Lopende veilingen

1 - 10 van 46 veilingen

Sorteren op

Zingende Vis: Big Mouth Billy Bass

De originele zingende en swingende baars: Big Mouth Billy, de interactieve kader. Door op de rode knop te drukken gaat zen hoofd en staar...
Huidig bod: € 17,67
Bied nu! Doe een bod

Discobar Verlichting, Lichtorgel, Equalizer en Versterker

Mooi lot van discobarverlichting met versterkers De ervaren DJ, geluidtechnicus zal zeker weten wat de waarde is en zal hier snel terug m...
Huidig bod: € 105,00
Bied nu! Doe een bod

ronde rieten spiegel

(Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage licht gebolde spiegel in een rieten frame. In goede staat. Ø 62 cm.
Huidig bod: € 6,42
Bied nu! Doe een bod

Antieke po in kastje (toilet)

Authentieke po stoel - begin 20e eeuw Een emaille toilet in een houten kast. De kast lijkt recenter dan de rest. 2 handvaten aan de...
Huidig bod: € 10,62
Bied nu! Doe een bod

Klein bureaulampje jaren 50/60

Klein grijs bureaulampje. Lampenkamp- en voet in grijs metaal. Arm in goudkleurig metaal. In gebruikte staat. Er staan krassen op de lam...
Huidig bod: € 31,50
Bied nu! Doe een bod

Vintage zilverkleurige hanglamp

Prachtig exemplaar -vintage De lamp heeft 3 armen met telkens 2 bollen met verlichting. De bollen waaronder de gloeilampen zich bevind...
Huidig bod: € 150,31
Bied nu! Doe een bod

Klein, houten kastje met rolluik

Handig en mooi! Bruin, houten kastje met rolluik. Vanbinnen : 1 schap met daaraan bevestigd 1 kleine, diepe schuif. Het rolluik wer...
Huidig bod: € 30,33
Bied nu! Doe een bod

Poef van echte pels

Een uniek stuk om uw interieur warm in te kleden?  Zo is de zitting bekleed met een witte vacht en zijn de poten uit hout. U kan ...
Huidig bod: € 36,75
Bied nu! Doe een bod

2 ronde spiegels met lederen riem 

Mooie ronde industriele spiegels. Gemaakt van metaal met leer. Diameter is 30 cm / 39 cm. In goede gebruikte staat.
Huidig bod: € 30,00
Bied nu! Doe een bod

Antieke koperen krantenbak

Chique zwaar geel koperen (messing) lectuurbak. Sierlijke vormgeving met marmeren rek. Jaren '60. In mooie staat.
Huidig bod: € 5,53
Bied nu! Doe een bod
1 - 10 van 46 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account