gemerkt

Fijn Zijde Herendas Kleur Bruin- Merk, Yves Saint Laurent gemerkt
Huidig bod: € 1,60

Vintage: Zwarte Leren schoudertas gemerkt Balenciaga Paris

Binnenin indruk Balenciaga Paris. Inclusief spiegel in leren hoesje.
Huidig bod: € 13,64

Vintage: 100´% Wollen Sjaal gemerkt Paul Smith

Made in England. Sjaal in zeer goede staat met heldere kleuren.
Huidig bod: € 18,38

Vintage: Kleurrijke Zijde Herendas gemerkt Yves Saint Laurent

Made in england for Simpson Picadilly - Silk
Huidig bod: € 4,64

Vintage schoudertas Delvaux

Huidig bod: € 35,51

Rok Armani

Huidig bod: € 7,35

Kleedje Nathalie Vleeschouwer, maat L

Huidig bod: € 5,26
30 - 39 van 41 veilingen