Gewonnen door Server73
4 katten uit decoratief glas. Twee katten zijn van dezelfde makelij. De ene is rood, blauw en wit, de andere blauw, wit en geel. Deze 2 katten hebben ogen en een neus die met zwart glas zijn aangeduid. Eén kat is heeft een blauwe schijn. De vierde kat is in het midden gevuld met verschillende kleuren zand en op de onderzijde staat: Natural Sands - Ruddlecrush Belgium.
Vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen. De kat in het geel, wit en blauwe kleur is beschadigd aan de oortjes, maar nauwelijks te zien (zie foto)
Afmetingen: HxBxD:kleinste: 10cm x 5,5cm x 5cm; grootste: 13,5cm x 10cm x 5,5cm
€ 25.00 door basile22 op 03/05/2021 - 17:48:12
€ 20.60 door Elke.Purnal op 03/05/2021 - 17:47:38
€ 20.00 door basile22 op 03/05/2021 - 17:47:38
€ 17.85 door Elke.Purnal op 14/04/2021 - 10:21:41
€ 15.75 door Elke.Purnal op 14/04/2021 - 10:21:17
€ 15.00 door CADANS op 14/04/2021 - 10:21:17
€ 12.60 door Elke.Purnal op 14/04/2021 - 10:21:11
€ 12.00 door CADANS op 14/04/2021 - 10:21:11
€ 10.50 door Elke.Purnal op 14/04/2021 - 10:21:06
€ 10.00 door CADANS op 14/04/2021 - 10:21:06
€ 8.40 door Elke.Purnal op 14/04/2021 - 10:21:00
€ 8.00 door CADANS op 14/04/2021 - 10:21:00
€ 6.50 door Elke.Purnal op 10/04/2021 - 21:16:32
€ 6.00 door CADANS op 07/04/2021 - 07:57:39