[ Afgelopen op: 30/11/2021 - 20:40 ]
Gewonnen door Keppie
Lot van 2 glazen sierstukken uit glas, afkomstig uit Malta. Er is 1 presse papier met gekleurd glas. Op deze bol staat een sticker met: Hand made in Malta (het Maltees kruis). Onderaan ook gesigneerd. De vaas is uit donker glas met een olie-achtige versiering aan de onderzijde. Deze vaas heeft een sticker: Mdina Glass - Malta (het Maltees kruis). Onderaan is ze gesigneerd met Mdina - 06 -73 320.
Afmetingen:
- Vaas: HxBxD: 25,5cm x 12,5cm x 9cm
- Presse papier: H x diameter: 8,5cm x 9cm
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 35.00 door MM6 op 30/11/2021 - 20:33:19
€ 29.40 door Keppie op 30/11/2021 - 17:52:04
€ 28.00 door MM6 op 30/11/2021 - 17:52:04
€ 26.25 door Keppie op 30/11/2021 - 17:51:24
€ 25.00 door MM6 op 30/11/2021 - 17:51:24
€ 21.00 door Keppie op 30/11/2021 - 16:29:14
€ 20.00 door Duncan op 29/11/2021 - 14:40:29
€ 15.75 door xavierm op 26/11/2021 - 10:50:29
€ 15.00 door Alstar op 21/11/2021 - 02:44:34
€ 10.00 door Woestenborghs op 21/11/2021 - 02:44:28
€ 10.00 door Alstar op 21/11/2021 - 02:44:28
€ 5.25 door Woestenborghs op 21/11/2021 - 02:44:20
€ 5.00 door Alstar op 21/11/2021 - 02:44:20
€ 4.52 door Woestenborghs op 21/11/2021 - 02:44:04
€ 4.30 door Alstar op 21/11/2021 - 02:44:04
€ 4.00 door Woestenborghs op 04/11/2021 - 11:57:55