Lopende veilingen

1 - 10 van 99 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Johnson retro tafelventilator

Seventies tafelventilator, wit met oranje schroef. Verstelbaar op de verticale as. Met tweestandenschakelaar. Uniek bureau - item. Getest en...
Huidig bod: € 36,76
Bied nu! Doe een bod

Vintage Lederen handtas/koffer

Vintage lederen handtas, 30cm hoog. Grote opbergruimte met geruite stof. De handvaten, rits en bodem vertonen gebruikssporen. Het geheel is ...
Huidig bod: € 25,00
Bied nu! Doe een bod

Dooney en Bourke vintage handtas

Elegante handtas van Dooney en Bourke "all weather leather". In erg goede vintage staat. Binnenkant met leren zakjes. Ritssluiting...
Huidig bod: € 55,63
Bied nu! Doe een bod

Raamplaat bloem glas in lood.

Mooie glas in lood - raamplaat in nagenoeg perfecte staat. Staat mooi voor het venster in een vaas.
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Zwarte retro aktentas

Afhaalpunt Tienen Aktentas uit kunstleder voorzien van metalen sloten en een robuust metalen handvat. Verdeeld in 4 vakken binnenin wa...
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Hoed van het merk: Wegener

Mooie dressuurhoed van het Duitse merk: Wegener dat al hoeden maakt sinds 1817. De maat van deze elegante hoed is: 59 Volgens het etik...
Huidig bod: € 17,85
Bied nu! Doe een bod

Handtas in Retro Radio Stijl

Prachtige vintagestijl handtas in de vorm van een 50's radio. De handtas is in gebruikte maar goede staat te noemen.   Afm...
Huidig bod: € 18,77
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen Terrier

Mooi porseleinen beeld van een terriër. In uitstekende staat. Gemerkt en genummerd. Mooie details en kleuren, afgewerkt met glanze...
Huidig bod: € 52,50
Bied nu! Doe een bod

Escada blazer + rok

Paarse blazer maat 44. 60% Scheerwol; 25% konijn. Ingenaaide foulard 100% konijnenvel. Paarse rok maat 44. 60% Scheerwol; 25% konijn. ...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

Sneakers Isabel Marant

Sneakers uit de collectie van Isabel Marant met sleehak en ronde neus Deze schoen is gemaakt van bordeaux suede en wordt gekenmerkt door ...
Huidig bod: € 42,10
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 99 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account