20 - 29 van 732 veilingen

Schilderij Winterlandschap

Schilderij “Winterlandschap". Olieverf op paneel. Geen naam, niet gesigneerd. In vergulde houten kader. Goede staat.
Huidig bod: € 7,13

SEB, citruspers, vintage

Huidig bod: € 8,41

Fisher Price Music box Record player

Huidig bod: € 16,41

Zeemansknopen

Huidig bod: € 24,75

Lot Melkkannetjes

Huidig bod: € 19,17

Vintage witte bureaulamp, jaren 70

Huidig bod: € 21,00

Delfts blauwe specerijenpotjes

Huidig bod: € 5,53

Lot Grote Beelden

Huidig bod: € 120,00

Bierkruik - Erbo Zinn

Huidig bod: € 1,70

Val St. Lambert asbak

(Afhaalpunt Kringwinkel Diest) Asbak van het merk Val St. Lambert. Op de asbak kleeft een onduidelijke sticker van het merk.
Huidig bod: € 1,60
20 - 29 van 732 veilingen