1 - 10 van 47 veilingen

Vintage tomado rek houten leggers

Houten leggers Retro tomadorek Vertoont gebruikssporen maar is verder in goede staat.
Huidig bod: € 116,57

Speelgoed : eettafeltje + bureel in 1 voor de poppen + pop

Huidig bod: € 11,00

Boxen (Monitor Audio Silver 8i)

Huidig bod: € 250,00

Witte rieten mand met deksel

Huidig bod: € 24,47

Herdenkingsbord Van Elvis Presley

Huidig bod: € 15,00

Ronde Vintage Spiegel

Huidig bod: € 12,60

Eiken siersteunen.

Huidig bod: € 9,32

Houten krantenrekje

Afhaalpunt Tienen Houten krantenrekje 54 cm x 46 cm x 22 cm
Huidig bod: € 5,00

Tomado rek met 2 houten planken

Huidig bod: € 55,15

Prachtige smeedijzeren bijzettafel - 3 lagen

Huidig bod: € 51,99
1 - 10 van 47 veilingen