[ Afgelopen op: 23/08/2022 - 21:20 ]
Gewonnen door geeennoo
Lot van 5 vergulde ringen met steentjes in. Aan sommige hangt nog een lintje van de juwelier met prijzen erop: 67€, 49.5€, 81.5€. Eén heeft een lintje eraan met: carven - Paris - Made in France.
Afmetingen: groen koordje: maat 52, zonder koordje: maat 50
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 95.00 door fientheo op 17/08/2022 - 12:37:15
€ 90.35 door geeennoo op 11/08/2022 - 21:01:42
€ 87.00 door fralter op 11/08/2022 - 21:01:42
€ 75.00 door fralter op 07/08/2022 - 15:32:26
€ 70.00 door volvo123 op 07/08/2022 - 00:19:34
€ 57.75 door geeennoo op 07/08/2022 - 00:19:30
€ 55.00 door volvo123 op 07/08/2022 - 00:19:30
€ 51.45 door geeennoo op 07/08/2022 - 00:19:27
€ 49.00 door volvo123 op 07/08/2022 - 00:19:27
€ 46.20 door geeennoo op 06/08/2022 - 08:23:54
€ 44.00 door fralter op 06/08/2022 - 08:23:54
€ 26.78 door geeennoo op 04/08/2022 - 15:58:15
€ 25.50 door Shaya op 04/08/2022 - 15:58:15
€ 24.00 door geeennoo op 31/07/2022 - 23:48:40
€ 12.12 door 6,00 op 29/07/2022 - 23:25:11
€ 10.00 door muiseke65 op 29/07/2022 - 21:34:00