Lopende veilingen

10 - 19 van 27 veilingen

Sorteren op

Retro plexi bijzettafeltje

Minimalistisch retro bijzettafeltje uit plexi. Ongemerkt.
Huidig bod: € 10,50
Bied nu! Doe een bod

Houten Tomado Rek

Houten tomado rek met originele indruk 'Tomado Hollad' in de zijrekken. Eén van de houten schabben is licht gekrast.
Huidig bod: € 40,53
Bied nu! Doe een bod

Robuuste Sokkel in Barokstijl

Een robuuste sokkel in Barokstijl. In donker hout met tussenverdiep. Prachtige versiering aan de koppen en poten. Mooi houtsnijwerk, po...
Huidig bod: € 15,75
Bied nu! Doe een bod

SINGER naaimachine, antiek

SINGER® staat al sinds 1851 synoniem voor kwaliteitsvolle naaimachines. De naaimachine vertoont gebruiksporen en ouderdomskenmerken. ...
Huidig bod: € 1,90
Bied nu! Doe een bod

DR. NO-stoel, designer Philippe Starck voor Kartell, 2 stuks

Een nieuwe klassieker ontworpen door Philippe Starck! De stoel is gemaakt van polypropyleen, een stevige kunststof waardoor de ...
Huidig bod: € 52,51
Bied nu! Doe een bod

GEPO staande lamp met witte bollen

Vermoedelijk van Gepo NV Een Nederlands familiebedrijf opgericht in 1965 in Amsterdam door de gebroeders Posthuma. Peter (Verkoopdirecteu...
Huidig bod: € 22,05
Bied nu! Doe een bod

staanlamp met puntkap

Aparte staanlamp die zeker zorgt voor een verfijnde uitstraling van uw woning. Bijzonder is de verbuiging in het metaal. Klassevolle&n...
Huidig bod: € 3,15
Bied nu! Doe een bod

Retro kranten bijzet tafel

Ongemerkt krantentafeltje.  
Huidig bod: € 24,93
Bied nu! Doe een bod

Garfield sleutelkastje

Sleutelkastje met sleutelhaakjes binnenin. Twee ophangplaatsen voorzien aan de achterzijde Gemerkt Paws All Rights Reserved
Huidig bod: € 2,10
Bied nu! Doe een bod

Stoeltje in koper met rode zitting

Afhaalpunt kringwinkel Zele. Stoeltje in koper met een rode zitting. Het stoeltje is overschilderd met metaalverf in goudkleur. De verf i...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 27 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account