40 - 49 van 717 veilingen

Beeldje kat - Hollohaza

Hongarije 1831 - handgeverfd. Vervaardigd uit porselein. Merkteken aanwezig onderaan het beeldje : zie foto.
Huidig bod: € 26,26

Glazen schaal

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schaal gemaakt uit glas. Aan 2 zijden zit een sierlijk handvat.
Huidig bod: € 10,51

Twee Asbakken in Aardewerk

Twee mooie asbakken in keramiek, aardewerk. Prachtige vormgeving en kleuren. Geen merken, niet gesigneerd. Jaren '70 model.
Huidig bod: € 5,26

Twee Verzilverde Kandelaars en Dienblad

Huidig bod: € 21,95

Originele Bedkruik/-Pan

Uit de tijd: Originele bedpan/kruik in metaal. Met koperen schroefdop.
Huidig bod: € 12,60

Glashelderen Coupe

Glasheldere kristallen coupe. Versierd met bloemen en vlindermotief. Mooie gekartelde rand en fijn geslepen. Goed in orde. Geen merkteken.
Huidig bod: € 51,10

Print Keith Haring

Ingekaderde print Keith Haring. Authorized by the Estate of Keith Haring.
Huidig bod: € 24,68

Vaasje - Gallé Tip

Nieuwstaat. Rood/bruin Gallé Tip vaasje - halfdoorzichtig glas dekkend beschilderd met plantenmotieven. Conische vorm.
Huidig bod: € 68,25

Kristallen vaas, gesigneerd

Huidig bod: € 12,85

LuisterLP (33rpm) Suske en Wiske - De dolle musketiers (1965?)

Huidig bod: € 13,65
40 - 49 van 717 veilingen