1 - 10 van 162 veilingen

2 herendassen, gemerkt Valentino + Gucci

Huidig bod: € 18,90

SCADA lederen tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Donkergrijze lederen Scada handtas in goede staat. 1 groot binnenvak, gemaakt in Italië. 40 x 25 cm.
Huidig bod: € 5,25

Lone star hat co. cowboyhoed

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Lone star hat co. Cowboyhoed. De hoed is en beetje uit model, voor de rest nog in goede staat.
Huidig bod: € 15,75

GUCCI tas

Huidig bod: € 110,37

Nina Ricci schoenen M39

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Een paar Nina Ricci schoenen in reptielleder. Maat 39. Vertonen enige gebruikssporen.
Huidig bod: € 21,10

Nina Ricci tasje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Nina Ricci handtasje in groen reptielleder(look). Lichte gebruikssporen.   +/- 26 x 20 cm.
Huidig bod: € 24,47

Katana schoudertas

Huidig bod: € 17,45

cavalli hangertje

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Klein cavalli hangertje. +/- 1 cm.
Huidig bod: € 1,60

Lederen tas Nobody

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bruine lederen nobody tas met 1 groot binnenvak.   +/- 32 x 23 cm
Huidig bod: € 16,75

Louis Vuitton portefeuille

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Als Louis Vuitton gemerkte portefeuille. In nieuwsstaat, in LV doos.
Huidig bod: € 171,49
1 - 10 van 162 veilingen