1 - 10 van 41 veilingen

Wit lederen Handtas gemerkt Dior

Huidig bod: € 61,16

EXPO-58:Zijde souvenir sjaal

Zijden sjaal in blauw met print over Expo '58 La Belle Epoque 1900 Foulard
Huidig bod: € 50,80

Zijde Sjaal gemerkt Yves Saint Lauren

100% zijde Paris - France
Huidig bod: € 26,25

Jurk maat 40 gemerkt Leonard Fashion

Leonard Fashion Paris Made in France. Soie naturelle. Maat 4
Huidig bod: € 50,17

Zwarte Handtas gemerkt Louis FĂ©raud

Leren handtas met kort handvat. vooraan indruk met 'Louis Féraud - Paris' Binnenin sticker met zelfde opschrift
Huidig bod: € 26,26

Design armband van Dyrberg/Kern

Huidig bod: € 28,75

Amfibielederen tas

Huidig bod: € 21,47

Vintage naaidoos

Huidig bod: € 5,83

Authentieke vintage Delvaux handtas, marineblauw

Huidig bod: € 115,00

Groot tapijt uit scheerwol

Afhaalpunt Tienen  Groot tapijt uit scheerwol afbeelding van 2 vrome dames leeuw en eenhoorn, dierentafereel
Huidig bod: € 32,55
1 - 10 van 41 veilingen