1 - 10 van 24 veilingen

Industriële kruk

Huidig bod: € 1,70

Oud Tafelstuk op Voet

Huidig bod: € 16,70

Prachtig Houten Mini Schoolbankje

Huidig bod: € 10,51

juwelenkastje

Huidig bod: € 10,51

stokke trip trap

Huidig bod: € 1,60

2 glazen koepels

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) 2 glazen koepels uit gesneden glas, met lood ingelegd.   ø 40,5 cm en ø 31 cm.
Huidig bod: € 31,50

Retro plexi bijzettafeltje

Minimalistisch retro bijzettafeltje uit plexi. Ongemerkt.
Huidig bod: € 15,75

Houten Tomado Rek

Houten tomado rek met originele indruk 'Tomado Hollad' in de zijrekken. Eén van de houten schabben is licht gekrast.
Huidig bod: € 40,53

Robuuste Sokkel in Barokstijl

Huidig bod: € 15,75

SINGER naaimachine, antiek

Huidig bod: € 1,90
1 - 10 van 24 veilingen