[ Afgelopen op: 08/06/2023 - 20:00 ]
Gewonnen door soaara
Lot van twee keramische borden, beide borden zijn beschilderd met florale ornamenten. De grote rasp is aan de onderzijde gemerkt met J.29 en is mogelijk gemaakt in West-Duitsland. Het kleine bord is gemaakt in Spanje en heeft een inscriptie op de bodem, het stelt een vogel voor, het bord is bedekt met glazuur en goud rond de rand.
Afmetingen:
Diameter: 28 cm en 20 cm
Dit product is niet te bezichtigen in Kringwinkel.Bezichtigen van de producten in onze De Kringwinkel is mogelijk na afspraak.
Afhalen kan op volgend adres: Steenweg op Tielen 70 – 2300 Turnhout.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 6.10 door whoea op 08/06/2023 - 17:26:28
€ 5.80 door soaara op 08/06/2023 - 17:25:53
€ 5.52 door whoea op 08/06/2023 - 17:25:53
€ 5.25 door soaara op 26/05/2023 - 19:12:00
€ 5.00 door Brest op 26/05/2023 - 19:12:00
€ 4.45 door soaara op 26/05/2023 - 19:12:00
€ 3.00 door Brest op 26/05/2023 - 18:11:55