Lopende veilingen

20 - 29 van 826 veilingen

Sorteren op

Schaakspel Royal Mosa

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Schaakspel van het merk Royal Mosa in originele verpakking. Het schaakspel is volledig met 32 schaakstuk...
Huidig bod: € 6,30
Bied nu! Doe een bod

Schilderij getekend door André Tahon – Stilleven (1)

      Prachtig schilderij van de Oudenaardse kunstschilder André Tahon, onderaan gesigneerd A Tahon en gedate...
Huidig bod: € 104,13
Bied nu! Doe een bod

origineel zakuurwerk in zilver uurwerkkastje

Zakuurwerk met koper binnenwerk en tekst London, genummerd 2287. Op te winden met mini sleuteltje via kleine opening in de zilveren kast. De...
Huidig bod: € 210,23
Bied nu! Doe een bod

Print Robert Tomlin

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Print van Robert Tomlin getiteld "Baghdad Departure" gemaakt voor DHL. Ingekaderd en genummerd 162 ...
Huidig bod: € 1,20
Bied nu! Doe een bod

Joe Cool Snoopy-telefoon

Joe Cool Snoopy-telefoon. Rood muurtje, waar het vogeltje Woodstock op zit, heeft een opening. Dit is waarschijnlijk een pennenbakje. ...
Huidig bod: € 47,95
Bied nu! Doe een bod

10 oude zakuurwerken

Een doos met 10 zakuurwerken. Daarvan zijn er 6 die werken. Eén daarvan is van het merk Wyler-incassable, deze heeft een second...
Huidig bod: € 137,42
Bied nu! Doe een bod

Prachtige coupe in Italiaans glas

      Dit stuk staat prachtig op jouw dressoir. Met zijn sierlijke voet in helder glas en de coupe in een prachtige ...
Huidig bod: € 1,89
Bied nu! Doe een bod

Tonka graafmachine

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Graafmachine van het merk Tonka.
Huidig bod: € 1,97
Bied nu! Doe een bod

Lederen dokterstas en medisch materiaal

Oude lederen dokterstas en hedendaags medisch operatiemateriaal. Waarschijnlijk studie materiaal. Alles in kunststof of metaal (o.a. he...
Huidig bod: € 44,01
Bied nu! Doe een bod

Houten Sigarettendoosje

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Sigarettendoosje in hout met beeldje van vogel.
Huidig bod: € 9,27
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 826 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account