1 - 10 van 85 veilingen

Vintage Rokverkorter: Jkos Rock Abrunder

Huidig bod: € 6,50

Brilmontuur 18KGP - 664 Italy

Vintage brilmontuur met volgende markeringen 644 frame Italy Sferattaflex Pat.  18 KGP = 18K verguld
Huidig bod: € 1,60

Brilmontuur Façonable Japan

Huidig bod: € 1,60

Brilmontuur Daniel Swarovski

Vintage brilmontuur van Daniel Swarovski met de volgende markering AZM130 V6053   53¤19  140mm
Huidig bod: € 1,60

brilmontuur RayBan Liteforce

Brilmontuur Ray Ban Liteforce made in Italy K CE RB 7032   5204   52¤17  145mm
Huidig bod: € 16,79

Brilmontuur RayBan T

Brilmontuur Ray Ban T CE RB 5184   2144  145mm
Huidig bod: € 15,75

Brillenkoker Ray-Ban

Lederen brillenkoker met Ray-Ban vanvoor en op de knop
Huidig bod: € 1,00

Brillenkoker Dior

Opvouwbare lederen brillenkoker met Dior aan de voorkant.
Huidig bod: € 1,60

Vintage Smiths zakhorloge

Huidig bod: € 62,75

Dior zonnebril

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Dior gemerkte zonnebril op sterkte, goudkleurig en zwart.
Huidig bod: € 10,50
1 - 10 van 85 veilingen