10 - 19 van 32 veilingen

Chinese houten sierkast TV-kast

Huidig bod: € 1,60

Antieke Chinese kast

Huidig bod: € 75,00

Zonnespiegel uit gips

Huidig bod: € 23,10

RE-DESIGN: pupiter

Huidig bod: € 5,00

wandklok - Horlogerie Bois Sculptés -Au Chalet -

Huidig bod: € 19,95

Vitrinekastje klein

Mooi opvallend vitrinekastje uit de jaren '50. Herkomst Nederland. Een mooi eyecatcher om iets in weg te bergen... H58xB33xD16,5 cm
Huidig bod: € 17,00

Chinees tv-meubel

Huidig bod: € 9,00

Vintage magazine lectuur bak Design VOSS met origineel label

Huidig bod: € 22,47

Weegschaal apotheker – Griffin & Georges Limited

Huidig bod: € 114,39

Vintage schommelpaard - Wonder Horse

Huidig bod: € 42,00
10 - 19 van 32 veilingen