Lopende veilingen

10 - 19 van 28 veilingen

Sorteren op

Metal side table Vitra designer Ronan & Erwan Bouroullec

Vitra metalen side table design Ronan & Erwan Bouroullec Hoge versie chocolat kleur algemeen mooie staat heeft lichte krasjes door...
Huidig bod: € 24,93
Bied nu! Doe een bod

Klein bijzettafeltje

Afhaalpunt: Tienen. Bijzettafeltje met gietijzeren frame Bloemenmotief op het oppervlak.
Huidig bod: € 21,00
Bied nu! Doe een bod

STOKKE trip trap

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Stokke trip trap.  Wit geverfd. de stoel vertoont enkele gebruikssporen maar verkeerd in...
Huidig bod: € 21,10
Bied nu! Doe een bod

Vintage houten reiskoffer

Antieke reiskoffer met stickers en metalen verstevigingshoeken. 3 metalen sloten aan voorkant waarvan 1 stuk en 1 verwrongen. &nb...
Huidig bod: € 12,77
Bied nu! Doe een bod

Tafellamp koper met kap

Decoratieve koperen tafellamp met witte kap (roze franjes) Figuur van leeuwen in frame Bevat 4 aansluitingen voor gloeilampen
Huidig bod: € 2,00
Bied nu! Doe een bod

Dubbel Tomadorek

Extra breed tomadorek met tussensteun en 6 legplanken (2 x rood, 2 x blauw, 1 x geel, 1 x wit) OPGELET: Deze veiling kan enkel opgehaald ...
Huidig bod: € 95,56
Bied nu! Doe een bod

Scandinavische design zetel jaren '70

Retro zetel met armleuning. Design retro stijl. Scandinavisch model. Prachtige vormgeving in hout. Met fluweel bruine kussens. Eén va...
Huidig bod: € 320,26
Bied nu! Doe een bod

Houten naaidoos op voet

Afhaalpunt Tienen  Houten naaidoos op voet met handvat en 4 vakjes die openplooien en 1 goter bodemvak, sierklinjes  
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

vintage 1960 ERCOL made in England dinnig table and 4 chairs

Top kwaliteit ERCOL England tafel en 4 stoelen alles in originele staat lichte gebruiks sporen aan stoelen voornamelijk aan boven k...
Huidig bod: € 30,32
Bied nu! Doe een bod

Plooistoeltje (GRAND SOLEIL)

Afhaalpunt Tienen  Plooistoeltje (GRAND SOLEIL) gemaakt in Italie, zit-en rugleuning uit viscose, met blauw schelpenmotief.
Huidig bod: € 3,00
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 28 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account