[ Afgelopen op: 13/04/2021 - 20:10 ]
Gewonnen door Wimber
Lot van 3 vintage lederen paarden uit begin-midden van de 20e eeuw volledig overtrokken met leder.
Dit product is te bezichtigen in Kringwinkel.Vertoont gebruikssporen: er zijn wat beschadigingen aan het leder van de teugels, ook de oren… (zie foto)
Afmetingen: HxBxD: kleinste: 23cm x 12cm x 44cm; grootste: 36cm x 11cm x 34cm
€ 42.00 door hilde van winckel op 09/04/2021 - 16:39:54
€ 40.00 door Wimber op 09/04/2021 - 16:39:40
€ 40.00 door hilde van winckel op 09/04/2021 - 16:39:40
€ 36.75 door Wimber op 09/04/2021 - 16:39:25
€ 35.00 door hilde van winckel op 09/04/2021 - 16:39:25
€ 31.50 door Wimber op 09/04/2021 - 16:05:13
€ 30.00 door hilde van winckel op 09/04/2021 - 16:03:47
€ 25.00 door Wimber op 09/04/2021 - 16:03:36
€ 25.00 door hilde van winckel op 09/04/2021 - 16:03:36
€ 21.00 door Wimber op 09/04/2021 - 15:52:11
€ 20.00 door hilde van winckel op 09/04/2021 - 11:56:27
€ 15.00 door Wimber op 28/03/2021 - 09:11:45
€ 15.00 door hilde van winckel op 28/03/2021 - 09:11:45
€ 10.50 door Wimber op 28/03/2021 - 09:11:01
€ 10.00 door hilde van winckel op 28/03/2021 - 09:11:01
€ 6.00 door Wimber op 28/03/2021 - 00:14:21
€ 5.00 door hilde van winckel op 27/03/2021 - 06:52:10
€ 2.10 door troetelbeertje op 23/03/2021 - 10:36:54