[ Afgelopen op: 14/12/2021 - 21:10 ]
Gewonnen door Heikki
Lot van 22 oude kerstballen in diverse materialen en de meeste in de vorm van dieren of mensen: 2 houten figuurtjes, 7 engeltjes, 2 honden in een kous, 6 kerstfiguren, 3 kerstmannen, 1 sneeuwman, 1 kandelaar.
Afmetingen: HxBxD: grote bal: 11cm x 6cm x 4.5cm (tambour) - kleine bal: 6cm x 5cm x 3cm (engel).
Vertonen gebruikssporen eigen aan tweedehandsgoederen.
€ 10.00 door fabiola op 14/12/2021 - 21:09:58
€ 5.80 door fabiola op 14/12/2021 - 21:08:50
€ 5.52 door GM79 op 14/12/2021 - 21:08:50
€ 5.25 door fabiola op 14/12/2021 - 21:08:34
€ 5.00 door hilbo op 22/11/2021 - 19:29:47