20 - 29 van 1007 veilingen

LEGO Piraat Plank 3848

Huidig bod: € 4,90

Franstalig boek: Larousse ménager illustré (E. Chancrin, F. Faideau, 1926).

Huidig bod: € 11,50

design bizare stukken keramisch aardewerk

Huidig bod: € 42,66

Houten speculaasvorm

Huidig bod: € 5,25

Ei met kinder gezichtje

Leuke ei met kindergezichtje Uit aardewerk-ceramiek perfecte staat Afm:H=8,5cm B=6cm
Huidig bod: € 5,93

Misboek: Stallaert Dagmissaal (Brepols, 1957).

Huidig bod: € 5,53

Bizar kunstwerkje uit ceramiek aardewerk

Apart werkje onderaan gesigneerd en gedateerd perfecte staat Afm:H=10cm L=8cm
Huidig bod: € 28,50

drukkunst - getekend Cobbaert J

Huidig bod: € 78,75

Tafelservies (ZELLER - SONNEBLUME).

Huidig bod: € 3,00

2 bizare kunstwerkjes van uit het ei komende prehistoriche vogels?

grappige werkjes Aarde werk -ceramiek gedateerd en gesigneerd perfecte staat Afm:H=15cm B=8cm
Huidig bod: € 42,66
20 - 29 van 1007 veilingen