Lopende veilingen

20 - 29 van 710 veilingen

Sorteren op

LAFONT-ISSY & LA vintage bril

Lafont -Issy & La vintage montuur - made in France CENTURI 775 47-14 135
Huidig bod: € 1,60
Bied nu! Doe een bod

Etnische, handbeschilderde sfeerlamp

Met dit lampje brengt u direct een wereldse sfeer in je kamer. Het lampje is waarschijnlijk gemaakt uit kamelenhuid. Origine: vaak u...
Huidig bod: € 28,69
Bied nu! Doe een bod

Heksenhoed-lamp van Vrieland Design, jaren '70, Nederland

Bekend designicoon: heksenhoed-lamp van Vrieland Design met mooie taps toelopende ringvorm als punt van hoed/lamp Materi...
Huidig bod: € 23,11
Bied nu! Doe een bod

Alain Lachartre - Objectif Pub la bande Dessinée et la publicité, hier et aujourd'hui

Schrijver: Alain Lachartre Titel: Objectif Pub la bande Dessinée et la publicité, hier ...
Huidig bod: € 8,00
Bied nu! Doe een bod

Bowers Wilkins DM6 'kangoeroe' luidsprekers, 2 stuks

De twee B&W DM6 luidsprekers dateren uit de jaren '70.  De vintage hifi luidsprekers hebben een groot bereik en een zeergoede v...
Huidig bod: € 119,87
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen potje met de afbeelding van fruit (Villeroy & Boch).

Afhaalpunt: Tienen. Porseleinen potje met deksel en steel. Met de afbeelding van verschillende soorten fruit. Vervaardigd door de p...
Huidig bod: € 3,16
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen tas met fruitmotief (Winston 22 KT).

Afhaalpunt: Tienen. Porseleinen tas met fruitmotief. Van de Engelse fabrikant Winston. Gemerkt aan de onderzijde. Met vergulde o...
Huidig bod: € 1,00
Bied nu! Doe een bod

Gameboy - Donkey Kong Land

Afhaalpunt Tienen Donkey Kong Land (1995) voor de Nintendo Gameboy (zonder doosje)
Huidig bod: € 5,26
Bied nu! Doe een bod

Gameboy - Terminator 2 Judgement Day

Afhaalpunt Tienen Terminator 2 Judgement Day (1992) voor de Nintendo Gameboy  (met doosje)
Huidig bod: € 5,00
Bied nu! Doe een bod

Porseleinen schotel met bloemenmotief (Villeroy & Boch).

Afhaalpunt: Tienen. Porseleinen schotel met bloemenmotief. Voorzien van 2 compartimenten.  Vervaardigd door de porselein fabri...
Huidig bod: € 7,64
Bied nu! Doe een bod
20 - 29 van 710 veilingen
Het product is toegevoegd aan de vergelijkings lijst

Naar de vergelijkings lijst Terug
Breng een bod uit hoger dan
,
,
Dit item kan enkel opgehaald worden
Selecteer
Annuleren

Leveringsadres toevoegen






Annuleren

Leveringsadres wijzigen






Annuleren

Menu

  • Home
  • Veilingen
  • Onze missie
  • Klantenservice
  • Contact
  • Mijn account