Gewonnen door plucke
Lot van 7 antieke kerstballen in verschillende vormen :
- 1 zilveren denappel met een stempel in het hangertje "MADE IN GDR", na-oorlogs vanaf opsplisting Oost en West Duitsland
- 1 vogeltje : op knijper in metaal, in melkglas en een rode snavel, een vroege vogel van eerste helft 20ste eeuw
- 1 figuurtje met een accordeon, ca 1925 - 1950 , vermoedelijk Duitsland
- 1 klok, ca 1925 - 1950, vermoedelijk Duitsland
- 1 volks dametje, ca 1925 - 1950, vermoedelijk Duitsland
- 1 zilverkleurige banjo met rood, ca 1910 , Vanaf dan zijn muziekinstrumenten zeer geliefd
- 1 zilverkleurige pauw met meerdere kleuren (al wat afgesleten), ca 1925 - 1950, vermoedelijk Duitsland
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Vertoont normale gebruikssporen maar verder in vrij goede staat
€ 168.91 door mariedje op 12/12/2021 - 19:54:18
€ 160.87 door plucke op 12/12/2021 - 19:54:18
€ 131.25 door mariedje op 12/12/2021 - 19:53:47
€ 125.00 door plucke op 12/12/2021 - 19:53:47
€ 102.40 door plucke op 12/12/2021 - 19:42:13
€ 100.00 door Redhobbits op 12/12/2021 - 19:42:13
€ 80.00 door Redhobbits op 12/12/2021 - 16:57:08
€ 73.50 door mariedje op 06/12/2021 - 19:55:21
€ 70.00 door Redhobbits op 06/12/2021 - 11:11:48
€ 60.50 door Jancis op 03/12/2021 - 06:00:34
€ 53.00 door JTR op 29/11/2021 - 20:58:27
€ 50.00 door Redhobbits op 29/11/2021 - 20:11:10
€ 26.25 door maarke op 29/11/2021 - 20:11:03
€ 25.00 door Redhobbits op 29/11/2021 - 20:11:03
€ 12.60 door maarke op 29/11/2021 - 10:26:46
€ 12.00 door Roelant op 29/11/2021 - 10:26:46
€ 10.50 door maarke op 29/11/2021 - 10:26:25
€ 10.00 door Roelant op 29/11/2021 - 10:26:25
€ 2.00 door maarke op 27/11/2021 - 15:18:24
€ 1.15 door JTR op 25/11/2021 - 22:06:42