20 - 29 van 41 veilingen

Witte zonnebril (Daniel Hechter)

Afhaalpunt Tienen Witte zonnebril (Daniel Hechter)
Huidig bod: € 5,26

Lacoste Bril

Afhaalpunt Tienen  Leesbril Lacoste met opbergtasje
Huidig bod: € 5,00

Vintage Reis tas

Vintage Reistas Beige Kleur In een goede staat Gebruikssporen
Huidig bod: € 15,50

Vrouwelijke uniformvest van Sabena

Uniform van de vliegmaatschappij Sabena uit 1999-2001. Vest maat 40. Merk Xandres, uniform zelf in perfecte staat.
Huidig bod: € 18,51

Cullmann:Cameratas

Een stevige handig en praktisch cameratas Merk: Cullmann mooi design met voor/en zijzakken
Huidig bod: € 15,76

Vintage: Zonnebril gemerkt Christian Dior-Shiny-Dior 1

Made in Italy 58459 - 12120 Optyl
Huidig bod: € 7,36

Mes met hertenpoot als handvat

Zeer goede staat. Handvat is een hertenpoot. Op de lederen bescherming van het mes staat eveneens een hert afgebeeld.
Huidig bod: € 27,62

Leren tas

Huidig bod: € 12,62

Antiek victoriaans fotoalbum met voorstelling van boerderij

Huidig bod: € 6,43

Schats-Royal Maninier Klok Romeins Messing

Huidig bod: € 71,40
20 - 29 van 41 veilingen