Lopende veilingen

1 - 10 van 103 veilingen
23456 ...

Sorteren op

Longchamp tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Bruine lederen Longchamp gemerkte tas. 1 vak binnenin. Lichte gebruikssporen, zie op foto’s of ko...
Huidig bod: € 22,60
Bied nu! Doe een bod

GUCCI tas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Beige/bruine Gucci tas met rood groene boord. Tas is nog in goede staat met lichte gebruikssporen. Stro...
Huidig bod: € 110,55
Bied nu! Doe een bod

Michael Kors horloge.

Afhaalpunt: Tienen. Brons en zwart kleurige horloge met wijzers en Romeinse cijfers. Met bijbehorend opbergdoosje. Van het prestigi...
Huidig bod: € 77,19
Bied nu! Doe een bod

Grote modieuze bruine 'Arizona' zonnebril.

Afhaalpunt: Tienen. Grote modieuze bruine 'Arizona' zonnebril. Afmeting: 13 x 14 x 6 cm
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Modieuze 'Ray ban' zonnebril, met houder.

Afhaalpunt: Tienen. Modieuze Bruine 'Ray ban' zonnebril, met originele zwarte houder. Groene bril met zwart montuur.  ...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Parel halsketting

Beeldschone Parelhalsketting in 3 lagen, meestal geknoopt tot een ketting. Op die manier liggen ze niet tegen elkaar waardoor ze w...
Huidig bod: € 55,54
Bied nu! Doe een bod

armband met fijne sier parels

Heel fijn armbandje met een stevige slotje in 3 lagen 2 buitenste lagen met witte parels middenstuk paarse parels Zeer mooi voor de zomer...
Huidig bod: € 22,15
Bied nu! Doe een bod

Set Swiba knoop set + Imra Wol-Cutter

De hobby voor het hele gezin, maak de mooiste tapijt in de korste tijd Vintage Imra Wol-cutter Made in Germany
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Zwarte dames schoenen (Marc Jacobs)

Dames Schoenen Marc by marc jacobs Zwarte lederen enkellaars Maat : 40 Hak : 10.5 cm Made in Italy In perfecte staat.
Huidig bod: € 93,46
Bied nu! Doe een bod

Vintage Alain Mikli Zonnebril

ALAIN MIKLI 0005 Vintage limited edition 30 jaren . Slechts 600 stuks wereldwijd. Kleur : Zwart en Rood. Dit model (251/600) is&...
Huidig bod: € 44,56
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 103 veilingen
23456 ...
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account