Lopende veilingen

10 - 19 van 25 veilingen

Sorteren op

Antieke Grote bronzen kandelaar met een bureau stuk

Huidig bod: € 47,26
Bied nu! Doe een bod

Vintage speelgoed Turbine transport, Buddy L

Vintage speelgoed transportwagen voor racecar, Turbine transport Buddy L. made in Japan in zeer mooie staat
Huidig bod: € 15,76
Bied nu! Doe een bod

Tam Tam design Maurice Renoma

Tam Tam kruk met afbeelding van designer Maurice Renoma Goede staat zeer lichte gebruikssporen Afm:H=45cm diameter 31cm
Huidig bod: € 20,49
Bied nu! Doe een bod

Design bijzet tafel Vitra design Ronan & Erwan Bouroullec

Bijzet tafel chcolade kleur Algemeen goede staat lichte krasjes door gebruik geen deuken Afm:H=45cm B=40cm Alleen ophalen
Huidig bod: € 21,79
Bied nu! Doe een bod

Grote, groene keramische olifant

Mooi versierde, keramische Indische olifant Olijfgroen met beige, bruine en blauwe details Kan dienen als planten- of bijzettafel of g...
Huidig bod: € 12,90
Bied nu! Doe een bod

Antieke, grote bruine reiskoffer

Vintage reiskoffer in bruin verstevigde jute en dit nog verstevigd met houten latten Koffer sluit maar sloten werken niet meer, 1 handvat...
Huidig bod: € 20,90
Bied nu! Doe een bod

Mooi wandkastje in glas

Dit prachtige glazen kastje van glas met gouden detail heeft een mooie, vintage uitstraling. Het kastje leent zich perfect  als disp...
Huidig bod: € 17,60
Bied nu! Doe een bod

Italiaanse design stoel

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Italiaanse design stoel gemaakt uit metaal met een plastic zitting en rugleuning. Op de onderzijde staat...
Huidig bod: € 10,51
Bied nu! Doe een bod

Keramiek beeld meloen F647, made in Italy

Mooi keramisch beeld voor in de tuin - 2 jongens eten meloen en druiven op een rots Made in Italy Genummerd F647  
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Koperen oude melkkan

In goede gebruikte conditie - rood koperen melkkan Op bovenkant nr. 676 Mooie decoratieve waarde, deksel vrij stroef
Huidig bod: € 15,35
Bied nu! Doe een bod
10 - 19 van 25 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account