10 - 19 van 30 veilingen

Twee legerkoffers 2de wereldoorlog in metaal

Twee legerkoffers 2de wereldoorlog rode kruis. Zwaar metaal.
Huidig bod: € 27,15

Kartell Magazine Houder Model 4676

Vintage witte design krantenhouder. Oontworpen in de jaren 70 door Giotto Stoppino voor Kartell.
Huidig bod: € 36,96

3 stoelen met ballonrug

Drie stoelen met ballonrug en zitting in cannage. Stevige mooie stoelen met stijl.
Huidig bod: € 10,51

Chinese houten sierkast TV-kast

Huidig bod: € 1,60

Antieke Chinese kast

Huidig bod: € 75,00

Zonnespiegel uit gips

Huidig bod: € 20,61

RE-DESIGN: pupiter

Huidig bod: € 5,00

wandklok - Horlogerie Bois Sculptés -Au Chalet -

Huidig bod: € 17,39

Vitrinekastje klein

Mooi opvallend vitrinekastje uit de jaren '50. Herkomst Nederland. Een mooi eyecatcher om iets in weg te bergen... H58xB33xD16,5 cm
Huidig bod: € 17,00

Chinees tv-meubel

Huidig bod: € 9,00
10 - 19 van 30 veilingen