30 - 39 van 813 veilingen

Antieke houten wieg

Antieke houten wieg uit grootmoeders tijd. Wieg is nog in goede staat
Huidig bod: € 10,73

4 Afrikaanse Vlinders

4 authentieke Afrikaanse vlinders in kader
Huidig bod: € 34,77

Leger verrekijker

Leger verrekijker en opbergdoos met ingegraveerd "case carrying M63AI". Verrekijker werkt, hier en daar wat gebruiksporen
Huidig bod: € 17,67

Val Saint-Lambert kristallen kandelaar

Val Saint-Lambert kristallen kandelaar 3 arm perfecte staat zie foto
Huidig bod: € 60,66

Vintage Emsa onderzettertjes

Jaren’70 vintage Emsa plastieken onderzettertjes, 5 stuks, rood (2 stuks), geel, purper en  groen. Vertonen lichte gebruikssporen.
Huidig bod: € 3,99

Handmade kristallen eland

Kristallen eland (handmade) made in sweden in perfecte staat
Huidig bod: € 26,26

Tasjes en schoteltjes

Huidig bod: € 15,75

Vlaanderen door de eeuwen heen (boeken)

Huidig bod: € 10,49

beeldje

Huidig bod: € 59,40

beeldje

Huidig bod: € 42,10
30 - 39 van 813 veilingen