Lopende veilingen

1 - 10 van 38 veilingen

Sorteren op

Adidas Basketbal schoenen maat 55 2/3

Menig mannelijke sporters in de basketwereld hebben grote voeten, maar dit is toch wel een uitzondering op de regel... Deze maat deint zelf...
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Reistas (dierenhuid)

Afhaalpunt Tienen  Reistas (dierenhuid) met handvaten en sluitriempjes
Huidig bod: € 69,30
Bied nu! Doe een bod

Lederen bruine akten tas (Vogue).

Afhaalpunt: Tienen. Lederen bruine aktentas. Voorzien van een metalen slotje (sleuteltje ontbreekt). Voorzien van 2 binnen comparti...
Huidig bod: € 13,81
Bied nu! Doe een bod

Ascot horloge

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Horloge van Ascot, het horloge is in goede staat maar vertoont enige gebruikssporen. Het horloge is nie...
Huidig bod: € 7,22
Bied nu! Doe een bod

Vintage Zonnebril - Annie Saral Paris

Vintage item uit 1960. Annie Saral Paris. Made in France.  
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

Oud Arabisch (?) juwelenkistje

Oud juwelenkistje, vermoedelijk Arabisch Met de hand gemaakt Afgewerkt met emaillemotieven en beenderen binnenzijde afgewerkt met l...
Huidig bod: € 18,27
Bied nu! Doe een bod

Sjaaaltje gemerkt Collezioni Armani

Daarzichtig sjaaltje gemerkt Collezioni Armani. Paars met bloemen en bolletjes motief.
Huidig bod: € 7,35
Bied nu! Doe een bod

Vintage Schoudertas Zwart gemerkt Nathan

Zwart Fijn Leer schoudertas binnenkant een zijzakje met ritssluiting Aan de binnenzijde goudkleurig gemerkt Nathan.
Huidig bod: € 52,95
Bied nu! Doe een bod

Vintage Schoudertas Bruin gemerkt Nathan

Klein Lederen bruine elegante schoudertas Aan de binnenzijde indruk 'Nathan'
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Snowboard Boots Nike Zoom Force 1

Met de iconische stijl van de Air Force 1 basketbalschoen, biedt Nike SB Zoom Force 1 X Boa een stijve, stabiele rit met een geweldig kussen...
Huidig bod: € 20,00
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 38 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account