[ Afgelopen op: 08/02/2021 - 22:00 ]
Gewonnen door bartdesterck
Deze vier etsen maken deel uit van een reeks van 40 gemaakte kunstwerken 'In de stille stede, Brugge, 1941' door Albert Goethals, een bekende Belgische kunstschilder en etser (1885-1973).
Afmetingen kader buitenkant: 26,5 x 34 cm (bij alle vier gelijk).
Afmetingen per ets:
Goezenputstraat: 20 cm x 29 cm
Peerdestraatje: 18,5 cm x 27 cm
Helmstraatje (donker): 21 cm x 27 cm
Helmstraatje (licht): 21 cm x 25 cm
De werken zijn gesigneerd, zijn initialen staan er ook op.
De kaders vertonen slijtagesporen, deze hebben geen negatieve invloed op de etsen.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Vertoont gebruikssporen.
Bezichtigen gebeurt onder toezicht van een medewerker.
€ 25.00 door christofvanhulle op 13/01/2021 - 19:10:33
€ 22.05 door bartdesterck op 08/01/2021 - 10:06:28
€ 21.00 door flopke op 08/01/2021 - 05:51:02
€ 20.00 door Rietzang op 08/01/2021 - 05:50:57
€ 20.00 door flopke op 08/01/2021 - 05:50:57
€ 15.75 door Rietzang op 08/01/2021 - 05:50:51
€ 15.00 door flopke op 08/01/2021 - 05:50:51
€ 12.60 door Rietzang op 08/01/2021 - 05:50:45
€ 12.00 door flopke op 08/01/2021 - 05:50:45
€ 10.50 door Rietzang op 07/01/2021 - 19:51:59