[ Afgelopen op: 30/10/2021 - 19:45 ]
Gewonnen door Spinnekop
vintage verzilverd bestek gemerkt met A90 en nog iets?
messen staat ook op Inossidable
messen klein 12x
messen groot 10x 2 stuk
vorken klein 12x
vorken groot 11x
lepels klein 12x
lepels groot 12x
soeplepel 1x
vleesvork 1x
groentenlepel 1x
koffer is stuk!
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Foto’s maken deel uit van de omschrijving.
bezichtigen kan van maandag tot vrijdag enkel op afspraak! (graag via mail verwittigen welke dag je komt of wat je wilt bezichtigen aub!)
€ 42.00 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:44:50
€ 40.00 door Spinnekop op 30/10/2021 - 19:44:50
€ 33.60 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:44:02
€ 32.00 door stefi op 30/10/2021 - 19:44:02
€ 30.45 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:43:37
€ 29.00 door stefi op 30/10/2021 - 19:43:37
€ 27.30 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:43:15
€ 26.00 door stefi op 30/10/2021 - 19:43:15
€ 24.15 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:40:57
€ 23.00 door James 68 op 30/10/2021 - 19:40:57
€ 21.00 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:40:50
€ 20.00 door James 68 op 30/10/2021 - 19:40:50
€ 17.85 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:40:45
€ 17.00 door James 68 op 30/10/2021 - 19:40:45
€ 16.00 door Beheydt op 30/10/2021 - 19:10:13
€ 15.00 door stefi op 30/10/2021 - 19:06:26
€ 12.00 door James 68 op 16/10/2021 - 16:51:12
€ 1.05 door dinsley_be op 15/10/2021 - 17:26:51