[ Afgelopen op: 11/04/2023 - 18:00 ]
Gewonnen door Keppie
Leuk lotje van 5 presse-papiers met prachtig afgewerkte bloemen in.
- Roze bloem (diameter 7 cm)
- Paarse bloem (diameter 8 cm)
- Rode bloem (diameter 9 cm)
- Blauwe bloemen in een ring (diameter 9 cm)
- Witte/doorzichtige bloem (diameter 11 cm)
Dit product is niet te bezichtigen in Kringwinkel.Bezichtigen van de producten in onze De Kringwinkel is mogelijk na afspraak.
Afhalen kan op volgend adres: Steenweg op Tielen 70 – 2300 Turnhout.
Vertoont gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 120.00 door LUFILFRED op 11/04/2023 - 17:50:58
€ 74.55 door Keppie op 11/04/2023 - 17:43:44
€ 71.00 door LUFILFRED op 11/04/2023 - 17:43:44
€ 24.15 door Keppie op 11/04/2023 - 17:43:44
€ 23.00 door LUFILFRED op 11/04/2023 - 17:22:38
€ 21.00 door KringToWin op 11/04/2023 - 16:56:40
€ 20.00 door tach op 11/04/2023 - 09:26:34
€ 15.00 door pietro op 06/04/2023 - 10:11:37
€ 10.50 door Elke.Purnal op 06/04/2023 - 10:11:29
€ 10.00 door pietro op 06/04/2023 - 10:11:29
€ 8.40 door Elke.Purnal op 04/04/2023 - 11:21:14
€ 8.00 door pietro op 04/04/2023 - 11:21:14
€ 6.30 door Elke.Purnal op 04/04/2023 - 11:21:03
€ 6.00 door pietro op 04/04/2023 - 11:21:03
€ 3.00 door Elke.Purnal op 30/03/2023 - 21:40:47
€ 2.00 door loufteau op 30/03/2023 - 18:47:06
€ 1.00 door WOEFIE op 28/03/2023 - 21:33:58