Lopende veilingen

1 - 10 van 33 veilingen

Sorteren op

Slangelederen Portemonee

Afhaalpunt Tienen  Bruine slangelederen portemonee met 4 documentvakhjes en 1 afsluitbaar kleingeldvak
Huidig bod: € 16,60
Bied nu! Doe een bod

Lederen geldbeugel (VISCONTI)

Afhaalpunt Tienen  Lederen geldbeugel, merk VISCONTI met verschillende kaartvakjes en documentvakjes en afsluitbaar kleingeldvak 
Huidig bod: € 13,95
Bied nu! Doe een bod

Lederen draagkoffertje.

Afhaalpunt: Tienen. Bruin lederen draagkoffertje met handvat en 2 goudkleurige draaislotjes. Voorzien van 3 binnen compartimenten waar...
Huidig bod: € 2,35
Bied nu! Doe een bod

Blauwe vintage Pan Am sporttas.

Afhaalpunt: Tienen. Blauwe vintage sporttas met draagriem en 2 buiten compartimenten met rits. Binnenin ook voorzien van é&eacu...
Huidig bod: € 39,52
Bied nu! Doe een bod

lederen francinel handtas

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Zwarte lederen francinel handtas met 2 binnendelen en 2 kleine binnenvakjes. In goede staat.
Huidig bod: € 2,60
Bied nu! Doe een bod

Groene opbergtas/rugzak voor Djembe (PULS)

Afhaalpunt: Tienen. Groene djembé opbergtas/rugzak. Aan de bovenzijde voorzien van een opbergvakje met rits. Voorzien van 2 ...
Huidig bod: € 10,00
Bied nu! Doe een bod

Elegante rode lederen handtas met schouderband (Mazarin).

Deze rode handtas is voorzien drie binnen compartimenten waarvan één met rits. De tas is voorzien een in lengte aanpasbare ...
Huidig bod: € 33,10
Bied nu! Doe een bod

Bruine handtas met slangenleren motief en met schouderband.

Afhaalpunt: Tienen. Bruine lederen handtas afgewerkt met slangenleren motief en met een schouderband. Voorzien van een goudkleurige sl...
Huidig bod: € 9,00
Bied nu! Doe een bod

Nerts sjaal.

Afhaalpunt: Tienen. Echte nerts. Om over de schouders te dragen.  
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Bordeaux/bruine herendas gemerkt Gucci, made in Italy

Prachtige herendas met "G" van Gucci als motief (Bordeaux-Bruin-Roestkleurig) Binnenvoering in blauw, ook steeds G 100 % Zij...
Huidig bod: € 6,24
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 33 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account