50 - 59 van 752 veilingen

Wandspiegel

Huidig bod: € 5,82

opgezette vogel

opgezette vogel, mogelijks een kruisbek of parkietsoort oranje met blauwe veren
Huidig bod: € 12,00

Metalen kruisbeeld

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Kruisbeeld gemaakt uit goudkleurig metaal.
Huidig bod: € 1,06

Verpleegster beeldje Goebel

Onderaan gemerkt Goebel W. Germany
Huidig bod: € 38,84

Stropdas gemerkt Fendi

Fendi Roma 100% Silk Made in Italy
Huidig bod: € 10,30

sabel met paardekop

Huidig bod: € 16,01

2 poppetjes Monchichi

2 poppetjes Monchichi, achteraan kleeft sticker van fabrikant Henzo
Huidig bod: € 1,60

Vintage Bay W Germany vaas

Vintage Retro Bay Keramik 98 40 vaas met bloemen decor, Floral, West Germany keramiek, Boho, Flower Power, Hippie, 1970s, vaas
Huidig bod: € 1,78

Terracotta buste, Enigmatique sourire - Craco

Art nouveau terracotta buste thema: Enigmatique sourire van Arthur Craco (1869-1955) eenzijdig en gesigneerd
Huidig bod: € 166,50

Schaal Keralux Boch

Vintage schaal met rozendecor van Keralux Boch Freres Belgium. In zeer goede staat.
Huidig bod: € 15,62
50 - 59 van 752 veilingen